تعداد بازدید: 3830

توصیه به دیگران 1

جمعه 28 خرداد 1389-0:0

طبيب پول ها

 شنیده ها حاکی است رييس يکي از بیمارستان های مازندران صبح روز پنج شنبه به دليل سوء استفاده هاي مالي بازداشت و از سمتش برکنار شد.


براساس شنيده هاي مازندنومه، بررسی در مورد پرونده سوءاستفاده هاي مالي این رییس در دستگاه های قضایی و انتظامی در حال رسیدگی است .

 این گزارش از سوی رییس دانشگاه مربوط، به مراجع ذیصلاح و به صورت غیر رسمی اعلام شده است .

گفته مي شود در این اختلاس فرزند اين فرد هم با وی همکاری داشته و اين اقدام با فشار رسانه ها و افکار عمومی و پیگیری مسئولان شهرستان که از عملکرد رييس خطاکار رضايت نداشتند،محقق شده است.

 این دکتر عزل شده که قبل از این رییس یکی دیگر از بیمارستان های زیر نظر همین دانشگاه و تا روز چهارشنبه رییس یکی از بزرگترین بیمارستان های شمال کشور بود، چندین بار مرگ و میرهای ناشی از سهل انگاری همکارانش راتوجيه کرده و بر کم کاري هاي برخی از دوستانش سرپوش می گذاشت.

خاطرنشان مي کنيم متهم ردیف اول برای اینکه بر مسايل مالي اش سرپوش بگذارد،طرح استعفایش را به بهانه بیماری قلبی شايع نموده است.


 • دوشنبه 31 خرداد 1389-0:0

  ...ونه وچون بووههههههههههه بزن چکه ره ه ه ه ه ه ه ه !!!!!!!

  • چرخ و فلکپاسخ به این دیدگاه 0 0
   دوشنبه 31 خرداد 1389-0:0

   چنین است رسم روزگار کهین

   گهی زین به پشت و گهی پشت به زین

   • يکشنبه 30 خرداد 1389-0:0

    کاشکی برای یکبار هم که شده حقایق رو از کارکنان بیمارستان میشنیدید و زود به قضاوت نمینشستیم.
    قاضی خوب کسی است که حرف هر 2نفر را بشنود و بعد قضاوت کند.
    وگر نه یکطرفه به قاضی رفتن درست نیست

    • شنبه 29 خرداد 1389-0:0

     واقعا باید به شما چه گفت که اینگونه به طرح مطالبی میپردازید که از کنه آن خبر ندارید . آخر شما می دانید که سورنتو و سانتافه چقدر گران شده اند؟ شما می دانید که زمین و ویلا چقدر افزایش قیمت داشته اند؟ شما می دانید که آرایشگرها برای هر دفعه خدمات ساده به یک خان دکتر یا خنم یک دکتر چقدر پول می گیرند ؟ شما اصلا می دانید که پول بنزین یک لند کروز با 8 سیلنر 4500 سیسی حجم موتور چقدر است؟ تازه تا چند وقت دیگر که بحث آزاد سازی یارانه ها می باشد می خواهم بدانم این پزشکان بخت برگشته اینهمه افزایش قیمت را از کجا بیاورند ؟ فکر کردید که کولرهای اسپلید ی که باید خانه های ویلایی 1000 متری را خنک کنند هوا می سوزانند یا برق :؟ حالا این بد بختها نباید به فکر آن زمانی باشند که تعرفه برق آزاد بشود؟ شما فکرمی کنید این بد بختها بجز پزشکی ،بساز بفروش و .... چه درآمد دیگری دارند . حالا مگه فقط این ها هستند که از این کارها می کنند خیلی های دیگر هستند که علاوه بر اینکه از این کارها می کنند تازه از اون کارها هم می کنند ولی خوب راهش را هم بلدند ، لا اقل تنها نمی خورند که اینجوری نشود . آقا بزن اون دست قشنگه رو ......

     • شنبه 29 خرداد 1389-0:0

      کاشکی بدون دلیل به کسی تهمت نمی زدیم
      مولا علی فرمودند که بین گوش و چشم 4 انگشت فاصله است فقط چیزی را که با چشم خود دیدید قبول کنید.
      وای بر امتی که بازیچه دست شیطان شود

      • جمعه 28 خرداد 1389-0:0

       این افشاگری های پشت پرده مسئولین تازه اول راه است .ماه پشت ابر هیچ گاه پنهان نمی ماند.

       • رضا مرادیپاسخ به این دیدگاه 0 0
        جمعه 28 خرداد 1389-0:0

        خدا جای حق نشسته، حق رو حتماً از ظالم میگیره، خدا شکرت!


        ©2013 APG.ir