تعداد بازدید: 2621

توصیه به دیگران 2

سه شنبه 27 دی 1390-12:59

صابري:خط قرمز ما جريان دوم خرداد است

مسئول امور انتخابات جبهه متحد اصولگرایان گفت:جریان انحرافی به کاندیداهای خودشان گفته اند به ما ناسزا بگویید و علیه ما صحبت کنید/ نباید نظر خود را به دیگران تحمیل کنیم/در رسیدگی به اوضاع کاندیداها،جریان فتنه را فراموش نکنیم/حقوق مادام العمر لکه ننگ است/جريان دوم خرداد با باطن روشن و چراغ خاموش حرکت می کند و جریان انحراف هم به این جریان اضافه شده/جریان انحرافی حدود پنج ماه است که شکل کار را تغییر داده و با جریان فتنه هم پیمان شده است.


مازندنومه،کلثوم فلاحي: نشست جبهه متحد اصولگرایان پيش از ظهر سه شنبه در باشگاه برق ساري برگزار شد.

مسئول امور انتخابات جبهه متحد اصولگرایان مازندران در اين نشست گفت: جریان انحرافی به کاندیداهای خودشان گفته اند که به ما ناسزا بگویید و علیه ما صحبت کنید.

علی صابری اظهار داشت:وظیفه اصلی جبهه متحد اصولگرایان برآورد کاندیداها است.

 وی گفت: در این زمینه اصولگرایی،مقبولیت و رای آوری مورد نظر است که در همه باید لحاظ شود.

دبیر جامعه اسلامی مهندسین مازندران ادامه داد: نباید نظر خود را به دیگران تحمیل کنیم چراکه مردم باید رای دهند.

 وی با اشاره به اینکه پذیرش زیردستان از اصول مدیریت است، تصریح کرد: حتی اگر نظر ما چیز دیگری است باید عموم را مدنظر قرار دهیم.

 صابری با بیان اینکه در رسیدگی به اوضاع کاندیداها ، جریان فتنه را فراموش نکنیم ، یادآور شد: مواضع این افراد در جریان فتنه و اظهارنظرهای مختلف در مسائل مملکتی نباید به فراموشی سپرده شود و باید بدانیم که حقوق مادام العمر یکی از لکه های ننگ است.

وی با اشاره به اینکه خط قرمز ما مانند سابق جریان دوم خرداد است ، اضافه کرد:آنها با باطن روشن و چراغ خاموش حرکت می کنند و جریان انحراف هم به این جریان اضافه شده است.

 صابری با بیان اینکه جریان دوم خرداد شناخته شده است ، اما انحرافی ها را چگونه شناسایی خواهیم کرد،افزود: جریان انحرافی حدود پنج ماه است که بنا به اظهار نظر وزیر اطلاعات شکل کار را تغییر داده و با جریان فتنه هم پیمان شده است.

 وی با اشاره به اینکه جریان انحرافی از جریان دوم خرداد پشتیبانی مالی می کند، گفت:جریان انحرافی به کاندیداهای خودشان گفته اند که به ما ناسزا بگویید و علیه جریان صحبت کنید.

 صابری با بیان اینکه در چند ماه اخیر جریان انحرافی حداقل 10 نشست برگزار کرده ، ادامه داد: باید بدانیم چه کسی از استان در این جلسات حضور یافته است.

 وی با اشاره به اینکه توزیع پول و امکانات از ویژگی های جریان انحرافی است ، بیان داشت:هر فردی که به انحراف ناسزا می گوید خودش عین انحراف است.

 این فعال سیاسی اصولگرا با بیان اینکه انحرافی ها از ما ظاهری حزب اللهی تر دارند، تصریح کرد:آن ها از ما داغ تر بوده و به لیدر جریان انحرافی هم بیشتر ناسزا می گویند.

وی با اشاره به اینکه لیدر جریان انحرافی این دستور را به آنها داده، یادآور شد: وظیفه ما بسیار سنگین و زمان خیلی کوتاه است.

 صابری با بیان اینکه نرسیدن به افراد مشترک نباید زمینه ساز اختلاف شود، خاطرنشان کرد: باید همدیگر با با بحث و گفت و گو بپذیریم.

 وی با اشاره به اینکه چهره های جبهه متحد در دوره گذشته به هم نزدیک تر بودند، ادامه داد: به دلیل اینکه این چهره ها از دو یا سه ضلع تشکیل شده بودند و این بار اضلاع گسترده تر است و طبیعی است که نزدیکی قبلی وجود ندارد، اما اگر محور اصلی را مدنظر قرار داده و مسائل منطقه ای را کنار بگذاریم همه با هم نزدیک خواهیم بود و دیدیدم که در 9 دی هیچ فرقی با یکدیگر نداشتیم.

 صابری با بیان اینکه همایش بزرگ جبهه متحد اصولگرایان روز جمعه با حضور حداد عادل در سالن هلال احمر برگزار می شود، گفت: همه اصولگرایان باید به این همایش دعوت شوند.

* تابلوی اصولگرایی را به دست هر کسی نمی دهیم

محمد اسماعيل امام زاده گفت: از میان بیش از چهار هزار کاندیدای انتخابات مجلس نهم ، 33 درصد مربوط به دو جریان اصلاح طلب و انحرافی است که بسیاری از این افراد را نمی شناسیم.

 مديرکل کتابخانه هاي استان مازندران که در ساعت اداري در اين نشست انتخاباتي شرکت کرده بود، اظهار داشت:جبهه متحد فعالیت های خود را دیر آغاز کرد.

 وی با بیان اینکه در مازندران این فعالیت ها به دلیل الهام گیری مردم از بسترهای دیانت همواره در خور تحسین بود، ادامه داد:در شرایطی که جریان های مخالف اعم از جریان اصلاحات و انحرافی روی تک تک کاندیداها کار می کنند و این مراحل را ماه ها قبل پشت سر گذاشته و اکنون به تفاهم دست پیدا کرده اند ، فعالیت جبهه متحد اصولگرایان بسیار دیر شکل گرفته و این موضوع به دلیل سعه صدر جبهه بوده است.

 این فعال سیاسی با اشاره به اینکه تفاوتی که موجب تعارض در انتخاب کاندیداها بین جبهه متحد و جبهه پایداری شود را به نفع مجلس آینده نمی دانیم ، تصریح کرد:ارائه لیست مستقل موجب انشقاق آرا شده و از این مجال افرادی که قصد سازمان دهی گسترده با مافیای قدرت و ثروت دارند فرصت یابی کرده و فرصت در اختیار آنها قرار می گیرد.

 مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران یادآور شد: بهره گیری از مهره های سفید از استراتژی های جریان انحرافی و اصلاح طلب است.

 امام زاده ، خاطرنشان کرد: جریان اصلاح طلب برای اینکه تصور یک صدایی را برای مردم ایحاد کند ، اعلام کرد که اگرچه انتخابات را تحریم نمی کند، لیست هم ارائه نمی دهد.

 وی اظهار داشت:تفکر درونی آنها این است که لکه ی خاکستری فتنه از 16 میلیون به 20 میلیون نفر رسیده که تفکر گمراه شده ای است که با پذیرش این مفروض شیطانی ، بدترین اهانت را به مردم می کنیم و اگر این گونه باشد جامعه شناسی سیاسی آقایان نیازمند بازنگری است.

 عضو هیات پنج نفره جبهه متحد اصولگرایان گفت: برای اینکه مشارکت در انتخابات صورت نگیرد، این جبهه اعلام کرده لیست ارائه نمی کند.

 امام زاده با اشاره به 769 کاندیدای اصلاح طلب و 700 کاندیدا از جریان انحرافی که مرحله نخست را پشت سر گذاشته اند، خاطرنشان کرد: از میان بیش از چهار هزار کاندیدای انتخابات مجلس نهم ، 33 درصد مربوط به این دو جریان است که بسیاری از این افراد را نمی شناسیم.

 وی با بیان اینکه نیازمند هوشیاری دقیق و تعریف معیارهای اصولگرایی بر مبنای منشورهای جامعتین هستیم ، بیان داشت:معمولا در اینجاست که دچار لغزش شده و مصادیق را بد انتخاب می کنیم.

 امام زاده با بيان اين که در هر دوره از فردای روز انتخابات باید برای انتخابات بعدی فعالیت کنیم ، گفت:وضعیتی که اکنون برخورداریم عقب مانده است و نیازمند تلاش بیشتر هستیم.

 وی اظهار داشت: هدف ما کمک به مردن برای معرفی کاندیداهایی در تراز مجلس است و باید در این زمینه سطح و سقف را لحاظ کنیم.

 امام زاده با بیان اینکه در مراکزی که کاندیداهای ما خوب هستند ، خود را به سقف نزدیک می کنیم ، تصریح کرد: اگر در حوزه ای کاندیدای مناسب نداشتیم سکوت می کنیم و حاضر نیستیم تابلوی اصولگرایی را دست هر کسی بدهیم که فاقد معیارهای اصولگرایی است. 


 • هم ولایتی پاسخ به این دیدگاه 0 0
  جمعه 30 دی 1390-0:0

  شکر خدا شما و دوستانتان با خطوط قرمز فرضی خودتان به شهرت . . . واقعا شما فکر می کنید مردم مسلمان دوستدار انقلاب و ولایت را شما چند نفر هدایت می کنید?...

  • پنجشنبه 29 دی 1390-0:0

   لطفا همه ی اعضای جامعه اسلامی مهندسین رو با صابری و دوستانش یکی نکنید.

   • چهارشنبه 28 دی 1390-0:0

    در دروه قبل که کاندیداهای این گروه در ساری مالی نبودند.ببینیم این سری کیا تو لیست قرار میگیرند.آقای صابری ما به لیست شما رای میدیم اما تو رو خدا دنبال بچه 30 ساله نرو بخاطر شهرت پدرش.این بدرد ساری نمی خوره.آدم جاافتاده و کارکرده و خوشنام رو پیدا کن.

    • چهارشنبه 28 دی 1390-0:0

     سلام این آقا روش میشه که ... کاندیدای مرکز استان مازندران اعلام کنه؟ ... شایسته تر از او هستند ...خودشو کنار بکشه ... بخدا بمردم ظلم هست . آخه... از نظر معرفت سیاسی اقتصادی اجتماعی در چه پایه و مایه ای هستند؟

     • چهارشنبه 28 دی 1390-0:0

      آقای مهندس صابری با مردم صادق باشید. توی شورای مرکزی جامعه اسلامی مهندسان افرادی حضور دارند که سابقه خوبی که ندارند هیچ بلکه خیلی هم بد سابقه هستند. شما که دم از اصولگرایی می زنید آیا در فکر سالم سازی محیط اطراف خودتان هم هستید یا اینکه عیوب را همه از خانه همسایه می بینید؟ آقای صابری ببینید در میان دوستان و افرادی که شما با آن ها حشر و نشر دارید کدامشان در دیانت و رعایت مسائل شرعی در کسب و کار و مسائل روزانه و شخصی خود مراعات می کنند؟ کدامشان اهل حلال و حرام هستند. شما ببینید بر سر سفره چه کسانی حاضر می شوید و شکم خودتان را با چه غذاهای شبهه ناکی پر می کنید؟ آنوقت شما داعیه اصولگرایی و رعایت عدل و انصاف و حق افراد و کاندیداها را دارید؟ باور کنید که خود شما هم می دانید این افراد علیه السلام نیستند و سیاست شما را به کرنش در برابر سرمایه و موقعیت آنها واداشته است. باور کنید ولی فقیه راضی نیستند این چنین طرفدارانی داشته باشند که بوئی از شرع نبرده باشند.

      • سه شنبه 27 دی 1390-0:0

       با توجه به اینکه دور و بر آقای صابری افرادی هستند که خوشنام نیستند و در جمع 5 نفره قرار گرفته اند ما امیدی به این تشکیلات نداریم.مطمئنا کاندیداهای این گروه از افراد ناشناخته و ضعیف هر شهر خواهند بود.

       • سه شنبه 27 دی 1390-0:0

        هم اکنون جامعه به مصیبتی گرفتار شد( گرانی-تورم-بیکاری-فحشا و ارتشا و...و...)که همه را از دولت همین اصولگرائی و انحراف و فتنه و....میدانیم! هیچکس / هیچکدام ازین واعظین فرصت جو نمیگوید که مملکت و انقلاب به چنان بیراهه ای رفت که رجعت به مدار معقولش امکان پذیر نیست ! شاید پیش از رسیدن موسم انتخابات حضرات بعضا و موسمی سخن از مصائب بمیان می اوردند اما اکنون سرشان شلوغ تر از انست که جز مصالح و منافع خود به چیر دیگری فکر بکنند...! خوشا به شما که بر ملتی نجیب ...خاموش ...صبور و متحمل بلای حضورتان اسب می تازانید اما اتش فشان خاموش همیشه ( اتش فشان ) است و بیم شعله کشیدنش میرود ! اندکی درنگ به اعمال و اطرافتان کنید !

        • قابل توجه آقای صابریپاسخ به این دیدگاه 0 0
         سه شنبه 27 دی 1390-0:0

         آیا آقای امامزاده به جریان انحرافی نزدیک نیست؟ چه کسی این آقا را در جمع پنج نفره رهبری اصولگرایان استان راه داده است؟
         چرا دائره اصولگرایی را خیلی تنگ در نظر گرفتید و خودتان را محدود به جمع حلقه شب نشینی هایتان کردید؟
         به نظر شما گروههایی که جبهه پایداری و جبهه ایستادگر را تشکیل دادند چه سهمی از اصولگرایی در جریان رهبری و هدایت انتخابات پیش رو دارند؟
         آیا شما با توهم های خودساخته حرکت می کنید و محدودیت های تشخیص جبهه اصولگرایی را با دیدگاه خودتان تعیین می کنید؟


         ©2013 APG.ir