تعداد بازدید: 2855

توصیه به دیگران 2

شنبه 22 تير 1392-10:43

تکذیب انوشه/آقایان خودشان دانشنامه را تمام کنند

حسن انوشه برگشت مجدد خود را به مازندران تکذیب کرد/اگر قرار بود برگردم که هرگز نمی اومدم تهران/خیلی ها اومدند و گفتند برگرد،ولی شرایط کار در آنجا مهیا نیست/شش ماه تمام در یک دخمه کوچک بودم، مریض که می شدم،کسی نبود بیاید بگوید حالت چطور است!


مازندنومه،رضا شریعتی:چند روز پیش از انتخابات 24 اسفندماه،باخبر شدیم که استاد حسن انوشه که پاییز سال گذشته با تبلیغات فراوان دولتی ها برای تدوین دانشنامه مازندران به ساری آمده بود و 6ماه بعد با ناراحتی استان را ترک کرد و در گفت و گو با ما اعلام کرده بود:دیگر به مازندران برنمی گردد؛دوباره برگشته و در سکوت مشغول ادامه کار تدوین دانشنامه شده است.

ترجیح دادیم انتخابات را پشت سر بگذاریم و سپس با استاد انوشه،موضوع را در میان بگذاریم.روز جمعه با او تلفنی گفت وگو کردیم،در حالی که انوشه هم چنان بر نیامدنش به مازندران مُصر بود:

*سلام استاد،می خواستم چند دقیقه وقت تان را بگیرم.

-سلام،بفرمایید

*این جا شایعه شده شما دوباره برگشتید ساری؟

-نه چه معنا دارد؟ اگر قرار بود برگردم که هرگز نمی اومدم تهران.

*از وقتی برگشتید تهران، کسی هم پی گیر شده؟

-آره،خیلی ها اومدند و گفتند برگرد؛ولی شرایط کار در آنجا مهیا نیست.موقع برگشت که رفتم پیش استاندار،گفته بود بمانم، آقای طبرسی را هم دوست دارم،همان زمان خواستم بروم پیش شان که مریض بود.

*نمی شد کمی انعطاف پذیرتر می بودید؟ به هرحال قرار بود نتیجه ای که حاصل می شود برای مردم مازندران ثمر بخش باشد.

شش ماه تمام در یک دخمه کوچک بودم، مریض که می شدم کسی نبود بیاید بگوید حالت چطور است! دورمان پر شده بود از آدم هایی که فکر می کردند آمده ام جای شان را بگیرم ؛ درحالی که قرار بود با هم کار کنیم. با این شرایط هم داشتم کار می کردم این چه چیزی را نشان می دهد؟! اینکه من علاقه مند به کار بودم اما نشد.

*با این وجود پروژه دانشنامه مازندران برای همیشه بسته می شود؟

-آقایان خودشان بروند و دانشنامه را تمام کنند

***

سایر مطالب مرتبط:

-انوشه:دیگر برنمی گردم http://www.mazandnume.com/?PNID=V15278

-رد ادعاها/انوشه:نخستین حکومت شیعی جهان در مازندران تاسیس نشد

 http://www.mazandnume.com/?PNID=V14733

- ارزش افتخار http://www.mazandnume.com/?PNID=V14724

- آن جلسه مرا عصبانی کرد http://www.mazandnume.com/?PNID=V14772

 


 • يکشنبه 23 تير 1392-0:0

  بزرگترین مانع برای تدوین خود مجری طرح اداره کل ارشادو فرهنگ مازندران بود کسی رو متهم نکنید

  • مهران مازني پاسخ به این دیدگاه 1 3
   شنبه 22 تير 1392-0:0

   استاد انوشه عزيز خسته نباشي ، چرا كه به نظر من كار دانشنامه شما را خسته نكرده بلكه كار اطرافيان باعث خستگي شما شده و شايد اين عادت ما مازني هاست كه در حرف پيش رو و خوشفكريم اما در عمل ...

   • دكترسيف الرضا شهابيپاسخ به این دیدگاه 2 2
    شنبه 22 تير 1392-0:0

    نمي دانم چرا درمازندران وبين مازندراني ها اين قدر تنگ نظري زياداست .نمي خواهيم شاهد پيشرفت كارها واشخاص هماستاني باشيم.چرادست به دست هم نمي دهيم .جاي تاسف دارد بجاي اينكه دست يكديگررا بگيريم پاي هم را مي گيريم .تا چه زمان مي خواهد اين وضع ناهنجار وتاسف بار ادامه پيداكند.

    ازخدا بخواهيم كه اين همت را به همه مازندراني ها لطف فرمايد تا پشتيبان هم باشيم

    • کیجا سوادکوهیپاسخ به این دیدگاه 6 1
     شنبه 22 تير 1392-0:0

     استاد عزیز پس شما منتظرید اول مدینه فاضله ای ایجاد شود بعد شما دانشنامه تنظیم کنید پس تا ظهور حضرت دانشنامه ای نخواهد بود در اون زمون هم که هزاران دانشنامه ایجاد خواهد شد چون شرایط برای همه عزیزان مهیاست. دانشنامه ای ارزشمند و نگارنده ای بزرگه که جرات کنه تو این شرایط کار کنه!!!! در برابر این افراد نباید قهر کرد باید ایستادگی کرد شگرد این جور ادما اینه ، اونا همینو میخوان و قهر کردن افراد اونارو پرروتر و مصمم تر کرده، ای کاش کمی روی ما حساب می کردید اونوقت می دید کسی که واقعا سنگ مینداخت چه جور رسوا می شد..... تا خودشو نو دوستاشون بفهمن دیگه استان جای جولون دادن ادمایی مثل اونا نیست، جای مردای مردیه که هرگز کوتاه نمیان.فقط با ایستادگی و مصمم بودن اینجور افراد تو استان هرس میشن. به احترام مردم هم که بود ای کاش دوباره اینکارو از سر میگرفتید. با سپاس


     ©2013 APG.ir