تعداد بازدید:

توصیه به دیگران 5

پنجشنبه 2 تير 1384-0:0

اعتراض آيت الله منتظري نسبت به توهين به آيت الله جوادي آملي

حجت الاسلام احمد منتظري از اظهار تاسف آيت الله منتظري نسبت به تعرض به آيت الله جوادي آملي خبرداد


وي اظهار داشت : كسي كه به عنوان معلم ومدرس است حرمت بزرگي دارد كه به راحتي نمي شود آن حرمت را شكست و فكر مي كنم تاسف  زياد از اين بابت است كه سطح فرهنگ در حوزه هنوز كامل نشده است كه چنين برخوردهايي صورت گرفته و مي گيرد .
فرزند آيت الله منتظري در ادامه خاطر نشان كرد : اگر آن زمان كه با ديگران چنين برخوردهايي صورت مي گرفت آيت الله جوادي آملي هم واكنش نشان مي داد و اين گونه حركات را نفي مي كرد حال چنين بلايي بر سرشان نمي آمد .
وي گفت : معلوم شد ،  اين آقايان كه مي گفتند اسلام خواه هستند صادق نبوده اند و اصلاح طلبان از اينها صادق ترند.
منتظري در پايان اظهار داشت : اسلام به كسي اجازه نمي دهد  كه در برابر عقيده ديگران به زور بايستند چه برسد به اينكه  اينها به استادشان توهين كنند . 

حسن‌ روحاني‌ : علماي‌ قم‌ از تخريب‌ها گلايه‌ دارند

 

هم چنين دبير شوراي‌ عالي‌ امنيت‌ ملي‌ گفت:آقاي‌ جوادي‌ آملي‌ مي‌گفت‌ من‌ در هفت‌سال‌ پيش‌ از كسي‌ حمايت‌ كردم‌ كه‌ 7 ميليون‌ راي‌ آورد و طرف‌ مقابلش‌ بيش‌ از 20 ميليون‌ راي‌ آورد، اما از آن‌ 20 ميليون‌ يك‌ نفر به‌ من‌ اعتراض‌ نكرد. اما اين‌ بار قبل‌ از شروع‌ انتخابات‌ عده‌يي‌ آمدند و اعتراض‌ كردند كه‌ چرا از فلان‌ كانديدا حمايت‌ كرده‌يي!‌
  حسن‌ روحاني‌، دبير شوراي‌ عالي‌ امنيت‌ ملي‌ با بيان‌ اين‌ مطلب‌ و با اشاره‌ به‌ ديدار اخيرش‌ با علما در قم‌ اعلام‌ كرد كه‌ علما از تخريب‌هايي‌ كه‌ مي‌ شود بسيار گلايه‌ دارند و گفت‌: آيت‌الله‌ فاضل‌ لنكراني‌ گفتند من‌ تخريب‌ شخا نمي‌بينم‌ بلكه‌ تخريب‌ انقلاب‌ و نظام‌ است‌. تخريب‌كنندگان‌ به‌ نظام‌ معتقد نيستند.
حسن‌ روحاني‌ افزود: مگر سرمايه‌هاي‌ انقلاب‌ را به‌ حراج‌ گذاشته‌ايد، مگر مي‌خواهيم‌ سال‌هاي‌ 60 و 61 تكرار شود.
(isna+hatefnews)    ©2013 APG.ir