تعداد بازدید: 4062

توصیه به دیگران 2

يکشنبه 4 دی 1384-0:0

من 18/2متر قد دارم

گپ و گفتى با بلندقدترين مرد مازندران( على خاكزاد)


بلندقدترين مرد مازندران كسى نيست جز مرتضى باقرزاده.
او كه در اولين نگاه، هر بيننده اى را به حيرات وامى دارد در حال حاضر با ۲‎/۱۸ سانتى متر قد ركورددار قد بلندهاى استان است.
عده اى بر اين باورند كه انسان هاى بلند قد فقط مى توانند اجسامى را كه در ارتفاع زياد و يا دورتر از خودشان قرار دارد به راحتى نظاره كنند و يا اينكه آنان در زندگى خود جور ديگرى مى انديشند و شايد هم مسائل جارى اجتماع را از زاويه اى ديگر مى نگرند اما اينها دلايلى نيست كه ما را وادار ساخت تا با مرتضى باقرزاده بلندقدترين مرد قائم شهر به گفت وگو بپردازيم،  بلكه علت آن شيوايى سخن، شيرينى بيان، شوخ طبعى و البته قد بلند او بود.
مرتضى باقرزاده ۲۴ ساله مجرد، اولين فرزند خانواده خود است، بلندى قد مرتضى چندان هم ارثى نيست. آن گونه كه خود مى گويد در خانواده هفت نفره اش تنها او و برادر كوچكترش كه ۱‎/۹۰ سانتيمتر قد دارد، داراى قامتى بلند هستند لذا ديگر اعضاى خانواده اش همگى داراى قدى عادى هستند.
باقرزاده بلندى قامت خود را از الطاف خداوند نسبت به خود مى داند و از طرفى مدعى است كه طبق آخرين دستاوردهاى روانشناسان آدم هاى قدبلند در زندگى از شانس بيشترى جهت رسيدن به موفقيت برخوردارند. چرا كه امروزه داشتن قد بلند در زندگى انسان ها يك امتياز غيرقابل انكار محسوب مى شود. وى كه خدمت سربازى را به پايان رسانيده است هم اكنون در يكى از مراكز خصوصى ترك اعتياد شهرستان سارى تحت عنوان پرستار اشتغال دارد.
 اين مرد بلند بالاى قائم شهرى مى گويد: وقت آن رسيده است كه براى ازدواج آستين بالا بزنم، وى با اشاره به اين كه ازدواج سنت پيامبر اسلام و كامل كننده دين است مى گويد:
- رابطه زناشويى مانند قطارى است كه دو لوكوموتيو دارد كه مسير و هدف مشخصى دارند اگر با هم همكارى كنند زودتر به مقصد خواهند رسيد در غير اين صورت با مشكل جدى روبه رو خواهند شد. باقرزاده مى گويد: در جست وجوى همسرى هستم كه از نظر ظاهرى با شرايط جسمانى ام تناسب داشته باشد، وى مهم ترين ويژگى هاى همسر آينده اش را داشتن حداقل دو متر قد و پاي بندى به فرهنگ اسلامى - ايرانى برشمرد.

  • يکشنبه 25 دی 1384-0:0

    اخبار شما بسیار خوب و جالب میباشد
    لذا خواهشمندم از کجور و مناطق غربی مازندران اخبار بیشتری ارائهدهید


    ©2013 APG.ir