تعداد بازدید: 4168

توصیه به دیگران 1

سه شنبه 8 دی 1394-19:35

به مناسبت میلاد پیامبر اکرم(ص)

ابوالحسن خوشرو برای زندانی ها خواند

استاد ابوالحسن خوشرو و گروهش با شعرخوانی علی حسن نژاد برای زندانیان زندان قائم شهر برنامه اجرا کردند. یکی از زندانیان پس از اجرای برنامه از استاد خوشرو تقاضا کرد که شال گردنش را به یادگار داشته باشد و این هنرمند برجسته نیز با رویی گشاده، شال خود را به آن زندانی هدیه داد.


 مازندنومه، سرویس اجتماعی: به مناسبت میلاد پیامبر رحمت و مهربانی، حضرت محمد (ص) مراسمی در زندان قائم شهر برگزار شد.

در این مراسم فرهنگی و هنری، گروه استاد ابوالحسن خوشرو -هنرمند قائم شهری- با همراهی نیک رفتار: لله وا و حسین خوشرو: دف و دسرکوتن برای زندانیان به اجرای موسیقی پرداختند.

 علی حسن نژاد -شاعر محلی سرا- نیز در این مراسم شعر خواند. او با خواندن شعرهای مازندرانی و گپ و گفتی دوستانه با زندانی ها مورد تشویق آنان قرار گرفت.

از حاشیه های مراسم آن بود که یکی از زندانیان پس از اجرای برنامه از استاد خوشرو تقاضا کرد که شال گردنش را به یادگار داشته باشد و این هنرمند برجسته نیز با رویی گشاده، شال خود را به زندانی هدیه داد.

شال معروف استاد خوشرو که به یک زندانی هدیه داده شد

حضور این هنرمندان که بدون دریافت هرگونه حق الزحمه ای صورت گرفت، با استقبال زندانیان مواجه شد و یکی از زندانی ها اعلام کرد به رسم یادبود برای این هنرمندان، دمپایی کفشی که هنر دست اش است، بافته و به آن ها هدیه خواهد داد.©2013 APG.ir