چهارشنبه 20 مرداد 1389-13:53

بعضي ها خبرنگارترند!

اداره فرهنگ و ارشاد بابلسر از خبرنگار منتقد اداره متبوع خود،تجليل نکرد - منتقد فرماندار دعوت شد،منتقد رييس ارشاد دعوت نشد!


به گزارش مازندنومه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بابلسر در روز سه شنبه از خبرنگاران و عرضه کنندگان مطبوعات فعال این شهر خواست راس ساعت یک و سی دقیقه در سالن همایش فرمانداری این شهر حضور یابند تا مراسم تجلیل از آن ها را برگزار کند.

برگزار کننده این تجلیل اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان،اما میزبان مراسم فرمانداری بابلسر بود.

بر اساس اين گزارش،يکي از مدعوين مراسم ،مدير يکي از روزنامه هاي تازه تاسيس بود که از قضا جزو منتقدان فرماندار شهرستان محسوب مي شود.

 وی که ازدوستان نزديک مدیرارشاد بابلسر است،مشخص نيست به چه دليلي به این مراسم دعوت شد!؟

شايد علت حضور اين فرد در این آئین،آشتي کنان وي با فرماندار بابلسر بوده است.

 بر اساس گزارش مازندنومه،خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی در"بابل" هم در مراسم روز خبرنگار بابلسري ها حضور داشت،اما برخي از خبرنگاران بومي به برنامه دعوت نشده بودند!

 در این تجلیل از خبرنگار روزنامه ... در بابلسر که از منتقدان ارشاد منطقه است، دعوت به عمل نيامد.

  مجری مراسم به بهانه اینکه اين خبرنگار منتقد در فرمانداری شهرستان همجوار تجلیل شد، از او دعوت به عمل نیاورد.

بر اساس اين گزارش، روابط عمومی فرمانداری طی تماسی تلفنی از خبرنگار مد نظر دعوت نموده بود ولی وي به جهت اینکه مدیریت برنامه به عهده ارشاد بود از حضور در این جلسه پوزش خواست.

البته از خبرنگار "ایرنا"در بابل که پيش تر در فرمانداری بابل و شهرداری "بهنمیر" از او تجلیل شده بود، براي سومين بار در اين مراسم نيز تجليل شد.

گفتني است سال گذشته به علت کشمکش رئیس اداره فرهنگ وارشاد بابلسر با فرماندار، مراسم روز خبرنگار توسط فرماندار برگزار نشد.