پنجشنبه 24 مرداد 1392-1:12

از مازندران به ایران/کانون تدبیر و امید،سراسری شد

 بیانیه شماره 1 کانون تدبیر و امید مازندران(مسوولان ستادهای انتخاباتی رییس جمهوری) صادر شد+متن بیانیه


مازندنومه:کانون تدبیر و امید مازندران که از حامیان و فعالان ستاد دکتر روحانی در مازندران تشکیل شده است،نخستین بیانیه خود را صادر کرد.لطف الله آجدانی-سخنگوی کانون تدبیر وامید مازندران- نسخه ای از این بیانیه را برای ما ارسال کرده است که در زیر می آید:

«مردم شریف مازندران، با استعانت الهی و تلاش مسوولان ستادهای انتخاباتی رییس جمهوری در سراسر کشور، به ویژه تلاش وقفه ناپذیر دکتر محرمعلی خداوردی به نمایندگی از هیات موسس کانون تدبیر و امید مازندران،مجمع بزرگ مسوولان ستادهای انتخاباتی رییس جمهوری با حضور 23 استان کشور به میزبانی استان اصفهان و با تلاش های ارزنده مسوولان ستادی استان اصفهان به ویژه ریاست محترم  اولین هم اندیشی مجمع ، مهندس جوادی و آقای حسین نجار برگزار شد که منجر به تشکیل کمیته تدوین آیین نامه داخلی و اساسنامه با محوریت پنج استان مازندران ، اصفهان ،چهارمحال بختیاری، کرمان و لرستان به سرپرستی دکتر محرمعلی خداوردی از کانون تدبیر و امید مازندران ،مهندس ایوب درویشی از اصفهان ،دکتر مهران علی پناه از لرستان، دکتر محمد رحیم ابوسعیدی از کرمان و دکتر عباس سیاح از چهارمحال بختیاری شد.

براساس تصمیمات متخذه مقرر شد تا ضمن جلسه اعضای مجمع با رییس محترم جمهوری در طی دو هفته آینده، و با هماهنگی های لازم با ایشان، نسبت به تشکیل شورای عالی استانی ، تاسیس دفتر مجمع در نهاد ریاست جمهوری و به کارگیری نیروهای متخصص در قالب کمیته های مشترک تخصصی با هدف کمک به دولت تدبیر و امید اقدام شود.

بدیهی است تلاش برای حفظ مصالح و منافع ملی وایجاد فضای مناسب برای تحول  کارآمد در مدیریت اجرایی کشور، استان ها، شهرستان ها و شهرها و روستاها،از جمله اهداف مجمع تدبیر و امید کشور است.

 رایزنی های مسوولان کلیه ستادهای سراسر کشور با نمایندگان ملت در راستای پی گیری مطالبات مردم شریف از دیگر تلاش های مجمع کشوری تدبیر و امید است.

این مجمع که با پیشگامی کانون تدبیر و امید مازندران قدم به میدان حمایت از دولت تدبیر و امید نهاده است ، حفظ مصالح کشور و منافع ملی و پی گیری مطالبات مردمی را در راس برنامه های خود قرار داده و با جدیت ناظر و پیگیر امور است.

 همچنین ازسوی مجمع روسای ستادهای انتخاباتی دکتر حسن روحانی بیانیه ای خطاب به ملت بزرگ ایران و نمایندگان خانه ملت ، توسط کمیته ای متشکل ازآقایان مهندس عبدالغفار شجاع از گیلان، دکتر محرمعلی خداوردی از مازندران،مهندس علی عباد از خوزستان ، حجت الاسلام حجت الله هاشمی از استان مرکزی و محسن قاسمی ازقزوین به نمایندگی از کلیه مسوولان ستادهای انتخاباتی تدوین و در صحن علنی مجلس ارایه شد.

در بخشی از این بیانیه خطاب به ملت شریف ایران ، از نقش آگاهانه و ارزنده آنان در انتخابات و پیروزی رییس جمهوری تجلیل و بر حراست از خواست ملت شریف ایران برای خط و مشی اعتدال و پایان بخشیدن به افراط و افراطی گری و صدمات ناشی از آن به کشور تاکید شد.

در بخش دیگری از این بیانیه خطاب به نمایندگان خانه ملت با تاکید بر ضرورت حمایت کامل نمایندگان خانه ملت از رییس جمهوری و کابینه تدبیر و امید به عنوان گامی اساسی برای برون رفت از وضع نامطلوب ناشی از بی تدبیری و افراط،از نمایندگان مردم در مجلس برای همراهی با رییس جمهور و دولت تدبیر و امید ،دعوت  شده و بر همدلی و همراهی قوای سه گانه برای تحقق مطالبات حقه ملت شریف ایران و غلبه بر مشکلات داخلی و بین المللی تاکید گردید.

همچنین دومین گردهمایی بزرگ کانون های تدبیر و امید کشور با حضور مسوولان ستادهای انتخاباتی رییس جمهور منتخب ، به زودی به میزبانی کانون تدبیر و امید مازندران برگزار خواهد شد.»