شنبه 23 فروردين 1393-23:26

دو پیامک

ماجرای دو پیامکی که آموزش و پرورش میاندورود فرستاد و مراسم تودیع و معارفه رییس جدید حذف شد!


 

مازندنومه، سرویس سیاسی: صبح شنبه روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان میاندورود با ارسال پیامکی در ساعت 9.05 دقیقه صبح از تودیع و معارفه رییس جدید آموزش و پرورش این شهرستان خبر داد اما پس از گذشت 40 دقیقه پیامک دیگری ارسال و از تعویق این انتصاب به زمان دیگری خبر داد.

همین ماجرا هفته گذشته برای انتصاب فرماندار جدید محمودآباد رخ داده بود و پیش تر هم برای معاونت فرمانداری میاندورود و جاهای دیگر.

 این روزها فشارهای سیاسی نماینده های مجلس و نهادهای غیر دولتی در راستای انتصابات مدیران دولت تدبیر و امید در شهرستان های استان تشدید شده است، به گونه ای که مدیران ارشد استان برای دوری از حاشیه ها مجبور به تلطیف شرایط و گاه پذیرش برخی خواسته ها می شوند.

گفتنی است علت تعویق این انتصاب عدم دعوت از مدعوین اعلام شده است؛ به گونه ای که حتی فرماندار شهرستان نیز از این موضوع بی اطلاع بود، اما به نظر می رسد فشارهای سیاسی نیز در این راستا تاثیرگذار بوده است.

لازم به ذکر است بسیاری از فعالان سیاسی و رسانه های همسو با دولت در حال حاضر به خاطر تعامل و حفظ وحدت و آرامش فضای سیاسی استان، علی رغم عدم موافقت با برخی انتصاب های اخیر و نیز برخی فشارها برای ماندن نیروهای احمدی نژادی، همچنان سیاست سکوت و حمایت را در پیش گرفته اند.