سه شنبه 17 تير 1393-1:4

ابراهیم زاده معارفه شد

گاز دامغان به نکا می آید

احمدی‌نژاد گفت که تا سفر بعدی دولت، خط لوله دامغان باید به ساری رسیده باشد، من هم گفتم: مگر شیلنگ است که تا سفر بعدی کشیده شود؟ همین الان هم اگر لوله باشد و محیط زیست و منابع طبیعی اجازه دهند حداقل 2سال کار دارد.


مازندنومه؛ سرویس اقتصادی، کلثوم فلاحی: عصر دوشنبه با حضور الماسی -مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران- مراسم تودیع و معارفه مدیران منطقه 9 عملیات گازی برگزار و محمد اسماعیل ابراهیم‌زاده به عنوان مسئول جدید منطقه 9 عملیات گازی کشور معرفی شد.

ابراهیم‌زاده را در آیین معارفه خود گفت:نخستین برنامه ما انتقال گاز دامغان به نکا به طول 170 کیلومتر و 42 اینچ است.

وی با بیان این که در سال 86 که گاز قطع شده بود احمدی‌نژاد به مازندران سفر کرد و در آن سفر گفت که تا سفر بعدی دولت، خط لوله دامغان باید به ساری رسیده باشد، افزود: فردی این مسئله را به من گفت و من هم پاسخ دادم مگر شیلنگ است که تا سفر بعدی کشیده شود؟ همین الان هم اگر لوله باشد و محیط زیست و منابع طبیعی اجازه دهند حداقل 2سال کار دارد.

رضا الماسی هم در سخنانی گفت: تامین گاز زمستان بسیار مهم است. امسال هم خط لوله گاز دامغان به نکا نخواهد رسید و باید برای زمستان آماده باشیم.

وی افزود: زمستان گذشته تبلور زحمات و همکاری کارکنان شرکت گاز بود و انتظار داریم در زمستان امسال و سال‌های آینده هم شاهد این همکاری باشیم.

این مسئوال با اشاره به این که توجه ویژه‌ای به مسائل حریم در شمال کشور شود، تصریح کرد: حریم برای ایمنی مردم همجوار خط لوله است.