يکشنبه 18 مرداد 1394-8:23

همدلی در قائم شهر

اين بنر تبليغاتي نيست!

همان گونه كه به عنوان يك شهروند در زمان مشاهده  كاستي ها و نقصان، لب به شكوه و گلايه مي گشاييم، در هنگام تلاش و كوشش براي رفع كاستي ها هم باید قدردانی کنیم.


مازندنومه؛ سرویس اجتماعی، رضا صديقي برنجستانكي: در ايام نوروز سفري به زادگاهم -قائم شهر- داشتم. نابساماني وضعيت خيابان هاي شهر و وجود چاله و گاهي گودال هاي فراوان مرا وادار كرد يادداشتي در اين خصوص درمازندنومه انتشار دهم.(نگاه کنید به: شهرِ چاله چوله ها/متولی ساماندهي آسفالت قائم شهر كيست؟)

در چند روز اخير توفيق داشتم مجدداً به این شهر سفر كنم. در بدو ورودم به قائم شهر با يك بنر مواجه شدم كه در روي آن نوشته شده بود:«نهضت آسفالت خيابان هاي قائم شهر...»

 در تردد از كوچه و خيابان هاي فرعي شهر و مشاهده عيني اقدامات انجام شده، متوجه شدم كه واقعاً مسئولان شهري دست به كار شده و اين نهضت را آغاز كرده اند و بسیاری از خیابان ها و کوچه های شهرمان آسفالت شده است، لذا لازم دانستم مجدداً دست به قلم شده، اين نوشتار را تهیه کنم.

طبق بنری که در شهر زده اند در فاز نخست بیش از 65 هزار مترمربع با حجم نزدیک به 10 هزار تن آسفالت اجرا شده است.

باورم بر اين است همان گونه كه به عنوان يك شهروند در زمان مشاهده  كاستي ها و نقصان، لب به شكوه و گلايه مي گشاييم، در هنگام تلاش و كوشش براي رفع كاستي ها هم باید قدردانی کنیم.

در يادداشت قبلي تاكيد کرده بودم ساکن تهران هستم، مسئولان شهرم را تنها در حد نام می شناسم و هیچ شناختی از آن ها ندارم. نیز نوشته بودم قصد تخریب کسی را هم ندارم و هدفم سیاسی و بهره برداري جناحي نیست.

حالا هم قصد مجیزگویی ندارم و دغدغه ام آباداني، توسعه و عمران شهرقائم شهراست. خوشحالم که با همت مسئولان شهرم، حرکت خوبی در راستای سازندگی آغاز شده است.