چهارشنبه 28 بهمن 1394-12:54

رییس دوره ای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات:

گزینه منتخب شورای هماهنگی جبهه اصلاحات در شرق مازندران مشخص شد

دکتر رضا ستاری گفت: گزینه شورای هماهنگی جبهه اصلاحات در حوزه بهشهر، نکا و گلوگاه مشخص شده است/ به دلیل نداشتن گزینه مطلوب به گزینه مقدور بسنده شد و در برخی شهرها به گزینه های حداقلی رسیدیم.


 مازندنومه، سرویس سیاسی: دکتر رضا ستاری -رییس دوره ای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات- در گفت و گو با ما از تعیین منتخب این شورا در حوزه بهشهر، نکا و گلوگاه خبر داد.

وی گفت: در راستای نگاه راهبردی اصلاح طلبان برای شکل گیری مجلسی همسو با منافع ملی، به دلیل نداشتن گزینه مطلوب، در برخی حوزه ها به گزینه مقدور و حداقلی بسنده شد.

ستاری با اشاره به این که انتخاب این افراد با رایزنی و کسب نظر از چهره های تاثیر گذار هر حوزه انتخابیه و در نهایت گفتگو با نامزدهای رد صلاحیت شده صورت پذیرفت، تاکید کرد: برای تعیین این فهرست، از نماینده های شورای هماهنگی جبهه اصلاحات در حوزه های انتخابیه نیز کمک گرفته شد.

این فعال سیاسی اصلاح طلب تصریح کرد: در 5 شهر بهشهر، قائم شهر، تنکابن، ساری و بابل شورای شهرستانی جبهه اصلاحات شکل گرفته است.

وی افزود: پس از نشست ها و رایزنی های مختلف، در حوزه انتخابیه بهشهر، نکا و گلوگاه آقای «سید احمد میری قلعه سری» در فهرست شورای هماهنگی جبهه اصلاحات قرار گرفت.

پیش از این علی اصغر یوسف نژاد و محمد دامادی در حوزه انتخابیه ساری و میاندورود؛ عبدالله رضیان و سیدهادی حسینی در حوزه قائم شهر، سوادکوه، جویبار و سیمرغ؛ علی نجفی خوشرودی و حسینعلی قاسم زاده در حوزه بابل؛ ابراهیم هاشم ورزی در حوزه بابلسر و فریدونکنار و شمس الله شریعت نژاد در حوزه رامسر و تنکابن در این فهرست قرار گرفته بودند.

گفتنی است رایزنی برای کامل کردن فهرست شورای هماهنگی جبهه اصلاحات برای شهرهای دیگر استان ادامه دارد.