يکشنبه 7 شهريور 1395-2:18

نماینده ساری و میاندورود در مجلس:

در چند برنامه تابستان شاد شرکت کردم/ اتاق فکر خوبی دارد

محمد دامادی: در جریان طرح خوب تابستان شاد ساری هستم و در برخی برنامه های آن شرکت کردم./ متاسفانه در سال‌های گذشته برخی‌ها به سمت محو کردن سینما رفتند، به‌ همین دلیل رونق دو سال اخیر هنوز باورپذیر نیست.


مازندنومه؛ سرویس اجتماعی، رضا شریعتی: محمد دامادی - نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی- در چند برنامه تابستان شاد ساری که زیر نظر فرمانداری مرکز استان مازندران برگزار می شود، شرکت کرد.  گفتگویی کوتاه با این عضو کمیسیون عمران مجلس کردیم.

*تابستان شاد طرح خوبی است

در جریان طرح خوب تابستان شاد ساری هستم و در برخی برنامه های آن شرکت کردم. این طرح با برگزاری مسابقاتی نظیر رالی خانوادگی، اسکیت، پرواز بادبادک ها، مراسم شهدای غواص و مانند این ها تمام اقشار جامعه را درگیر کرده است.

به نظرم تابستان شاد، ایده و اتاق فکر  بروزی دارد و طرح بسیار مثبتی در جهت پر کردن اوقات فراغت است که از تدابیر بسیار خوب مجموعه فرمانداری برای پر کردن اوقات فراغت خانواده ها به شمار می رود.

*در سینما و تئاتر مشکل داریم

ما در بخش سینما و تئاتر ظرفیت های خوبی داریم. پیشنهاد می کنم از این ظرفیت در مجموعه برنامه های تابستان شاد بهره گیری شود. متاسفانه برای سینما و تئاتر اعتبارات خوبی در نظر گرفته نشده است و در این بخش دچار مشکل هستیم.

استعدادهای خوبی نظیر اصغر فرهادی یا شهاب حسینی در جشنواره های بین المللی رتبه کسب می کنند. متاسفانه در سال‌های گذشته برخی‌ها به سمت محو کردن سینما رفتند، به‌ همین دلیل رونق دو سال اخیر هنوز باورپذیر نیست.

ما به تئاتر از جمله تئاتر خیابانی و برگزاری جشنواره در این بخش هم کم توجه ایم که جا دارد در تابستان شاد به آن پرداخته شود.

*این گفتگو در شماره ششم ویژه نامه تابستان شاد ساری منتشر شد.

**برای دانلود ویژه نامه 4 صفحه ای تابستان شاد اینجا را کلیک کنید.