تعداد بازدید: 9646

توصیه به دیگران 3

يکشنبه 27 دی 1388-0:0

بازتاب يک خبر:دکتر احمدپور اصولگرايي خوش نام است

در پي پخش خبري در مازندنومه مبني بر انتصاب قريب الوقوع دکتر احمد احمدپور به رياست دانشگاه مازندران،توضيحي از سوي دفتر ايشان براي ما ارسال شد.


دفتر دکتر احمدپور در اين جوابيه آورده:"ايشان دانشيار پايه 27 دانشکده حسابداري دانشکده علوم اقتصادي و اداري دانشگاه مازندران است که سوابق متعددي در اين دانشگاه دارد."


اين جوابيه اضافه کرده:"دکتر احمدپور پيش تر معاون آموزشي و دانشجويي دانشکده علوم انساني ،مدير پژوهشي، مدير آموزشي،مدير گروه حسابداري و ...در دانشگاه مازندران بود."


در اين جوابيه آمده:"دکتر احمدپور در حال حاضرعضو هيئت مديره و معاون اجرايي بورس کشور است که با حکم وزير اقتصاد و تاييد رييس جمهوري،مدت چهار سال است که در اين سمت مشغول فعاليت مي باشد.ضمنا"ايشان پايه گذار و مدير منطقه اي بورس استان مازندران نيز بودند."

اين جوابيه افزوده:"تاليف پنج جلد کتاب مهم درسي و انتشار بيش از 50 مقاله در مجلات معتبر علمي و پژوهشي داخلي و خارجي و ارايه چندين مقاله و ايراد سخنراني هاي علمي در داخل و خارج از کشور،به همراه استاد راهنمايي حدود 100 پايان نامه ي دانشجويان کارشناسي ارشد در دانشگاه هاي مختلف کشور جزو سوابق علمي و تحقيقي دکتر احمدپور محسوب مي شود.

آخرين افتخار ايشان نيز انتخاب مقاله دکتراحمدپور به عنوان مقاله برتر دنيا در سال 2009 از سوي انجمن حسابداران آمريکاست.در همين راستا بهار امسال از ايشان در کشور فرانسه قدرداني شد."


گفتني است دکتر احمدپور از چهره هاي خوش نام اصولگرا در کشور و مازندران محسوب مي شوند؛به طوري که منزل ايشان از قديم الايام پايگاه نيروهاي اصولگراي استان و کشور  بوده است.

بنا بر خبر رسيده به مازندنومه درخواست انتخاب ايشان به سمت رياست دانشگاه مازندران با امضاي 12 نماينده مازندران در مجلس شوراي اسلامي و تاييد استاندارمحترم صورت گرفته است و ايشان از محبوبيت و مقبوليت در دانشگاه مازندران برخوردار است.


 • دوشنبه 25 خرداد 1394-22:34

  از دفتر خودش توضیح خواستین ایشون چطور آدمی هستن ?منبع موثققققق تری نبود ?...

  • دانشجوي دانشگاهپاسخ به این دیدگاه 0 0
   شنبه 27 مهر 1392-0:0

   پروفسور احمد پور دست مريزاد به تلاش وهمت شما در پيشرفت چشمگير علمي واموزشي دانشگاه خواهشا مثل روساي گذشته از استخدام كارمندان بيسواد وديپلمه خودداري كنيد بعضي از كارمندان دانشگاه كه ديپلم وفوق ديپلم هستند پيش دانشجويان اداي دكترها را در مياورند

   • يکشنبه 7 مهر 1392-0:0

    واقعا که

    • سه شنبه 26 شهريور 1392-0:0

     کسانی که با امضای خویش ایشان را رئیس دانشگاه مازندران کردند اکنون باید به عملکرد غیر علمی و بی حساب و کتاب ایشان در دانشگاه و در پیشگاه ملت پاسخ دهند. ایشان دانشگاه مازندران را در سه سال گذشته نابود کرده است. فساد در دوره ایشان که بقول خودشان اصولگرای خوشنامند بیداد کرده است. اگر یکسال دیگر ایشان در این مسند بمانند دیگر چیزی از دانشگاه مازندران باقی نمی ماند.

     • جمعه 6 بهمن 1391-0:0

      ایشان استاد بنده بودند.من دانشجوی حسابداری دانشگاه قائمشهر بودم.
      باعث افتخارن.

      • ورودی های 90پاسخ به این دیدگاه 1 0
       سه شنبه 12 ارديبهشت 1391-0:0

       سلام خدمت ریاست محترم دانشگاه.
       دانشجویان انتظار دارند در امور مربوط به آنان مانند تفکیک جنسیتی نظر خواهی گردد و در این طرح که موجب اختلال در ایجاد کلاسها شده است تجدید نظر گردد.

       • چهارشنبه 26 بهمن 1390-0:0

        اون آقايي كه از شعور دانشجو مي‌گه و اعتقاد داره كه دانشجو مي‌تونه رئيس دانشگاه رو انتخاب كنه و دم از دموكراسي مي‌زنه!!! و فكر كرده چون اسمش دانشجو شده بايد تو هر كاري دخالت بكنه، بايد بگم من هم خودم يك دانشجو هستم، ولي هنوز اين فكر به سر نه من و نه خيلي از بچه‌هاي ديگه نگذشته، چون براشون درس و محيط سالم و علمي دانشگاه مهم است و تويي كه تازه وارده دانشگاه شدي از كجا استادها و توانمندي‌هاي اونا را فهميدي كه فكر مي‌كني بايد حق انتخاب رئيس دانشگاه را داشته باشي؟ اون هم در اين پست مهم مديريتي كه از نظر علمي و اجرايي بايد فردي كارآمد باشد؟!!! اگر تو فكر مي‌كني چيزي سر در مي‌آوري، بايد اين را هم پس بفهمي كه در رأس امور مملكتي و مديريتي افرادي هستند كه حداقل از تو يكي بيشتر به مسائل اشراف داشته‌باشند. پس بهتر است به جاي تشكيك‌هاي بي‌جا در اين مسائل، انرژي خود را در خدمت دانشگاه و محيط علمي اون صرف كني و با شركت در كميته‌هاي علمي و تشكل‌هاي دانشجويي در پيشبرد اهداف نظام و مملكتت همت كني.

        • يکشنبه 23 بهمن 1390-0:0

         به نظر من ادم قدرتمند باشه خوبه ولی اون خوبی زمانی خوبه که زیر دست ها را اذیت نکنی........................

         • يکشنبه 10 مرداد 1389-0:0

          در کارامدی جناب دکتر احمدپور شکی نیست اما فکر میکنم دیگر شعور دانشجو در حدی باشد که رئیس دانشگاهش را خود انتخاب کند . دانشگاه قلب جامعه است . دموکراسی را باید در قلب جامعه دواند .
          به امید آن روز که ریاست دانشگاه ها با برگزاری انتخابات بر کرسی ریاست نشیند .

          • يکشنبه 11 بهمن 1388-0:0

           همه کسانی که ایشان را می شناسند در لیاقت و توان مدیریتی آقای دکتر احمدپور شکی ندارند. امیدوارم همیشه ایشان رو همچنان پابرجا بر فراز قله های افتخار ببینم چرا که بر گردن بنده و تمام دانشجویان خود حق پدری دارند.
           دانشجوی ارشد حسابداری دانشگاه مازندران

           • فرهادبابانژادپاسخ به این دیدگاه 0 1
            شنبه 10 بهمن 1388-0:0

            ایشان را باور داریم

            • يکشنبه 4 بهمن 1388-0:0

             برای دانشگاه مازندران افتخار بزرگی است
             که شخصیت بزرگی چون دکتر احمدپور مدیریت دانشگاه را بر عهده گیرد تا دانشگاه را از ضعف بی مدیریتی نجات دهد

             • امیر علی زاده پاسخ به این دیدگاه 0 1
              پنجشنبه 1 بهمن 1388-0:0

              از اینکه اقای دکتر احمدپور کاسگری بعنوان رییس دانشگاه مازندران انتخاب شوند ماهمه دانشجویان ایشان به خود می بالیم چرا که نه تنها ایشان استادی زبردست وماهر هستند بلکه مدیری لایق وکاردان وپدری دلسوز برای همه قشر جوان و دانشجو می باشند چیزی که من ودوستانم در دوره های کارشناسی وکارشناسی ارشد عملا تجربه کردیم

              • چهارشنبه 30 دی 1388-0:0

               دکتر احمد پور عضو رسمی هیات علمی دانشگاه هستند چرا مرخصی بگیرند؟؟

               • چهارشنبه 30 دی 1388-0:0

                آيا كسي كه در دانشگاه محل خدمت كمترين حضور را دارد و وقت خود را در تهران سپري مي كند و حاضر نيست در دانشگاه مرخصي بدون حقوق بگيرد مي تواند دلسوز دانشگاه باشد؟ تا كي مصلحت فردي بر مصلحت جامعه مقدم باشد. ضمنا از اطلاع رساني در مورد حاكميت آملي ها بر دانشكده علوم انساني متشكرم

                • چهارشنبه 30 دی 1388-0:0

                 منم شنيدم كه دانشكده علوم انساني قبيله اي اداره ميشه واقعا دكتر عليزاده ترسو هست كه نتونسته تغييراتي ايجاد كنه !!!!!!!!!

                 • چهارشنبه 30 دی 1388-0:0

                  همه ما بايد تلاش كنيم تا جناب دكتر احمد پور زودتر بيايد تا ما را از شر مديران دانشكده علوم انساني كه همه آملي هستند نجات بدهد. رئيس دانشكده علوم انساني بين اين همه اعضائ هيات علمي تنها براي مديريت يك ويژگي در نظر دارد : و آن آملي بودن اين مساله به اطلاع رئيس دانشگاه رسيد اما او مي ترسد كاري كند
                  کنید؟؟؟؟؟آیا نگاه کردید به مسئولین دانشکده؟؟که همه آملی هستند؟؟؟
                  دکتر پیروز رئیس دانشکده رشته ادبیات فارسی اهل آمل
                  دکتر محسنی معاون اداری و مالی
                  رشته ادبیات فارسی اهل آمل
                  دکتر جوکار معاون آموزشی رشته جغرافیا اهل آمل
                  دکتر یوسفی مدیر گروه ادبیات عرب اهل آمل
                  دکتر اسدی مدیر زبان روسی اهل آمل
                  آقای اکبری مدیر امور عمومی اهل آمل
                  آقای اکبری دوم مدیر دفتر رئیس دانشکده اهل آمل
                  دکتر صالحی مدیر علوم تربیتی اهل آمل
                  دکتر روحانی مدیر ادبیات فارسی اهل امل

                  • پریسا محجوبیپاسخ به این دیدگاه 0 0
                   سه شنبه 29 دی 1388-0:0

                   محبوبیت دکتر احمد پور باعث گردیده تا عده ای که هیچ سنخیتی با دانشگاه و دانشگاهی نداشته اما در دانشگاه شاغل هستند احساس خطر نموده که شاید از حقوق و مزایای فعلی محروم گردند. بدین خاطر دست به هر حرکت خارج از اصول و آداب اخلاقی و دیپلماسی می زنند تا از حضور دکتر احمد پور در دانشگاه خویش ممانعت نمایند. کاش تمامی اصول گرایان و اصلاح طلبان روح بلند دکتر احمد پور را داشته باشند.

                   • حامی میرحسین پاسخ به این دیدگاه 0 0
                    دوشنبه 28 دی 1388-0:0

                    البته جناب دانشجو هم از مقبولیت بالایی برخوردارند. فقط نمی دونم چرا روز دانشجو از در پشت دانشگاه وارد شدند

                    • دوشنبه 28 دی 1388-0:0

                     دراصولگرای خودستایی اگرهم باشد معنا ندارد .؟؟..

                     • نایب الله اصغریپاسخ به این دیدگاه 1 0
                      يکشنبه 27 دی 1388-0:0

                      از اینکه یک اصولگرای خوشنام و نخبه صاحب مدارج علمی و عملی مدیریت دانشگاه مازندران بعهده میگیرد موجب خرسندی اصحاب علم دانش خواهد شد
                      مقام معظم رهبری می فرماید با بر پایی جنبش نرم افزاری بار دیگر ایران از نظر علمی در سرتاسر جهان سر آمد می شود


                      ©2013 APG.ir