تعداد بازدید: 2203

توصیه به دیگران 1

شنبه 17 بهمن 1388-0:0

باقر لاريجاني:وزير سايه نيستم

دکتر باقر لاریجانی گفت:وزارت بهداشت، وزیری دارد که بسیار قدرتمند است و تصمیم گیری های وسیع و شجاعانه ای دارد.


رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران با رد هرگونه شائبه ای در خصوص اینکه وی وزیر در سایه و اصلی وزارت بهداشت است تاکید کرد: وزارت بهداشت، وزیری دارد که بسیار قدرتمند است و تصمیمگیری های وسیع و شجاعانه ای دارد.

دکتر باقر لاریجانی در خصوص مسائلی که اخیراً در برخی رسانه های غیررسمی عنوان شده است که از وی به عنوان وزیر در سایه وزارت بهداشت نام برده می شود، گفت: طرح این گونه مسائل غیر ضروری است.

وی اضافه کرد: خوشبختانه وزارت بهداشت بازوهای تفکری بسیار خوبی دارد و مدیران قدرتمند و پرتلاشی را هم داشته و هم دارد. همکاری دانشگاهها و وزارت بهداشت این ثمر را داشته که اساتید بسیار زیادی از دانشگاهها همواره در خدمت توسعه آموزش پزشکی و ارائه خدمات و پژوهش در وزارت بهداشت هستند.

برادر کوچک تر رييس مجلس و رييس قوه قضاييه یادآور شد: ممکن است گهگاهی این افراد جابجا شوند اما به دلیل ارتباط زیادی که با دانشگاهها دارند، نیروهای متعددی همواره به صورت تازه نفس در این مسیر حرکت می کنند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران اضافه کرد: مدل جدیدی برای همکاری مراکز تحقیقاتی و مراکز پژوهشی سامان داده ایم و برای توسعه آنها کار می کنیم.(mehrnews)


 • حامی میرحسینپاسخ به این دیدگاه 0 0
  دوشنبه 19 بهمن 1388-0:0

  در آینده ای نه چندان دور ما نیز خواهیم داشت : افسانه برادران لاریجانی
  آقایان ممکن است در بین خودتان به ما هم کاری بدهید؟ آخر شما توانمندید ، قدرت دارید.
  شاید هم فردا بشوید هاشمی دوم ، خانواده قدرتمند. کسی چه می داند.

  • لاریجون وچهپاسخ به این دیدگاه 0 0
   يکشنبه 18 بهمن 1388-0:0

   این موضوع (وزیر در سایه بودن)غیر ممکنه.این خونش با احمدی نژاد agglutinatمیشه!


   ©2013 APG.ir