تعداد بازدید: 3023

توصیه به دیگران 1

چهارشنبه 18 فروردين 1389-0:0

نامه به وزير

ستاد حمايت هاي مردمي دکتر احمدي نژاد در چالوس طي نامه اي به وزير کشور خواستار برگزاري تجمع اعتراضي در چالوس شد.


به گزارش مازندنومه،ستاد حمايت هاي مردمي دکتر احمدي نژاد و جمعي از مردم شهرستان چالوس طي نامه اي به مصطفي محمدنجار-وزير کشور- از انتصاب قريب الوقوع قدير رضايي به سمت فرمانداري اين شهرستان اعتراض کردند.


در بخشي از اين نامه که يک نسخه از آن به دست ما نيز رسیده،آمده:"ما اعضاي ستادحمايت هاي مردمي دکتر احمدي نژاد وجمعي از مردم ولايت مدار اعم از بسيجيان،جانبازان و خانواده هاي معظم شهداي چالوس در اعتراض به عملکرد سئوال برانگيز آقاي سيد علي اکبر طاهايي-استاندار مازندران-در مواردي چون محروم بودن مردم شهرستان از داشتن فرماندار نزديک به شش ماه،تاکيد و اصرار ايشان بر انتخاب آقاي قدير رضايي به عنوان فرماندار،با توجه به سوابق نامبرده در دولت اصلاحات و بازنشسته شدن ايشان در کمتر ازده ماه و بي توجهي به نيروهاي کارامد بومي و همچنين ارتباط نزديک و تنگاتنگ با اصلاح طلبان در منطقه و بي اعتنايي به نيروهاي ارزشي و اصولگرا و رفتار توهين آميز نسبت به آنان و ...خواستار تجمع اعتراض آميز در مقابل ساختمان وزارت کشور،همراه باحمل پلاکارد در روز يک شنبه مورخ 29 فروردين ماه مي باشيم."


گفتني است رونوشت اين نامه به دفتر مقام معظم رهبري و دفتر استاندار مازندران ارسال شده است.
اين نامه در سه صفحه و به امضاي افراد و نهادهاي اصولگراي چالوس رسيده است.


 • يکشنبه 22 فروردين 1389-0:0

  چند بار است كه جواب دوستان را ارسال مي كنيم اگر واقعا سياست شما آزادي فضاي رسانه است پس بايد بر خود واجب بدانيد كه جواب ما را نيز درج كنيد

  • پنجشنبه 19 فروردين 1389-0:0

   سلام.چالوسيها در خراب كردن خودشون و بالا بردن ديگران يد طولايي دارند.افرين به توي چالوسي!!!

   • چهارشنبه 18 فروردين 1389-0:0

    به عنوان یک چالوسی برای عده انگشت شماری که خود را به دروغ از حامیان مردمی رییس جمهور محبوب معرفی می کنند متاسفم. معلوم نیست درپشت این موضع گیری صریح چه شیطنتی در کار است.
    بد نیست سوابق این آقایان باصطلاح معترض را بررسی کنیم تا که رسوا شود هرکه در او قش باشد...

    • چهارشنبه 18 فروردين 1389-0:0

     من از همشهریان چالوسی خودم تعجب میکنم. چون بررسی ای که ما کردیم نشان می دهد به پایان خدمت ایشان 4-5 سال باقی مانده است نه چند ماه .در ضمن آقای رضایی درزمان آخر دولت خاتمی فرماندار نوشهر شدند و جریان حاکم ایشان را خودی نمی دانستند و وی را راستی میدانستند و به همین دلیل تنها فرمانداری بودند که در دولت مهرورز دکتراحمدي نژاد ابقاء شدند و بیش از 2 سال هم در دولت نهم فرماندار نوشهرباقی ماندند و درهمین دولت مدیرکل استانداری شدند. آیا رواست که بدون هیچ بررسی درستی مطلبی را مطرح کنیم ؟! آیا درست است برای شهر خودمان چالوس عزیز حاشیه های بی مورد و پوچ ایجاد کنیم؟!!!


     ©2013 APG.ir