تعداد بازدید: 2246

توصیه به دیگران 1

جمعه 20 فروردين 1389-0:0

به دنبال صندلي خالي

عصر پنج شنبه گذشته مراسم معارفه دومین فرماندار شهرستان فریدون کنار با حضور طاهائی- استاندار مازندران- و معاونان وي در فرمانداری این شهر برگزار شد.


به گزارش خبرنگار مازندنومه از فريدون کنار،این مراسم که در ساعت 30/17آغاز شد وبیش از دو ساعت طول کشید، استاندار مازندران "علی قاسمی" -فرماندار سابق محمودآباد- را به عنوان فرماندار جدید فریدون کنار معرفی کرد و از امید نیک نژاد فرماندار فعلی جویبار و فرماندار سابق فریدون کنار قدردانی کرد.

 قاسمي پيش تر خبرنگار روزنامه رسالت و نيک نژاد هم خبرنگار صدا و سيماي شبکه طبرستان بود.

به گزارش خبرنگار ما به دلیل استقبال شرکت کنندگان،هوای سالن مراسم گرم شده بود.

 در سالن حتی یک صندلی خالی وجود نداشت و به ناچار تعدادی از مهمانان در بیرون سالن منتظر بودند تا جای خالی پيدا شود.

گفتني است در مراسمي مشابه فرماندار جديد چالوس هم معرفي شد.

با وجود مخالفت طيفي از اصولگرايان اين شهرستان و جمع آوري امضا و تهيه تومار،طي مراسمي از آقايان تورج علي‌نيا و شمسعلي قبادپور به عنون فرماندار و سرپرست فرمانداري شهرستان قدرداني و ميرقدير رضايي به عنوان فرماندار جديد چالوس معرفي شد.

خاطرنشان مي کنيم رضايي در دولت خاتمي نيز مدتي فرماندار چالوس بود.


  • مازنی مولاپاسخ به این دیدگاه 0 0
    شنبه 21 فروردين 1389-0:0

    می دانستم که خبرنگاران شم سیاسی آن هم قوی اش را دارند اما نمیدانستم شم مدیریت هم دارند. گویا شهر من مازندران که از هر لحاظ کنار است و از توسعه بی نصیب، مرکز اخبار است که خبر نگاران باید فرمان دارش باشند. در هر حال فرمانداری مدیریتی سیاسی است ، امیدواریم این دوستان خبرنگاران سابق و مدیران جدید در کار شان پرداوم و موفق باشند. و به طبیعت در حال فرسایش شهرهای مورد نظر توجه خاص نمایند.


    ©2013 APG.ir