تعداد بازدید: 4077

توصیه به دیگران 5

دوشنبه 22 آذر 1389-8:32

استاندار: نويسنده عجله کرد

واکنش مهندس طاهايي به يک يادداشت مازندنومه:قرار بود در این نشست استاندار دو دقیقه به خیرمقدم بپردازد اما نمی گویند این دو دقیقه چگونه تبدیل به 35 دقیقه شد؟


به گزارش خبرنگار مازندنومه استاندار مازندران در رابطه با یادداشت مازندنومه با عنوان "فرصت سوزی در حضور رئيس جمهوري"-که نقدی بر عملکرد استاندار در نشست مدیران استان و رئیس جمهوري بود-واکنش نشان داد و گفت: نویسنده مطلب عجله کرد.

سید علی اکبر طاهایی به خبرنگار ما گفت: قرار بود در این نشست استاندار دو دقیقه به خیرمقدم بپردازد اما نمی گویند این دو دقیقه چگونه تبدیل به 35 دقیقه شد؟

 وی با اشاره به اینکه بنا نبود در این نشست مسئله ای عنوان شود تصریح کرد:مباحث مربوط به توسعه استان در جلسات کارگروه بیان می شود و فقط قرار بود در آن نشست خوش آمدگویی کنم.

 استاندار مازندران یادآور شد: اگر در آن نشست به منابع انسانی استان اشاره کردم به این دلیل بود که رئیس جمهوری به این منابع توجه بیشتری کند.

 طاهایی تاکید کرد: باید با ایجاد فضای وفاق و همدلی کمک کنیم که همه مصوبه ها پیگیری ، اجرایی و محقق شود.

 وی اظهار داشت : پس از اینکه مصوبه ها ابلاغ شدند در اختیار رسانه ها قرار می دهم.

بر اساس اين گزارش،طاهایی در خصوص سفر سوم هیئت دولت به مازندران گفت: برخی وزرا اظهار داشتند در مازندران جیب دولت خالی شد و سعیدلو هنوز از اعتباری که برای ورزش مازندران نوشته شده شوکه است که چگونه ابن اعتبار را تامین کند.


 • شنبه 27 آذر 1389-0:0

  همتون ...

  • شنبه 27 آذر 1389-0:0

   چشم اقاي رستمعلي روشن كه قبل از اينكه با استاندار هما هنگ كنه قول جايزه به منتقدين ميده انتقاد
   انتقاد انتقاد

   • مازیار مازندرانیپاسخ به این دیدگاه 0 0
    دوشنبه 22 آذر 1389-0:0

    پاسخ استاندار واضح نیست. مگر میشود استانداری توانایی جهت دادن درست در حرفهایش را نداشته باشد.... چند درصد از طرحهای مربوط به دو سفر قبلی تکمیل شده است و یا اصلا قابلیت اجرایی به خود گرفته است. صرف تعریف طرح بدون در نظر گرفتن بودجه و امکانات چه معنی میدهد؟ در مورد بند آخر باید گفت "سنگ بزرگ نشانه نزدن است."... چیزی بنام آینده وجود ندارد، همه چیز روز فروش میشود.

    • دوشنبه 22 آذر 1389-0:0

     آقاي استاندار سلام - احتراما به عرض مي رسانم كه اينجانب به اين نتيجه رسيدم شما زماني كه هيچ رسانه منتقدي نداشتيد به صراحت اعلام كرديد از نقد استقبال مي كنيد و اكنون كه مورد نقد قرار گرفته ايد اينچنين برآشفته ايد. شنيده ام كه نويسنده مطلب مورد عتاب برخي مسئولان فرهنگي قرار گرفته و از جنابعالي انتظار داشتم كه به مديران خود بگوئيد در كار شما دخالت نكنند و اگر نقدي صورت گرفته خودتان پاسخگو باشيد.

     • دوشنبه 22 آذر 1389-0:0

      از جناب استاندار بپرسید که به حکایت گفته های ایشان و همکارانش هفتاد و پنج درصد مصوبات سفرهای پیشین اجرائی شده ولی در همین زمان عضو شورای شهر ساری میگوید بیست و پنج درصد! مردم قضاوت خودشان را بموقع خواهند کرد.....

      • دوشنبه 22 آذر 1389-0:0

       این همه پول دولت به کجا رفت اقای طاهایی.
       مردم چیزی ندیدند.


       ©2013 APG.ir