تعداد بازدید: 3265

توصیه به دیگران 1

يکشنبه 21 فروردين 1390-23:46

آيا سازمان ميراث به مازندراني ها مي رسد؟

شنيده شده تهمينه دانيالي-معاون مازندراني سازمان ميراث فرهنگي،گردشگري و صنايع دستي کشور-يکي از گزينه هاي جدي براي تصدي پست رياست اين سازمان است.


چند روز پيش رييس جمهوري در دو حکم مجزا حمیدرضا بقایی را به عنوان معاون اجرایی خود و رئیس نهاد ریاست جمهوری منصوب کرد که از آن روز تا کنون گمانه زنی ها برای ریاست جدید سازمان میراث فرهنگی و گردشگری بالا گرفته است.

بر اساس شنيده هاي مازندنومه که در برخي سايت هاي خبري ديگر نيز بازتاب پيدا کرده،يکي از گزينه هاي جدي رياست سازمان ميراث فرهنگي تهمينه دانيالي است.

تهمينه دانيالي که به خوبي به زبان مازندراني صحبت مي کند،اهل قائم شهر است که در ايام تعطيلات نوروز امسال به عنوان ناظر عالي سازمان ميراث فرهنگي،گردشگري و صنايع دستي در استان هاي شمالي به مازندران نيز سفر کرد و به جاي استفاده از امکامات دولتي،ترجيح داد شب را مهمان يکي از اقوامش در قائم شهر باشد.

 دانیالی هم اکنون معاون صنایع دستی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری است و گفته می شود بقایی بیشتر متمایل است که او جایگزین وی در سازمان میراث فرهنگی شود.

به نوشته برخي سايت هاي خبري اسفندیار رحیم مشایی اما خواستار تصدی اين سمت توسط ملک زاده-دبيرشورای عالی ایرانیان- است.    ©2013 APG.ir