تعداد بازدید: 4653

توصیه به دیگران 3

شنبه 31 ارديبهشت 1390-13:41

قتل عاشقانه

جوان قائم شهري که پاسخ منفي از سوي خانواده دختر مورد علاقه خود شنيده بود،در اقدامي جنون آميز سه عضو خانواده دختر را به قتل رساند و خودش نيز خود کشي کرد.


 فرماندار قائم شهر در گفت و گو با مازندنومه اظهار داشت:بامداد روز شنبه چهار نفر در قائم شهر در خصوص یک مسئله عشقی جان خود را از دست دادند.

علی پیرفلک اظهار داشت: ضارب،خواستگاری است که بارها برای ازدواج با دختر مورد علاقه خود به خانواده وی مراجعه کرده اما پاسخ منفی شنیده بود.

 وی تصریح کرد: این فرد هم در یک اقدام جنون آمیز با اسلحه شکاری ، ساعت سه صبح به در منزل این دختر مراجعه کرده و پدر ، مادر و دایی دختر را به قتل رساند.

 فرماندار قائم شهر با اشاره به اینکه یکی از همسایه ها هم با شنیدن سر و صدا برای کمک به این خانواده آمده بود توسط ضارب ، زخمی شد ، افزود: ضارب پس از انجام قتل ها، خودکشی کرد.


 • بهمن کلبادی پور پاسخ به این دیدگاه 0 0
  سه شنبه 3 خرداد 1390-0:0

  جنایت جنون امیز یک جانی دیوانه روانی را که بر تمامی اهالی حتی اقوام وخویشاوندانشان هم ثابت شده بود یک مسله عشق تلقی کردن نوع دیگر دیوانه گیست . کسی که بیش از بیست بار جواب رد میگیره باز هم اسرار میورزه این دیگر یک خواستگار نیست یک مزاحمه که باید به پلیس معرفی بشه هرچند....

  • دوشنبه 2 خرداد 1390-0:0


   اینها نتیجه فقر فرهنگی است نه فقر دین.

   • دکتر رضا شاکری بابلپاسخ به این دیدگاه 0 1
    يکشنبه 1 خرداد 1390-0:0

    سلام
    من پزشکم و بعنوان پزشک اعلام میکنم هر قتلی از این قبیل فقط و فقط ناشی از بیماری روانی میباشد و هر کسی هم که از این فکرها سرش زد تا کارش به قاضی و مجازات اعدام خدای نکرده نکشیده بره یه جا خودشو درمان بکنه چون به این جور بیماران اگه بخواهند تخفیفی بدهند مشکلات بیشتر میشه بنا بر این قاتل اگه زنده هم میماند مجازات سنگینی در انتظارش بود.
    دکتر رضا شاکری بابل

    • مازندنومهپاسخ به این دیدگاه 0 0
     يکشنبه 1 خرداد 1390-0:0

     درود؛پيش تر هم توضيح داديم که N/A شخص خاصي نيست.هر مخاطبي که در کادر"نام" چيزي ننويسد،به صورت N/A درج مي شود،يعني ناشناس و بدون نام.با سپاس.

     • يکشنبه 1 خرداد 1390-0:0

      خدا همه ما را بیامرزد-
      راستی این آقا یا خانم N/Aخیلی بیکاره . در تمام مسائل اعم از سیاسی - اقتصادی -روانشناسی-نظامی-دینی و شرعی ....صاحب نظر است تازه بجای مدیر سایت جواب دیگران را میدهد- بابا گوشت کیلویی 15هزارتومانه حوصله داری ؟پیر میشی!

      • يکشنبه 1 خرداد 1390-0:0

       قتل در روستای اوجی کلا اتفاق افتاد.پسره بدبخت 20 بار خواستگاری رفته بود . نه شنیده بود.جوانک اول با دولول پدره رو ناکار میکنه،بعد هم مامانه رو که زنگ زده بود به دایی دختر میکشه.دایی جون که سررسید اونو هم میکشه.همسایه ها 110 رو خبر میکنند.پلیس که میرسه پسره رو میگیرند و ازش میخوان تفنگ رو تحویل بده.جوانک نادان و عاشق میگه دختره رو بیارین.اون هم میاد و بهش میگه من که رفتم خواستم تو هم از این به بعد زندگی آرامی نداشته باشی.بعد به خودش شلیک میکنه و میمیره.پسره 28 سالش بود اما دیشب بچگی کرد.

       • شنبه 31 ارديبهشت 1390-0:0

        جامعه ای با تعداد زیادی بیمار روانی خطرناک رهاشده!

        • شنبه 31 ارديبهشت 1390-0:0

         آقا یا خانم ب، شما چرا قتل بی عقلانه و از روی نادانی را مطرح می کنید،قتل قتل است، از روی دانایی به نظر شما پسندیده است؟

         • شنبه 31 ارديبهشت 1390-0:0

          این را نمی گن قتل عاشقانه اینقدر این طوری ترویج دهنده بدعتهای نادرست نباشید به این میگن قتل بی عقلانه و از روی نادانی

          • شنبه 31 ارديبهشت 1390-0:0

           چه خوب (؟) گفته اند:
           عاشقی را شرط تنها ناله و فریاد نیست
           گر کسی ازجان شیرین نگذرد فرهاد نیست!


           ©2013 APG.ir