تعداد بازدید: 3982

توصیه به دیگران 1

سه شنبه 24 خرداد 1390-19:53

ورق برگشت

اين دومين بار است که علي بابايي-که اکنون به همراه 29 مدير ديگر در سفر ترکيه به سر مي برد- تا آستانه فرمانداري پيش مي رود اما در روزهاي پاياني ورق بر مي گردد.فعلا" قرار شده اميد نيک نژاد-فرماندار جويبار- سرپرست فرمانداري ساري شود.(ويرايش دوم)


به گزارش مازندنومه،در حالي که همگان علي بابايي کارنامي-رئیس سازمان همیاری شهرداری‌های استان-را به عنوان فرماندار جديد ساري قلمداد مي کردند و حتي نام افرادي براي جايگزيني بابايي در سازمان همياري ها به گوش مي رسيد،خبر رسيد که در لحظه آخر حکم بابايي متوقف شد و فعلا" قرار شده اميدنيک نژاد-فرماندار فعلي جويبار و فرماندار قبلي فريدون کنار-به عنوان سرپرست فرمانداري ساري معرفي شود.

البته برخي شنيده ها حاکيست که تا معرفي فرماندار جديد مرکز استان،معاون سياسي و امنيتي استاندار بر فرمانداري ساري نظارت خواهد داشت.

اين دومين بار است که بابايي-که اکنون به همراه 29 مدير ديگر در سفر ترکيه به سر مي برد- تا آستانه فرمانداري پيش مي رود اما در روزهاي پاياني ورق بر مي گردد.او مدتي پيش تا نزديکي فرمانداري محمودآباد پيش رفت که در نهايت نتوانست به اين سمت دست يابد. 

بر اساس اين گزارش،شنيده شده در روزهاي گذشته برخي اطرافيان يکي از نامزدهاي انتخاباتي مجلس از حوزه ساري،رايزني هايي را در وزارت کشور انجام دادند تا از حضور بابايي در فرمانداري ساري جلوگيري شود که از قرار لابي هاي اين فرد کارسازتر از تصميم و اراده مديران ارشد استان و برخي نمايندگان مرکز استان بوده است.

خاطرنشان مي کنيم چند روز پيش منصورعلي زارعي-فرماندار سابق ساري-بعد از 5 سال از سمت خود استعفا داد تا جدي تر وارد کارزار انتخابات مجلس شود؛هر چند روز سه شنبه يکي از سايت هاي کشوري نوشت که اين استعفا اجباري بود!

به گفته اين سايت،"استانداری مازندران از طریق شهرداری و راهور ناجا ( با جمع آوری بنرهای تبلیغاتی یادواره شهدا و داربست های محل برگزاری یادواره شهدا) کوشیدند در روند برگزاری این یادواره و سخنرانی داود احمدی نژاد کارشکنی کنند و که با پیگیری های فرماندار ساری، برنامه جریان انحرافی با شکست مواجه شد، اما بلافاصله فرماندار ساری (از طریق استعفای اجباری) برکنار شد!"

گفتنيست ماجراي استعفاي زارعي پيش از برگزاري يادواره شهداي سروينه باغ کليد خورد و او اواسط خرداد ماه جاري،طي نامه اي به ستاد مرکزي سپاه پاسداران استعفاي خود را تسليم کرده بود و به نظر نمي رسد اجباري در کار بوده باشد.

***

ساعتي پس از انتشار خبر بالا و برداشت ما از اجباري نبودن استعفاي زارعي،سايتي که از صبح روز سه شنبه خبر کذب استعفاي اجباري فرماندار سابق ساري را بر روي خروجي خود قرار داده بود،مجبور شد شامگاه همين روز،تکذيبيه زارعي را نيز زير خبر مزبور درج کند!

متن تکذيبيه منصورعلي زارعي به اين قرار است:

" درباره خبر منتشره آن رسانه محترم مبنی بر استعفای اجباری فرماندار شهرستان ساری به دلیل فراهم کردن زمینه حضور جناب آقای داود احمدی نژاد، با عنوان ترکش های تصمیم جدید حامیان مشایی در یک یادواره شهدا و برکناری فرماندار، به این وسیله اعلام می دارد استعفای اینجانب (منصورعلی زارعی) ارتباطی با یادواره شهدای ارجمند و سخنران محترم یاد شده آن ندارد و بر اساس تصمیم از قبل تعیین شده بنده برای اعلام کاندیداتوری در نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی صورت گرفته است."

گفتنيست استانداري مازندران نيز در کامنتي به آن سايت، هرگونه ارتباط بین برگزاری یادواره شهدای مذکور یا هر مسئله دیگر با موضوع استعفای زارعی را تکذیب کرد.    ©2013 APG.ir