تعداد بازدید: 1989

توصیه به دیگران 1

يکشنبه 15 آبان 1390-11:44

ورود چاق ها آزاد است!

توضيح روابط عمومي دانشگاه علوم پزشکي مازندران درباره يک خبر مازندنومه:در جشنواره سلامت از بازدیدکنندگان در صورت تمایل به صورت رایگان تست سلامت به عمل می آید که در این تست آزمایش قند خون و اندازه BMI افراد گرفته می شود.


در پي پخش خبري مبني بر جلوگيري از ورود افراد چاق در دومین جشنواره هنر رسانه و سلامت که 19 تا 22 آبان در مازندران برگزار می‌شود،توضيحي از سوي روابط عمومي دانشگاه علوم پزشکي مازندران براي ما ارسال شده که در پي مي آيد:

احتراما" با تشکر از همکاری صمیمانه شما،ضمن تکذیب خبر مندرج در آن پایگاه مورخ 12 آبان با عنوان "ممانعت از ورود افراد چاق به جشنواره ملی هنر،رسانه،سلامت " به استحضار می رساند در این جشنواره از بازدیدکنندگان با حضور پزشک ، پرستار و تکنسین آزمایشگاه در صورت تمایل بصورت رایگان تست سلامت به عمل می آید که در این تست آزمایش قند خون و اندازه BMI افراد گرفته می شود.

شایان ذکر اینکه از اولین روز برنامه ریزی این جشنواره از علاقه مندان و عموم مردم برای شرکت در این جشنواره دعوت به عمل آمده است و نه تنها هیچ گونه منعی برای هیچ یک از مراجعین وجود ندارد بلکه این جشنواره با اشتیاق فراوان حضور یکایک مردم شریف استان مازندران را انتظار می کشد.    ©2013 APG.ir