تعداد بازدید: 3121

توصیه به دیگران 1

سه شنبه 20 دی 1390-16:44

محسني:تصميمي نگرفته ام

نخستين واکنش نماينده نوشهر و چالوس به رد صلاحيتش؛هنوز تصميم نگرفته ام در خصوص ردصلاحيتم اعتراض کنم/ چهره های شاخص اصولگرا که با دولت زاویه داشتند هم رد صلاحیت شدند/گویا هیات اجرایی انتخابات، تصمیمات دولت را اجرایی می کند/ بنابر میزان انتقادمان از دولت تعيين صلاحيت شديم.


مازندنومه:نماینده اصلاح طلب نوشهر و چالوس در لیست رد صلاحیت شده های وزارت کشور قرار گرفت.

 انوشیروان محسنی در پاسخ به این سئوال خبرنگار مازندنومه که آیا به این حکم اعتراض خواهد کرد،گفت: هنوز نمی دانم و تصمیمی در این خصوص نگرفته ام.

 وی در رابطه با رد صلاحیت چهر ه های شاخص اصولگرا از جمله مطهري  وکاتوزيان اظهار داشت:با توجه به مجموعه رد صلاحیت شدگان در اقلیت و اکثریت ، چهره های شاخص اصولگرا که با دولت زاویه داشتند هم رد صلاحیت شدند.

نماینده مردم نوشهر و چالوس با اشاره به اینکه اغلب نماینده های اقلیت ، نامزد انتخابات مجلس نهم نشدند، تصریح کرد: آن دسته از نمایندگان اقلیت هم که دوباره نامزد شدند ، بنابر میزان انتقاد آنها به دولت ، تصمیم اتخاذ شده است.

 وی ادامه داد: گویا هیات اجرایی انتخابات، تصمیمات دولت را اجرایی می کند.


 • دوشنبه 3 بهمن 1390-0:0

  نگران نباشید. ایشان دارند چالوس را ...... و سعادت آباد تهران را ........می کنند!!!!!!!.

  • يکشنبه 2 بهمن 1390-0:0

   نگران نباشد خیالش راحت است چندین دوره با همین مظلوم نمایی وبا عملیات روانی تبلیغات خوبی برای خود راه اندازی می کند عملیات روانی که در سطح شهر پخش است از جمله اینکه خانم ایشان با خانم حاج آقا جنتی رفت وآمد خانوادگی دارد وتأ ید می شود انگلیس درس خوانده ها میدانند چکار کنند درسهایی از آن روباه پیر گرفتند که فکرش را هم نمی کنیم در ثانی چه با خیال راحت پاسخ میدهد اصلا نگرانی ندار چون اینها ریشه در جریان هاشمی دارند جریانی که مانند موریانه به جان نظام افتادن در ثانی از استاندار اصلاح طلب که از بستگان ایشان است خیالش آسوده است انگلیس راحت بخوابد که محسنیها بیدارند

   • چهارشنبه 28 دی 1390-0:0

    بعضي از روساي دانشگاه ازاد مي لرزند. س و ك
    درود بر هيات هاي اجرايي

    • سه شنبه 27 دی 1390-0:0

     دكتر متانت و وقارت در يادها مي ماند. مرد بي غرض و مرض.

     • يکشنبه 25 دی 1390-0:0

      حتی تایید هم شود، این نردبان بشکستنیست. حاسبوا، قبل ان تحاسبوا

      • پنجشنبه 22 دی 1390-0:0

       به نظرم دکتر محسنی بعلت سکوت 12 ساله در مسجد خسته شده بود و نیاز به استراحت داشت.دکترجان خسته نباشی برو کمی استراحت کن چون نبودنت با بودنت تاثیری بر مردم نداشت.

       • پنجشنبه 22 دی 1390-0:0

        از دوستان حقوقی پرسشی دارم آیا اصل برائت در قانون اساسی، اعمال و اجرای احراز صلاحیت،صلاحیت قانونی دارد؟ یک پرسش از نامزدهای مجلس چالوس و نوشهر چرا در برابر ردصلاحیتهای غیر قانونی نظر نمیدهید تا مردم شما رابهتر بشناسند؟

        • غلط اندازپاسخ به این دیدگاه 0 0
         پنجشنبه 22 دی 1390-0:0

         انوش جون فصل دوست داشتن شما دی شد. آن تازه بهار زندگانی طی شد و ما با دولت یار گرچه خوب خوب هماهنگ نیستیم ولی شما را اصلاح طلبی که "لطلب اصلاح فی امت جدی" باشه نمیدونیم بلکه شما اصلاح طلبی بودید که مطالبه اصلاحات برای منافع کسانی را داشتید که از جنس مردم نبودند و در کانون تمرکز قدرت و ثروت قرار داشتند. من غلط انداز که شهره شهرم به این دولت خودپرداز آفرین می گویم که نه تنها حال شما اصلاح طلبان را گرفت بلکه حال هر مخالفی را که نطقی بر علیه دولت عدالت محور کرده باشه و مشکوک بزنه رو گرفته و استناد اون هم عدم التزام عملی به ولایت فقیه و قانون اساسی قرار داده. با این وصف باید اصحاب جریان انحرافی و شخص شاخص دولت را هم مشمول این استناد قرار می دادند که ظاهراً فرصت نکردند به آن فکر کنند.
         به هر صورت خدا به این وزارت فخیمه کشور و هیات اجرایی انتخابات که دولت یار هستند و می بینید بر محور عدالت کار می کنند و می خواهند داد عدالت خواهان را هم دربیاورند قوت عنایت فرماید که کار را یکسره کردند و بدون تعارف حق منتقد را کف دستشون گذاشتند و این رو بهش می گویند مملکت داری که مسانی که می فرمایند مجلس در راس امور نیست و 11 روز ناقابل قهر سیاسی می فرمایند، حتماً مر قانون اساسی و در جهت التزام عملی به ولایت فقیه و قانون اساسی این خدمات عظیم عدالت محورانه را انجام داده اند.
         غلط انداز از قبل به همه رای آورندگان مجلس نهم تبریک و تهنیت عرض می کند و این یعنی دورکردن مملکت از خطر چندصدایی و پلورالیسم و ایضاً فعالیت هایی که موجب تخریب دولت عدالت محور می شود.
         آخه کجای این کار بده که از همین الآن به فکر این باشیم که دولت بتونه کاری بکنه کارستان. حالا اگه نماینده ای جرات داره بیاد و بگه بالای چشم دولت ابرو داره.

         • ساری مظلومپاسخ به این دیدگاه 0 0
          پنجشنبه 22 دی 1390-0:0

          ای آقای محسنی بلد نبودی ... هم اصلاح طلب به قول خودش بود اما واما خودش را وام دار مشائی کرد با رفیقش ...

          • حق شهروندی پاسخ به این دیدگاه 0 0
           چهارشنبه 21 دی 1390-0:0

           باید ازآزادی انتخاب (انتخاب شونده و انتخاب کننده) و آزادی انتقاد تاکید کرد.
           نماینده خردمند وبا اخلاق ، تلاشت درجهت بسط خرد و اخلاق در امور ستودنیست خار درچشم بدخواهان مردمی،ددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددوستت داریم

           • چهارشنبه 21 دی 1390-0:0

            او محبوب دلهای مردم است و رد صلاحیت شدن از سوی مطرودین مردم سعادت و توفیق بزرگی است که نصیب هر کسی نمی شود .
            به جناب محسنی بابت ایت لطف خداوند تبریک و تهینیت باید گفت .

            • واقعاً کهپاسخ به این دیدگاه 0 0
             چهارشنبه 21 دی 1390-0:0

             مرگ بر اسلام ناب آمریکائی

             • چهارشنبه 21 دی 1390-0:0

              دكتر محسني همين سه ماه قبل آقاي ردايي ليسانس الهيات (شش ماه خدمتش مونده) عضو شوراي شهر چالوس را بعد از دفاع از شيخ الاسلام وزير رفاه در مجلس با كلي لابي گري مدير كل بهزيستي كرده تا راي اش در چالوس را بگيرد

              • یک کلاردشتیپاسخ به این دیدگاه 0 0
               چهارشنبه 21 دی 1390-0:0

               آقای محسنی در زمانی نماینده بود خدا رو بنده نبود برای کلاردشت و مرزن اباد هیچ کاری نکرد اصلا ایشون تو مجلس حرف و اظهار نظری نمی کند که با دولت زاویه داشته باشد همان بهتر که رد صلاحیت شد

               • سه شنبه 20 دی 1390-0:0

                آقایونی که دوساله انحرافی انحرافی میکند،چرا جلوی زیاده خواهی این جریان نایستادند؟امام جماعت مسجد ریاست جمهور عباس امیری فر که گل سرسبد مشایی هاست تیید شده آنوقت مطهری نماینده شجاع و محسنی و محجوب و اینها رد صلاحیت شده اند.مجلس آینده را مشایی ها فتح کرده اند.از همین الان معلوم است

                • سه شنبه 20 دی 1390-0:0

                 آقای محسنی بی زحمت بخاطر مردم اعتراض کن.ما به شما نیاز داریم

                 • واقعاً کهپاسخ به این دیدگاه 0 0
                  سه شنبه 20 دی 1390-0:0

                  جان ،حقتونه ،بخورید وبیاشامید

                  • مـــعجزه خامــوشپاسخ به این دیدگاه 0 0
                   سه شنبه 20 دی 1390-0:0

                   سلام
                   يعني جناب آقاي مطهري و كاتوزيان هم رد صلاحيت شدند؟ واقعا؟ ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !


                   ©2013 APG.ir