تعداد بازدید: 2085

توصیه به دیگران 2

پنجشنبه 21 ارديبهشت 1391-1:23

شهرداری یک نهاد لطیف خدمتگزار است

جشن بزرگ تجلیل از کارکنان شهرداری ساری در سالن سید رسول حسینی برگزار شد/عضو شورای شهر ساری گفت:امیدواریم کارگران به حقوق واقعی خود از طریق تامین اجتماعی دست یابند.


مازندنومه: سیدعلی حجازی-شهردار ساری- در این مراسم اظهار داشت:‌چند ماهی است که از شروع به کار اداره فرهنگی شهرداری می‌گذرد و در این مدت کارهای خوب فرهنگی در شهر صورت گرفته است.

جمال باقری- عضو شورای شهر ساری- با اشاره به مناسبت‌های مختلف در اردیبهشت‌ماه تصریح کرد:‌امیدواریم کارگران به حقوق واقعی خود از طریق تامین اجتماعی دست یابند.

وی با بیان اینکه بالاخره پس از چند سال تدارک یک برنامه دیده شد تا بهانه‌ای برای قدردانی از خدمات کارکنان شهرداری و خانواده آنها داشته باشیم، متذکر شد:شاهد هستیم کارکنان شهرداری برای ارائه خدمات به مردم تلاش می‌کنند و خانواده آنها باید کمبود حضور این افراد در خانه را تحمل کنند.

 سخنگوی شورای شهر ساری با اشاره به اینکه شهرداری در نظر مردم سازمانی سخت جلوه می‌کند، ادامه داد: بر آن شدیم تا این ذهنیت را از اذهان مردم پاک کرده و شهرداری را به عنوان یک نهاد لطیف خدمتگزار در حوزه شهری معرفی کنیم.    ©2013 APG.ir