تعداد بازدید: 2938

توصیه به دیگران 25

جمعه 19 آبان 1391-22:7

ده سالی که گذشت

یادداشت 11 سالگی مازندنومه/در سالگرد تولد یازده سالگی مان ترجیح دادیم برنامه ای فرهنگی را جایگزین مراسم جشن تولد کنیم/بخشی از هزینه های مربوط به مراسم جشن تولد 11 سالگی مازندنومه را جهت کمک به سیل زده های بهشهر اختصاص دادیم.


مازندنومه،سردبیر:پاییز که می شود و آبان که می آید حسی نوستالژیک نهیب می زند که چند خطی را صرفا" برای خودمان بنویسم و به خود و مخاطب بگویم که یک سال بزرگ تر شدیم و صد البته وظایف مان سنگین تر.

ده سال گذشته است.امسال هم قرار بود بسان سال گذشته،جشن تولد کوچکی بگیریم و همکاران و وابستگان مازندنومه را گردهم آوریم و دور هم باشیم،ولی بنا به چند دلیل ترجیح دادیم این مراسم را برپا نکنیم:

1-صبغه مازندنومه بیشتر فرهنگی است و خیلی کاسبکارانه به خبرها و مطالب و روند کار نگاه نمی کنیم.از سوی دیگر به سودجویی های مرسوم برخی رسانه ها نه فکر می کنیم و نه به این روش ها آشنایی داریم.(مثلا" تعداد معدودی از همکاران ما انتشار یا عدم انتشار مطلب یا خبری را وجه المصالح دریافت رپرتاژ و پول می کنند!)حال طبیعی است که با توجه به اوضاع نابسامان اقتصادی،صرفه جویی در هزینه های نگاهداری سایت،اولویت ما باشد.

2-در سالگرد تولد یازده سالگی مان ترجیح دادیم برنامه ای فرهنگی را جایگزین مراسم جشن تولد کنیم.شامگاه پنج شنبه گذشته آیین رونمایی و بررسی کتاب«نگاهی نو به تاریخ مازندران باستان»تالیف درویش علی کولاییان به همت مازندنومه در هتل بادله ساری برگزار شد که تصور می کنیم حداقل بار فرهنگی و علمی این کار بیشتر باشد.

3- با توجه به سیل اخیر بهشهر و وضعیت هم چنان نامناسب هم نوعان سیل زده مان،بهتر دیدیم امسال جشن تولد نداشته باشیم و بخشی از هزینه های مربوط به مراسم جشن تولد 11 سالگی مان را جهت کمک به سیل زده ها اختصاص دهیم.

اما چند نکته:

الف-در آستانه ورود به 11 سالگی،به زودی مخاطبان مازندنومه تغییراتی را در صفحه آرایی و گرافیک سایت شاهد خواهند بود.

یکی از همکاران فنی مشغول آماده سازی طرحی تازه برای سایت است که صفحه ها و ستون های جدیدی نیز ایحاد خواهد شد. به محض آماده شدن پروژه و در همان زمان اعمال تغییرات ،صفحات تازه را معرفی خواهیم کرد.

یکی از تغییرات 11 سالگی ما ، نسخه آنلاین و روزنامه ای مازندنومه است که تاکنون 10 شماره از آن با فرمت پی دی اف در دسترس قرار گرفته است.با این اقدام مطالب ما شبیه روزنامه ، صفحه آرایی شده و به راحتی امکان پرینت و آرشیو دارند.

ایجاد نسخه پی دی اف را مدیون هنر و اهتمام سیدروح الله شجاعی هستیم که دوستانه به ما دست یاری داده اند.

ب-سال 1391 را با شکایت و حضور در راهروهای پلیس فتا و بازپرسی و دادگاه شروع کردیم(نخستین شکایت امسال علیه ما 5 فروردین وصول شد! )

تا چند ماه پس از انتخابات گذشته مجلس(اسفند 1390) هم مشغول پاسخگویی و ارایه توضیح به برخی شبهات و سم پاشی ها و نامرادی ها بودیم که البته همان زمان فهمیدیم بعضی از این فشارها به خاطر دروغ پردازی ها و گزارش های نادرست و ناحق تعداد اندکی از مدیران رسانه های استان است که به ظاهر دوست ما هستند اما دوست داشتند این صدا خفه شود و بمیرد!فشارها را تحمل کردیم اما نگذاشتیم مخاطب متوجه شود که چه بر ما می رود.

هر چند اکنون دامنه فشارها و بازخواست ها کم رنگ تر شده ،اما می دانیم تمام نشده است. همیشه عده ای هستند که اثبات خود را در نفی دیگران می دانند و برای این که قدشان بلندتر شود،پای دیگران را می بُرند!

با همه دشواری ها و فشارها و تنگ نظری ها و سم پاشی های برخی سیاسیون و رسانه چی ها یک سال دیگر گذشت و ما مثل روز نخست -اخوان وار- می گوییم:«هم چنان تا جاودان در راه.»

ج-دست همه خبرنگاران و دوستان و همکاران دیده و نادیده ام را می بوسم و از همه مخاطبان مازندنومه قدردانی می کنم که یک سال دیگر را با ما سپری کردند.

من بهتر از هر کسی به ضعف ها واشکالات کار خود آگاهی دارم،اما اگر مازندنومه پسند افتاده و مورد اقبال شما واقع شده به خاطر همت و تلاش و معرفت و دانش همکارانم است و اگر ضعف هایی دارد-که دارد- از من است و نه دوستانم؛چه توانایی و بضاعت ام اندک است.


 • زهرا راستان پاسخ به این دیدگاه 0 0
  جمعه 26 آبان 1391-0:0

  پیروز و سربلند باشیدو امیدوارم همیشه شاهد موفقیتتان باشیم

  • مرتضی اسماعیل زادهپاسخ به این دیدگاه 0 0
   جمعه 26 آبان 1391-0:0

   دوست بزرگوار و فرهیخته ام جناب آقای علی صادقی
   خدا را شاکرم که که دورانی که جمعی از اربابان رسانه نان را به نرخ روز میخورند شما و مجموعه همکارانتان در سایت وزینتان به اعتقادات خویش پایبند هستید. به عنوان فردی که از ابتدای کار تاکنون با شما همراه هستم ارتقا (مازندنومه) را هر سال حس میکنم.امیدوارم روزی برسد که هر مازندرانی یک کاربر مازندنومه باشد. تولد11 سالگیتان مبارک.

   • دوستدار سوادکوهپاسخ به این دیدگاه 0 0
    چهارشنبه 24 آبان 1391-0:0

    علی صادقی عزیز... ته وسه بمیرم. تولد سایت وزینتان مبارک. در یازدهمین سال انشاءالله انتقادها صریح تر و زبانتان گویا تر باشد. از هیچ کس جز خدا نترس مردم ولایتمدار استان منصفانه ومجدانه حامی شما هستند. دست مریزاد

    • مازندنومه-سردبیرپاسخ به این دیدگاه 0 0
     يکشنبه 21 آبان 1391-0:0

     از همه دوستان و عزیزانی که در زیر کامنت گذاشتند،ایمیل فرستادند یا تلفنی تولدمان را تبریک گفتند،بی نهایت سپاسگزارم.توفیق و بهروزی مخاطبان و وابستگان و همراهان و دوستان را امیدمندم.

     • الياس خليلي/شمال آنلاينپاسخ به این دیدگاه 0 0
      يکشنبه 21 آبان 1391-0:0

      سلام
      دوست و همكار گرامي يازدهمين سالروز تاسيس
      مجله خبري تحليلي وزين شما كه بيانگر روزهاي خوب شادي موفقيت و اميدواري همه ما مازندراني ها است را تبريگ گفته و از سوي پايگاه خبري شمال آنلاين آرزوي شما و همكارانتان را از حضرت دوست مسئلت دارم
      تبريك ما را بپذير
      الياس خليلي

      • روشن-صنایع نیوزپاسخ به این دیدگاه 0 0
       يکشنبه 21 آبان 1391-0:0

       باسلام خدمت همکاران ارجمنددرمازندنومه
       سالروزفعالیت این پایگاه خبری تحلیلی را تبریک می گویم وامیدوارم درمسیر انجام خدمت به جامعه باابزاررسانه وآگاهی بخشی عمومی موفق وموید باشید

       • بهارک همتیپاسخ به این دیدگاه 0 0
        يکشنبه 21 آبان 1391-0:0

        خدمت همسر سردبیر درود میفرستم که تحمل بیش از حد شان مایه شگفتی ست. اگر تحمل ها و صبوری های ایشان نبود الان مازندنومه یازده ساله نمیشد که هیچ، همان یازده ماه اول کارش تمام بود. و درود به همه خانم ها که چه با صبوری شان و چه با همراهی شان موجبات موفقیت آقایان را فراهم می آورند. این مطلب جا مانده بود.

        • سید عماد جوادی پاسخ به این دیدگاه 0 0
         يکشنبه 21 آبان 1391-0:0

         مازند نومه برای اینکه زنده بمانی باید صدای مردم ساکت باشی نه صداهای بلندی که به دیگران اجازه حرف زدن و شنیدن دیگران نمی دهند.
         رویکردت پسندیده است مازندران به رسانه های مستقلی مثل تو بیشتر نیاز دارد امید است سطح رسانه های مازندران به حد قابل قبولی برسد تا اثرگذار و ماندگار باشد. که قطعاً مازندنومه عزیز در این راستا حرکت می کند. مخاطب همیشگی ات.

         • دكترسيف الرضا شهابيپاسخ به این دیدگاه 0 0
          يکشنبه 21 آبان 1391-0:0

          باسلام وتبريك بمناسبت فرارسيدن سالگردتاسيس وراه اندازي "مازندنومه"براي شما آرزوي موفقيت وبهروزي دارم

          • مهدی زمانیپاسخ به این دیدگاه 0 0
           شنبه 20 آبان 1391-0:0

           با سلام وعرض تبریک خدمت جناب اقای صادقی ودست اندرکاران مازند نومه که باسعه صدر وتلاش متفاوت خو د زمینه سازتعامل ودرک متقابل خوانندگان ونویسندگان شدند.ضمنااقای صادقعلی رنجبر باحسن نظر خود اشارات درستی کردند .

           • زمانی- تهرانپاسخ به این دیدگاه 0 0
            شنبه 20 آبان 1391-0:0

            این همه احساسات پاک و زیبای خوانندگان محترم نسبت به مازندنومه و جناب صادقی نه تنها قابل تحسین بوده، بلکه گویای جایگاه و اثر بخشی غیر قابل انکار این سایت همیشه موفق در افکار عمومی و اذهان مردم و خوانندگام محترم آن بوده و بی مهری ها و کم لطفی های مرسوم و فشارهای پیدا و پنهان معمول، ذره ای از اعتبار یا رسالت حرفه ای و هدفمند این رسانه مجازی نخواهد کاست. شایسته است مراتب تقدیر و تشکر مجدد خویش را تقدیم آن خوبان نیک نام نمائیم : من در دل دارم از دو کس سپاس یکی حد شناس و دگر، قدر شناس
            تهران- گروه مطالعات بهشهر شناسی

            • عليرضا سعيدي كياسريپاسخ به این دیدگاه 0 0
             شنبه 20 آبان 1391-0:0

             مِوارِك بايِ مِن اَتا كَلومه
             خِنابدون تِه جا مازندنومه

             • شنبه 20 آبان 1391-0:0

              شمه تولدیازده سالگی موارکا امیدوارمه به پای هم دیگه پیر بوین شمه جشن صد سالگی ره بوینیم البته سیل بهشهر ره بهانه نکن اونتا سیوا امه شرنی سیوا (البته شوخی هاکردمه اونا واجبن)

              • احمد وليپورپاسخ به این دیدگاه 0 0
               شنبه 20 آبان 1391-0:0

               سلام ، تبريك و شاد باش به شما سايت وزين مازندنومه ، آقاي صادقي ، خانوم فلاحي و همه ي سخت كوشان عاشق عرصه ي فرهنگ . مي دانيم كه :

               1 - كار در اين عرصه هم بي مزد است و هم پر دردسر .

               2- كاري است شفاف ، در معرض ديد مردم و پر از نقد

               3- فعاليتي است پر هزينه كه خرجش هر روز بيشتر اما دخلش !!!

               4- حضور در عرصه هاي مختلف هنري ،فرهنگي و اطلاع رساني آن ، كاري بس
               دشوار است و پر مسئله
               5- همراه و همدل ساختن دوست داران عرصه ي فرهنگ و هنر كاري است پر مشقت
               و ....

               اما براستي كه با همه ي سختي هاي كار ، شما و دوستانتان چه نتايج زيبايي را رقم زده ايد مانند :

               1- رشد مخاطبان پايگاه هاي الكترونيكي

               2 - رشد پايگاه هاي الكترونيكي

               3 - حضور پرشور مخاطبان فرهنگي در عرصه مجازي
               4- افزايش شتابان نقد و بررسي عملكرد دولت مردان

               5- رشد و اصلاح و تكامل نگاه هاي فرهنگي
               و ... .

               به پاس همه ي تلاش هاي ارزشمندتان ،‌قدردانتان مي مانيم .

               مازني هاي فرهنگ دوست مقيم تهران

               • زین العابدین درگاهیپاسخ به این دیدگاه 0 0
                شنبه 20 آبان 1391-0:0

                جناب صادقی
                در این زمانه عسرت فکر و فرهنگ دست مریزاد!
                زمانی که همه در فکر نام و نانند و جاه، مازند نومه سخت غنیمتی است گرانبها
                اندیشه تان پویا، قلم تان پرتوان!

                • کیوس گورانپاسخ به این دیدگاه 0 0
                 شنبه 20 آبان 1391-0:0

                 جاداشت و حق هم همین بودکه خطی اگر از من می امد - و برای چنین مناسبتی - به متن و مطلبی مستقل میبود و ترجیحا همانند ماضی به مازندری سرود اما بدین ( حال ) ومجال - و به دست و دل خستگی - جز این ام نیست که در پی می اید .
                 مرا که مرارت کار قلم پیر و پاشکسته کرد ، به چنین ایام و اوقاتی باید به شهادت طلبید تا برای هیئت منصفه ذیحضور شرحی به کمال صدق اورد و بگوید :
                 کارستانی ست کار اداره یک رسانه اگر بخواهدامورش قائم به صحت و سلامت باشد ! دراین ایام - و به گاه گشادگی بازوان فلاخن ها - گرامی نامه ما / مازند نومه - بدل به مامن سخن و سرود جمعی شده است که پناه به جاای ندارند تا به مخاطب خود برسند ! ( علی اقا ) ی ما به رغم نوپائی خود و صحیفه اش - تکیه گاهی ست برای کهنه کاران فرهنگ و فولک این دیار . خدا صبرش دهد و بر سخاوتش بیافزاید که به هنوز ایستائی اش - ایستاده ایم . حضور و دوام دفتر مجازی اش بر ما مبارک - برما پناه جویان او....!

                 • شنبه 20 آبان 1391-0:0

                  از آقای صادقی به دلیل ایجاد فرصت برای تبادل نظر در سایت شان سپاسگزارم، یازده سالگی تان مبارک

                  • بسطام فیلمپاسخ به این دیدگاه 0 0
                   شنبه 20 آبان 1391-0:0

                   تبریک آقای صادقی. خسته نباشید. رضا بسطامی .ساری

                   • اشکان جهان آرایپاسخ به این دیدگاه 0 0
                    شنبه 20 آبان 1391-0:0

                    درود و خسته نباشید و خدا قوت به علی صادقی گرامی برای 10سال تلاش بی وقفه و اثرگذار. بی تردید مازندنومه روند رو به رشدی که طی این 10سال پشت سر گذاشت را مدیون نگاه آینده نگرانه و دلسوزانه علی صادقی و همکارانش است و بسیار روشن است که این روند با سرعت بیشتری ادامه خواهد یافت.
                    یازدهمین سال فرهنگسازی مجازی در مازندران فرخنده

                    • مجموعه همکاران مرکز پارپیرارپاسخ به این دیدگاه 0 0
                     شنبه 20 آبان 1391-0:0

                     دوست و همکار گرامی
                     سردبیر محترم مجموعه مازندنومه
                     با سلام
                     تولد یازده سالگی مازندنومه را تبریک می گوییم؛ از اینکه با همه فراز و نشیب ها در سرزمینی که ورزش کشتی آن همواره بیش از سایر ورزشها می درخشد, توانسته اید با کوله باری از ناملایمات قدمی در اشاعه و اعتلای فرهنگ و هنر مازندران بردارید, به نوبه خود سپاسگزاریم.
                     دعای خیر ما بدرقه راهتان باد.

                     • شنبه 20 آبان 1391-0:0

                      امکان فرستادن دسته گل در کامنت دونی وجود ندارد.برای تان دسته گل ایمیل کردم.شاد باشید و دوست تان داریم

                      • شنبه 20 آبان 1391-0:0

                       تبریک مرا بپذیرید.مازنی نیستم اما اما بخاطر همسرم حداقل روزی یکبار شما را می خوانیم.

                       • شنبه 20 آبان 1391-0:0

                        مازندنومه یک امکان است،پس نباید با سخت گیری های بی جهت و اعمال فشار، این امکان از گستره رسانه ای استان گرفته شود.جاودانه باشید.از مالزی

                        • خواننده ده سالهپاسخ به این دیدگاه 0 0
                         شنبه 20 آبان 1391-0:0

                         مطمئنم که فشارهای روی شما بیشتر از آن چیزی است که در بالا اشاره کردید.روزنامه نگاری نوین همراه با استرسهای خاص خود است.بخصوص در جامعه ما که هر حرفی سیاسی تلقی میشود.اطرافیان و مردمان نابخرد،عاقل نمیشوند بنابراین چاره ای نیست که ادامه دهید.امروز حتی مخالفان شما چاره ای ندارند که نسبت به روش کارتان و فضای مناسبی که در حوزه رسانه استان ایجاد کرده اید تمکین کنند.آنها اگر به ظاهر چیزی نمیگویند اما در جمع های خودشان به پیشرو بودن تان اقرار میکنند و برای همین است که عداوت می ورزند.موفق باشید و تبریک

                         • شنبه 20 آبان 1391-0:0

                          ضمن تبریک تولد شما به همشهری خودم آقای نیاز آذری می گویم که در پیام تبریک که سهم خواهی نمی کنند؟مازندنوه بدون دلیل کاری انجام نمی دهد.

                          • علی کریمی (مله)پاسخ به این دیدگاه 0 0
                           شنبه 20 آبان 1391-0:0

                           مدیر محترم سایت وزین مازندنومه
                           سالگشت طلوعتان را تبریک می گویم و تلاش و استواریتان را ارج می گذارم و آرزو می کنم در انجام وظیفه حرفه ای صدایتان رساتر و قلمتان نافذتر از گذشته باشد. صمیمانه از ایزد بی همتا برایتان نیکروزی آرزو می کنم.

                           • زمانی- تهرانپاسخ به این دیدگاه 0 0
                            شنبه 20 آبان 1391-0:0

                            درود بر مازندنومه، درود بر جناب صادقی؛ سردبیر محترم سایت وزین مازندنومه و تمامی همکاران محترم.
                            خواهشمند است تبریک نخست اینجانب را به مناسبت سالروز ظهور مازندنومه پذیرا باشید و تهنیت و تحسین بنده را نیز بابت استمرار خدمات بی شائبه و خیر خواهانه جنابعالی و آن سایت در حمایت از مردم سیل زده بهشهر. در کنار مجموعه ناملایمات مطروحه، موفقیت های روزافزون آن سایت و توفیق مستمر در ارائه اطلاع رسانی های شایسته و فرهنگ سازی بایسته خوانندگان محترم آن قابل تقدیر و تشکر خواهد بود.

                            • ایرج نیازآذری پاسخ به این دیدگاه 0 0
                             شنبه 20 آبان 1391-0:0

                             باسلام و ضمن تبریک 11 سالگی مازندنومه و آرزوی سربلندی و توفیق برای سردبیر فرهیخته و دوست داشتنی مان جناب صادقی عزیز!.
                             از سردبیر فرهنگی گلایه دارم چرا اخبار جشنواره" هفتمین دوره فیلم کوتاه وارش"که مهمترین رویداد سینمایی شمال کشور می باشد را امسال انعکاس نداده اند. مگر خودشان در ابتدای یادداشت نفرموده اند ما سایتی فرهنگی هستیم؟.

                             • محمدحسین ملایی کندلوسیپاسخ به این دیدگاه 0 0
                              شنبه 20 آبان 1391-0:0

                              خوشحالم که که بیش از هفت سال درکنار مازندنومه و همه همکارانم دراین رسانه بزرگ بودم و امیدوارم بتوانم همچنان درخدمت این پایگاه خبری باشم.مازندنومه برای من سالهایی سرشار از خاطرات در عرصه خبر بود.حضورم در دنیای مجازی برای فعالیت خبری را مدیون مازندنومه هستم و هر موفقیتی که در خبرگزاری ها و رسانه های مجازی کشور دارم را بی شک از مکتب مازندنومه آموختم و این پایگاه بزرگ خبری نه تنها فقط جنبه اطلاع رسانی را دارد بلکه مهمتر آنکه دانشگاهی برای علوم خبرنگاری در فضای مجازی برای آنان که در پی آموختن صحیح هستند ، می باشد.
                              به جرات باید بگویم نوآوری و خلاقیتی که در طول این سالها در زمینه تیتر ردن و انتشار خبر از مازندنومه دیدم از هیچ خبرگزاری و رسانه دیگری با این سرعت عمل و ظرافت و دقت ندیدم.
                              در طول این سالها واقعا با مازندنومه زندگی کردم و خاطرات و مخاطرات زیادی را که بخش غیرقابل انکاری از حرفه خبرنگاری می باشد را دیدم.
                              مازندنومه پیشرو و پرچم دار خبر در فضای مجازی برای استان مازندران بود که فرهنگ اطلاع رسانی مجازی را در این استان فرهنگ دوست بنیانگذاری کرد.
                              به امید روزی که مازندنومه را در هیبت خبرگزاری بزرگ ملی و بین المللی ببینیم.

                              دانشگاه من تولد یازده سالگی ات مبارک

                              • عبدالله ابراهیم زاده پاسخ به این دیدگاه 0 0
                               شنبه 20 آبان 1391-0:0

                               اقدام شما جالب ودر خور تحسین است ضمن اینکه اطلاع رسانی شما در طول یک سال مناسب بود .

                               • محمد عظيميپاسخ به این دیدگاه 0 0
                                شنبه 20 آبان 1391-0:0

                                با سلام و سپاس از جناب آقاي صادقي مدير محترم سايت ارزشمند مازندنومه.
                                طفل كوچكي كه در ده سال قبل به همت شما و دوستان همراه تولد يافت امروز نوجوان برومندي شده است كه با ديدگاني بيدار و جستجوگر و بي غرض، بازتاب واقعيت هاي جامعه ي فرهنگي، اجتماعي مازندران است. مانند نوجوانان حقيقت جوست و از مصلحت چيزي نمي داند. با دلسوزي به سرزمين مادري اش فكر مي كند و از كوچكترين دروغ، بدگويي و نمّامي مي رنجد. مازندنومه پژواك فرهنگ، تاريخ، موسيقي و هنر مازندران و مازندراني است و اميدواريم كه همچنان به سلامت بپايد و بزرگ شود. موفق، پيروز و سربلند باشيد.

                                • احسان مهديانپاسخ به این دیدگاه 0 0
                                 شنبه 20 آبان 1391-0:0

                                 مبارك باد بر اهالي فرهنگ

                                 • صادفعلی رنجبر-انگیزهپاسخ به این دیدگاه 0 0
                                  جمعه 19 آبان 1391-0:0

                                  جناب آقای صادقی
                                  سلام-ضمن تبریک و اظهار ارادت ویژه و خسته نباشد به شما و یکایک همکارانتان، پایان ده سالگی پایگاه مازندنومه را که از پیشکسوتان و پیشتازان رسانه های مجازی است، با اغماض از برخی کاستی ها و نارسائی ها و بعضاً ناراستی ها، به فال نیک گرفته و فرصت را غنیمت می شمارم و نکاتی را متذکر می شوم:
                                  1-تردید نکنید که در جذب مخاطب و جلب اعتمادش از همه پیشی گرفته اید.
                                  2-در نواوری و تنوع گرایی بسیار خوب عمل کرده و همواره در تیترها، موضوعات و چهره ها از این قاعده تبعیت کرده اید.
                                  3-شجاعت پردازش در مطالب داشته و بزدلانه از کنار مسائل مهم گذر نکرده اید.
                                  4-به کارتان عشق ورزیده و معیار همکاری افراد با شما نیز تابع همین اصل است.
                                  5-صبور و پرظرفیت بوده و از نگارش دیدگاه های معارض خود، طفره نرفته و تنوع پردازش را در کنار تنوع نگارش رعایت کرده اید.
                                  6-لینک عناوین، پیوند وبلاگها و بروز شدن وبلاگ هشت بهشت شما کاری کاملاً متمایز است که می تواند الگوی دیگر سایتها باشد.
                                  7-همکارانتان خیلی خوب می نویسند و تیترزنی های شما استثنائی است و می توان گفت که شما استاد تیتراژ و تیراژ و رپرتاژید.
                                  8-یک کار قشنگ دیگری که شما می کنید، تنوع کامنت هاست که با وسعت نظر، البته غیر از توهین ها، امکان انتشار همه دیدگاهها را فراهم می کنید.
                                  9-حضورتان در مراسم فرهنگی و نمایشگاه ها و رونمایی ها و رویدادهای فرهنگی مثل بزرگداشت ها و همایش های فرهنگی، کاملاً رضایت بخش و مثال زدنی است.
                                  10-تنها انتقادم از شما، انتقادگرائی افراطی شما در غالب تیترها و تحلیل ها و خبرهاست که این با آستانه تحمل افکار عمومی سنخیت ندارد و باید نوعی تعادل را در این رابطه سیاستگذاری کنید.
                                  با تشکر-صادقعلی رنجبر-مدیر مسئول انگیزه

                                  • سیدرحیم موسویپاسخ به این دیدگاه 0 0
                                   جمعه 19 آبان 1391-0:0

                                   دوست فرهیخته وارزشمندم ضمن آرزوی بهترین ها برای شما تولد یازده سالگی مازند نومه را به عنوان یک فرصت شگرف فرهنگی تبریک می گویم

                                   • ریکا فریکناریپاسخ به این دیدگاه 0 0
                                    جمعه 19 آبان 1391-0:0

                                    مازند نومه جون ت ت ت تولدت مبارک.


                                    ©2013 APG.ir