تعداد بازدید: 7685

توصیه به دیگران 1

دوشنبه 28 مرداد 1392-14:43

ناصحی می رود؟

 بر اساس شنیده ها رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران تغییر می یابد و دکتر ناصحی به ریاست دانشگاه علوم پزشکی تهران منصوب می شود.


مازندنومه:شنیده شده که دکتر محمدمهدی ناصحی-رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران-به زودی به ریاست دانشگاه علوم پزشکی تهران منصوب می شود و جای دکتر محمدرضا منصوری را در این دانشگاه می گیرد.

از دکتر شیخ رضایی متخصص چشم،دکتر یونسی که پیش تر سابقه ریاست دانشگاه علوم پزشکی مازندران را داشت،دکتر عمادی متخصص پوست و دکتر ایوب برزگر نژاد پزشک اصلاح طلب و متخصص اورولوژی و فوق تخصص کلیه به عنوان جانشینان احتمال دکتر ناصحی نام برده می شود.

دکتر ناصحی زمستان سال 1388 به ریاست دانشگاه علوم پزشکی مازندران منصوب شد. چندی پیش یکی از معاونان او گفته بود:« این دانشگاه در برنامه های اصلاح نظام سلامت کشور دانشگاهی پیشرو است و در دوره ریاست دکتر ناصحی شیب رشد و توسعه این دانشگاه از همه دانشگاه های علوم پزشکی کشور بیشتر شد و سایر دانشگاه ها باید از تجربیات این دانشگاه استفاده کنند.»


 • شنبه 2 شهريور 1392-0:0

  بنده یکی از کارمندان دانشگاه هستم.برای ایشان آرزوی موفقیت در هر سمت و جایگاهی را می نمایم که به حق شایسته این امر هستند.دعای خیر بدرقه راهشان

  • جمعه 1 شهريور 1392-0:0

   مگر از این همه وزیر و مدیر و خدم و حشم در دولت قبلی چه گلی بر سر مازندران خورد که از این یکی میخواد دنیا گلستان بشه

   • چهارشنبه 30 مرداد 1392-0:0

    در برنامه‌های مرتبط با بیمارستان‌ها و نظام درمانی دکتر ناصحی خوب عمل کردن ولی متأسفانه در حوزه دانشگاه و پژوهش و آموزش و امور فرهنگی چندان رضایت‌بخش نبود

    • سه شنبه 29 مرداد 1392-0:0

     داماد آيت الله طبرسي هستند آقاي ناصحي . انشالله آقاي ناصحي برود تهران ، آبروي ما شود ؛ آيا تهراني بيايد اينجا بهتر است يا ما برويم تهران ؟ اصفهانيها چطور كه 7 وزير دارند ؟ انشاالله ما مازندرانيها آنقدر زير پاي هم را خالي نكنيم .

     • سه شنبه 29 مرداد 1392-0:0

      دكتر يونسي واقعا مناسب است ، فرد خير كه من خودم ديدم چند بار رايگان بيمار را ويزيت كرده است ، و سابقه مديريت هم دارد .

      • دوشنبه 28 مرداد 1392-0:0

       ...بابل را باید اخراج کرد مگز آدم سالم در دولت احمدی نژاد اجازه کار پیدا می کرد که حالاا بخواهند آنرا رشد دهند

       • دوشنبه 28 مرداد 1392-0:0

        من یه چیز بنویسم ، مرد هستید منتشر کنید؟؟؟؟

        چیزی نیست! فقط یه جمله هستش! ولی توی این جمله دنیایی مفهوم هست!!!!!

        "خداوند انشاالله حضرت آیت الله طبرسی رو حفظ کنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"


        ©2013 APG.ir