تعداد بازدید: 2238

توصیه به دیگران 2

دوشنبه 25 شهريور 1392-16:19

یک دوشنبه خاص(2)

گزارش+عکس های مازندنومه از مراسم تودیع و معارفه استانداران قدیم و جدید مازندران(بهره 2)


مازندنومه، کلثوم فلاحی: نماینده ولی فقیه در مازندران در آیین معارفه و تودیع استانداران جدید و قدیم مازندران، یادآور شد: نمی‌دانم وقت صحبت برای من چقدر است، مطالب زیادی در نظر گرفتم اما خیلی از مطالب را قیچی می‌کنم.

آیت‌الله نورالله طبرسی با بیان اینکه تقارن این تودیع و معارفه را با هفته کرامت گرامی می‌دارم، اظهار داشت: از طاهایی برای مدت حضور در استان، قدردانی می‌کنم.

نماینده ولی فقیه در مازندران با اشاره به اینکه طاهایی از روزی که متوجه شد قرار است استان را ترک کند تا به امروز، هیچ تغییری در احوال خود نداشت، گفت: این خیلی ارزش دارد.

طبرسی گفت: وقتی فردی را از مسئولیتی برمی‌دارند و هیچ نگوید، این مسئله خیلی ارزش دارد و من تشکر ویژه از طاهایی دارم.

وی با اشاره به اینکه من فردی رک هستم و گلایه‌ای دارم که اینجا بیان می کنم، ادامه داد: در این مدت افراد زیادی با من تماس می‌گرفتند و می‌گفتند آمادگی داریم مدیرکل شویم، هیچ‌کس نگفت در مازندران چه خبر است، من برنامه خواستم اما هیچ‌یک از دوستان، آنچه ما خواستیم ارائه نکردند و فقط می‌گفتند ما می‌خواهیم.

طبرسی یادآور شد: وقتی مسئولیت را از طاهایی گرفتند، انگار نه انگار؛ روحیه این مرد آنقدر بزرگ است که هیچ خم به ابرو نیاورد، این اخلاق اسلامی است و همه ما باید این اخلاق را داشته باشیم.

وی با بیان اینکه فلاح، چهره ناآشنایی نیست، گفت: مازندران با این طبیعت نباید بی‌کار داشته باشد.

طبرسی با اشاره به اینکه از این طرفیت عظیم نتوانستیم به خوبی استفاده کنیم، خاطرنشان کرد: اکنون هم نباید از دولت خیلی متوقع باشیم.

طبرسی با اشاره به اینکه اکنون وضع ما آنگونه نیست که از دولت طلبکارانه بخواهیم، تصریح کرد: روحانی، آدمی نیست که دلسوز نباشد، آدم مدیر، مدبر و با کلاسی است.

وی با اشاره به اینکه مردم مازندران بیدار هستند، اظهار داشت: می‌دانستند باید رای دهند آن هم به یک روحانی اسمی و رسمی.

امام جمعه ساری مدیریت در مازندران را کار دشواری قلمداد کرد.


 • سه شنبه 26 شهريور 1392-0:0

  برنامه در حد معارفه یک استاندار نبود

  • دوشنبه 25 شهريور 1392-0:0   واقعاً افتخار شهرو استان ما هستی آیت الله طبرسی...

   مدیریت برخی تمامیت خواهان دراستان کار هرکس نیست ، مخصوصاً اونایی که به نام دین دارن ریشه دین رو میزنند.

   خداوندمتعال سلامت وموفق بداردحضرت آقای طبرسی

   • دوشنبه 25 شهريور 1392-0:0

    چه جالب انهایی که واقعا برای اقای روحانی زحمت کشیدند و همسو با گفتمان اصلاحات بودند در عکسها دیده نمبشوند. نتیجه . در دوران سختی دیده نشوید تا در دوران راحتی دیده شوید


    ©2013 APG.ir