تعداد بازدید: 7784

توصیه به دیگران 1

شنبه 7 دی 1392-17:1

هدیه شهرداری به شورا

یک دستگاه پژو پارس به هر عضو شورا رسید

در حالی که در اختیار گذاشتن خودرو از سوی شهرداری ها به اعضای شورای شهر ممنوع است، شهرداری یکی از شهرهای بزرگ استان به هر یک از اعضای شورای شهر، یک دستگاه پژوپارس واگذار کرد!


مازندنومه: بر اساس این گزارش، در حالی که قانون حتی خرید خودرو را برای شهرداری ها نیز منع کرده و اشعار داشته که از خودروهای کرایه ای باید استفاده شود، شهرداری یکی از شهرهای بزرگ استان برای هر یک از 12  عضو شورای شهر یک دستگاه خودروی پژو پارس خریده و تنها یک عضو قدیمی این شورای 13 نفره، از قبول خودرو امتناع کرده است.

 گفته می شود اعضای شورا حتی رنگ های مورد علاقه شان را سفارش داده اند و همین موضوع سبب شده برخی اعضای شورا در شهرهای دیگر استان نیز از شهرداری شهرشان، تقاضای خودرو کنند.

 

 


 • یک مازندرانیپاسخ به این دیدگاه 0 1
  پنجشنبه 10 بهمن 1392-17:16

  این اولین باری نیست که... خوشبحال مردم ایران

  • دوشنبه 9 دی 1392-22:16

   ... اینهم شد نتیجه انتخابات مردم ...ما

   • دوشنبه 9 دی 1392-13:52

    بر اساس این گزارش، در حالی که قانون حتی خرید خودرو را برای شهرداری ها نیز منع کرده و اشعار داشته که از خودروهای کرایه ای باید استفاده شود!!!
    و بر طبق قانون هم این شهردار باید استعفاء دهد و ...، تا درس عبرتی برای دیگر شهرداران شود!

    • دوشنبه 9 دی 1392-7:16

     قربون عبوري عزيز برم كه به شورا باج نداد شنيدم شوراييان جديد چندي پيش درخواست ماشين كردند وايشان همون چند دستگاه ماشين قبلي كه هفت نفر سابق داشتند كافيست ضمنا رييس دفتر شورا هم درخواست ماشين با راننده كرده بود!!!!؟كه محقق نشد
     ضمنا شوراييان كه ما ميبينيم كه سوارماشينهاي شاسي بلند وآنچناني سوار ميشوند به پژو واينها قانع نميشن كه دمت گرم عبوري

     • دوشنبه 9 دی 1392-3:31

      خدایا! خداوندا! نمیدونیم با این مازندنومه چیکار کنیم! همه چیز ما را گذاشته داخل دوربین!!! نمی گذارد یک لقمه پژو 20 میلیون تومانی، راحت از گلو ما پایین بره!!!

      • عضو سابق شوراپاسخ به این دیدگاه 1 0
       يکشنبه 8 دی 1392-23:42

       حضرت آیت الله العظمی جوادی آملی در دیدار شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر آمل: در مسئله شهرداری ما موظفیم سه اصل را خوب بشناسیم و اجرا کنیم که شامل شهرشناسی، شهرداری و شهرآرایی می باشد.

       • يکشنبه 8 دی 1392-23:33

        یادش به خیر؛ اوایل انقلاب من شهردار بودم و افتخاز می کردم با دوچرخه شخصی ام از خونه به شهرداری می آمدم و همه هم مرا تحسین می کردند. آره کلاس تو اون رفتار بود!

        • يکشنبه 8 دی 1392-23:31

         ما مگه دل نداریم؟ فقط سرمایه دارا باید خودروی آنچنانی سوار شن؟ یا مشتریان، ما را سوار کنن و به شورا بیارن و ببرن؟ اگه ما پیاده باشیم و بعضی ها فکر کنن املیم شما جواب اونا رو میدین؟ یا نکنه چون خبرنگارا ندارن کم آوردن.

         • يکشنبه 8 دی 1392-23:25

          آقایون این پول رو از چه حساب و ردیفی گرفتند؟ شهردار می ترسید؛ ذیحساب شهرداری چی کاره بود؟

          • يکشنبه 8 دی 1392-23:22

           بیچاره پیرزن شعله گازو آب و برق و کم می کنه تا بتونه از یارانه اش عوارض سالانه بده و اونوقت آقایون به جای آژانس و خرید خودروی ارزان تر و خرج اضافه پول برای اجرای طرح جامع شهری، دنبال حرام هلشت کردن پول بیت المال اند؛ برا اونا جز نفرین جایی نزاشتین.

           • يکشنبه 8 دی 1392-23:18

            آقایان شورای استان؛ چگونه صورتجلسه ها رو وارسی می کنن؟ نکنه قراره اونا رو هم سوار کنن؟

            • دوست غلط اندازپاسخ به این دیدگاه
             يکشنبه 8 دی 1392-23:16

             آقای غلط انداز؛ بی زحمت غلط بیاندازید که این فرمانداری کجای ستون دیده بانی قرار داشت؟ مگه خودشون هم از قبل گرفته بودند؟

             • يکشنبه 8 دی 1392-23:0

              بیچاره ها آنقدر کلاس داشتند که خودروی دست دوم شهرداری را قبول نداشتند؛ زیرا ممکن بود به زودی فرسوده بشن.

              • سارو حاتمی پاسخ به این دیدگاه 5 0
               يکشنبه 8 دی 1392-22:58

               متمول نشود هر که نشد اهل فساد
               تا که دندان نخورد کرم مطلا نشود

               • يکشنبه 8 دی 1392-22:58

                منم شنیدم؛ بیچاره ها آنقدر عجله داشتند که به شهردار اجازه ندادند از طریق کارخانه خودروها رو بخره؛ مستقیم رفتند بنگاه ها گشتند تا آن خودروهای مورد علاقه را تقدیمشان کنند. این هم از نظارت...

                • غلط انداز کُشپاسخ به این دیدگاه 3 2
                 يکشنبه 8 دی 1392-22:53

                 غلط انداز می دونم که مفت حرف نمی زنی ولی حرف مفت زیاد می زنی! خیلی بی مزه بود برو یه کم طنز کلامی یاد بگیر.

                 • يکشنبه 8 دی 1392-22:24

                  با درود! آقایان این دنیا ارزشی ندارد! بگذارید پول بیت المال مردم و کودکان کار و یتیم و مردم بدبخت و بیچاره ...راحت پایین برود!!! .

                  • يکشنبه 8 دی 1392-14:20

                   اگه شورا شدن سود نداشت هيچكس كانديد نميشد اينهمه دارند اين يكي هم روش

                   • يکشنبه 8 دی 1392-13:46

                    نیمه پر لیوان اون یک نفری هست که از قبول خودرو امتناع کرده و نشون داده که مردمی که بهشون رای دادن تو انتخابشون اشتباه نکردن و راه درست رو انتخاب کردن،به دنبال کسب منافع شخصی نبودن و سالم زندکی کردن چیزیه که داره تو هیایوی زندگی امروز به فراموشی سپرده میشه....

                    • دکترسیف الرضاشهابیپاسخ به این دیدگاه 5 1
                     يکشنبه 8 دی 1392-8:47

                     شترسواری دولادولا ندارداسم شهر را بنویسید.یامطلب را ننویسید ویا کامل ذکر کنید باتشکر

                     • مازندنومهپاسخ به این دیدگاه 2 2
                      يکشنبه 8 دی 1392-16:44

                      سلام،دکتر از گشت و گذار استرالیا که برگشتید،تلفنی بهتون میگیم کدام شهر است. شما به مسافرت خارج می روید ما هر هفته به فتا و دادگاه و ...بی خیال شوید جان دکتر!

                      • يکشنبه 8 دی 1392-22:41

                       اینکه تیتر پرطمطراق می نویسد ولی بدون توضیح و نشونی کار نشریات زرده. از سایت خبری مازند نومه این کار بعید بود.

                       • مازندنومهپاسخ به این دیدگاه 1 0
                        دوشنبه 9 دی 1392-1:16

                        اولا"ما نه زردیم و نه قرمز، آبی هستیم، نهایتش بنفش ! ثانیا" شما حقگو هستید، ما که ادعایی نداریم! ثالثا" توضیح ما را روی برخی کامنت های دیگر بخونید شاید متوجه شوید داستان چیست! رابعا" چند شهر مازندران 13 عضو شورا دارند؟ با دست هم حساب کنید تا حالا متوجه می شدید کدام شهر است! ما که راهنمایی کردیم

                     • غلط اندازپاسخ به این دیدگاه 0 9
                      يکشنبه 8 دی 1392-7:19

                      آخه این هم شده روش های بیدار کردن مردم. همه مشکلات حل شده و ما می خواهیم از یک خودروی ناقابل که به هر عضو شورا داده شد از حسادت بترکیم.
                      غلط انداز که این روزها کبکش خروس می خواند از اینکه نمایندگا مردم در مجلس را ول کردید و به نمایندگان مردم در شورا چسبیده اید ناراحت است و دارد خون دل می خورد.
                      حالا با این مجیزی که غلط انداز برای شورا و شهرداری گفته میشه آدرس بدهم یکی از این خودروها رو دم درب مزل پارک کنند و سوئیج رو هم رویش بگذارند و بعد تلفن بزنند غلط انداز جان فدای قد و قامت قلمت بروم اینهم پاداش پاچه خواری های شما بفرمائید سوار بشوید و ویراژ دهید که برازنده شما است.
                      البته کار بد از هر کسی سر بزند بد است ولو از شهردار و شهرداری و دریافت رانت و رشوه و حق حساب و حق سکوت و حق طرفداری از هر کسی باشد بد است و علی الخصوص برای غلط انداز که از روی بیچارگی و استیصال رو به پاچه خواری آورده ولی از ترس برملا شدن چهره کریه اش برای امثال جناب آقای حسین اسلامی ساروی که مترصد یک اشتباه از سوی غلط انداز است که بفهمد چه جوری باید گیرش بیاندازد و ببرد توی دل تاریخ و چند تا کتاب و کوزه و سکه و کاشی قدیمی دستش بدهد و بفرماید حالا اگه مردی بیا و بنشین تاریخ بنویس و توی مرکز ساری شناسی بتمرگ. حسین جان تو که ماشین نداری به غلط انداز هدیه بدهی و فقط با قربون و صدقه می خواهی این چهره کریه غلط اندازی را کشف کنی بعد از کشف خواهی فهمید که غلط انداز با قلمش به درد لای جرز هم نمی خورد تا چه برسد به نویسندگی در دانشنامه و تاریخ و ادبیات و حفظ میراث فرهنگی و باستانی و ...
                      به هر حال بدانید و آگاه باشید غلط انداز اصولا و بالذات اهل بخیه است و سهم خواه است. چندی زور زد تا شاید استانار جدید و اعوان و انصارش هوای او را داشته و سهم بی ادبی ها وجسارتش را کف دستش بگذارند ولی انگار نه انگار این دور و بر ها غلط اندازی هم هست.
                      حالا تنها مشکل غلط انداز اینه که نمی دونه به کدوم شهرداری باید مراجعه بکنه تا سهم پژویارس خودش را بگیرد. لطفاً راهنمایی بکنید که شهرداری مربوطه سرم را کلاه نگذارد و یک ماشین دو دستی قیمت پائین را بهم قالب نکنه. من آخرین مدل و گرانتزین پژو پارس را طالبم. لطفاً شهردارهای عزیز برای هدیه دادن به غلط انداز پشت صف بایستند و به نوبت برای تقدیم هدیه تشریف بیاورند که غلط انداز وقت نزیادی ندارد معطل دریافت اینهمه هدیه ناقابل بماند.
                      از لطف شهرداران محترم هم قبلاً و قلباً تشکر می شود و غلط انداز خیلی دوست دارد شهردارهای عزیز همیشه از این کارها بکنند.

                      • رضا تهرانیپاسخ به این دیدگاه 2 0
                       شنبه 14 دی 1392-21:51

                       نمیدونم مقصر نوشته های اعصاب خرد کن غلط انداز!کیه؟ بارها اساتید تذکر دادن که نقد باید منطق داشته باشه،آخه غلط انداز،نکنه جوگیر شدی و چون مازند نومه نظرات شما رو منتشر میکنه،فکر کردی،ای بابا،کی به کیه!!!!!!!.کاش قبل از انتشار مطالبت،یکبار اونارو خودت بخونی!!.این مطلبت،نه سر داره نه ته!!یه بار میری یمین، یه بار هم یسار!!هرچند،واسۀ رد گم کنی!! یه خورده شکسته نفسی هم کردی!!!غلط انداز،وقتی نقد میکنی،راهکار هم باید بدی،مشتی!!!!.ختم کلام،اینهم راهکار،لطفاً در حوزۀ تخصصی خودت،منتقد باش!! یا حق.

                      • شنبه 7 دی 1392-22:39

                       مربوط به شهر بابل است...

                      • شنبه 7 دی 1392-20:49

                       اقای صادقی شما که شفاف بودین واعلام کردین طبق قانون پرداخت ماشین غیر قانونی است چرا اسم شهر را اعلام نمی کنین تا مردم بدانن دوباره به اونا رای ندن

                       • مازندنومهپاسخ به این دیدگاه 3 0
                        شنبه 7 دی 1392-21:55

                        همین خبر را به خاطر شفاف بودن مان زدیم تا نهادهای مسئول و یازرسی پیگیری کنند. قصدمان این است که جلوی تخلفاتی از این دست گرفته شود وگرنه قصد آبروبری نداریم، به همین دلیل نام شهر را انتشار نداده ایم، ولی شما با کمی تحقیق و پرس و جوی ساده می توانید نام شهر را بیابید.

                       • شنبه 7 دی 1392-20:46

                        مگه اشکال داره اینان شبانه روز دارند برای شهرشان کار میکنن پول انتخابات را خودشان دادهاند حالا پول ماشین را هم باید بدهند دم شهردار ساری گرم از ماشینهای پرسنل خودشان را داد حالا ...امد رو دست ساری .شهردار باید بماند دیگه

                        • شنبه 7 دی 1392-20:1

                         بین من فکر میکنم اینروزا که شورا ها زیاد به درد مردم نمیخورن فک کنم بهتره یک آزانس تلفنی هم براشون بزنن بابا بندگان خدا مشکل مالی دارن وگرنه شورا نمیشدن


                         ©2013 APG.ir