تعداد بازدید: 7380

توصیه به دیگران 1

يکشنبه 31 فروردين 1393-10:22

عکس و خبر

تابلوهای تابلوی شورا!

عکس های خبری مازندنومه/ 3 عکس از کاربرد نامناسب تابلو در شورای شهر فریدون کنار + 1عکس از خودکشی فردی 40 ساله در ساری


مازندنومه؛ سرویس اجتماعی، عظیم غلامی: تصاویر زیر سه تابلو نصب شده در ساختمان اداری شورای شهر فریدون کنار را نشان می دهد، در سه اندازه و شکل متفاوت و نازیبا که هارمونی و حس خوشی را به شهروندان منتقل نمی کند.

سئوال این جاست افرادی که برای تابلوی سر در ساختمان اداری خودشان، برنامه و جانمائی مناسبی ندارند، برای شهر و شهروندان برنامه ای خواهند داشت؟

در اقدامی دیگر به تازگی تابلوی بزرگ و بدترکیب شورا هم به جای آنکه در ورودی شورا نصب شود، بر سردر واحد آتش نشانی نصب شده است!

*مازندنومه؛ سرویس اجتماعی، خبر ارسالی روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران: رئیس مرکز مدیریت حوادث  وفوریتهای پزشکی مازندران گفت: فردی 40 ساله به دلیل نامعلوم با چاقو اقدام به خود زنی نمود که با حضور به موقع پرسنل و اقدام لازم اولیه اورژانس 115 از مرگ نجات یافت.

دکتر فرهاد مصدری افزود: در پی اعلام حادثه خودزنی فردی حدود 40 ساله به وسیله چاقو و آسیب به ناحیه گردن به مرکز اورژانس 115 استان ، پرسنل اورژانس در محل حضور یافتند.

وی با بیان اینکه خوشبختانه در این حادثه به شریان اصلی رگ گردن و حنجره آسیب جدی وارد نشد، تصریح کرد:  پرسنل اورژانس بعد از انجام اقدامات اولیه درمانی برای جلوگیری از خونریزی وسیع اولیه ، بیمار را به بیمارستان امام(ره) ساری منتقل کردند.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی مازندران ادامه داد: این فرد برای انجام مراحل درمانی در این بیمارستان بستری شد


  • سوادکوهی کیجاپاسخ به این دیدگاه 8 0
    يکشنبه 31 فروردين 1393-10:31

    اخه برادر من این چه تصویریه که گذاشتی حالم بد شد...


    ©2013 APG.ir