تعداد بازدید: 3265

توصیه به دیگران 2

يکشنبه 14 ارديبهشت 1393-0:7

محمد دامادی:

مواد زیادی از قانون اشکال دارد

نماینده ساری و میاندورود گفت: به وزیر آموزش و پرورش پیشنهاد می‌دهیم بیمارستان تخصصی فرهنگیان در مازندران احداث و مازندران پایلوت این کار شود/نقص‌هایی داریم که شما باید راهنمایی کنید.


مازندنومه؛ سرویس سیاسی، کلثوم فلاحی: محمد دامادی در مراسم تجلیل از معلمان نمونه ناحیه 2 ساری در سالن اجتماعات بانک ملی، اظهار داشت:‌ کلید درهای بسته پتانسیل‌ علمی و آموزشی در دستان آموزش و پرورش است.

نماینده مردم ساری و میاندرود با بیان اینکه چرا ویترینی عمل می‌کنیم و چه وقت باید از شعار دادن خارج شویم، گفت: بیمه طلایی معلمان چه شد و اضافه‌کار کارکنان به کجا رفت؟

وی با اشاره به اینکه بیمه طلایی معلمان که به جایی نرسید اما پیشنهادی برای وزیر آموزش و پرورش داریم، افزود: یکی از مسائلی که دغدغه است و رهبری هم در بیانات چند روز اخیر خود، اعلام کردند بحث درمان است، به وزیر آموزش و پرورش پیشنهاد می‌دهیم بیمارستان تخصصی فرهنگیان در مازندران احداث و مازندران پایلوت این کار شود.

دامادی با بیان اینکه یک سال به پایان برنامه مانده اما همچنان سهم مردم در هزینه‌های درمان 70 درصد است، ادامه داد: زمانی این مسئله دچار اشکال است که افرادی با حقوق ماهیانه کم، می‌دوند تا به سایه‌شان برسند.

وی افزود: نمی‌گوییم که ظرف یک سال یا ... این بیمارستان ساخته شود، اما بهتر است در برنامه قرار گیرد.

دامادی خطاب به معلمان حاضر در این مراسم، تصریح کرد: به ما در اداره حوزه قانونگذاری کمک کنید، نقص‌هایی داریم که شما باید راهنمایی کنید، مواد زیادی از قانون اشکال دارد که باید رفع شود.سید علی قاسمی -مدیرکل آموزش و پرورش مازندران- در این برنامه اظهار داشت: در هفته معلم امیدوار می‌شویم که همه از معلمان تجلیل می‌کنند اما بعد از هفته معلم، امید ما رو به افول می‌رود  چون در ماموریت‌های آموزش و پرورش احساس تنهایی می‌کنیم.وی با بیان اینکه  آموزش و پرورش، دستگاهی است که اگر به وظایف خود واقف نباشد و درست به انجام وظیفه نپردازد تمام ارکان جامعه را تحت تاثیر قرار می‌دهد، افزود: خروجی آموزش و پرورش، انسان‌های فرهیخته‌ای هستند که در تمام ارکان جامعه فعالیت می‌کنند.قاسمی با اشاره به اینکه زمانی می‌توانیم کشور رو به توسعه و بالنده داشته باشیم که آموزش و پرورش به وظایف خود عمل کند، متذکر شد: تقاضا می‌کنم کسانی که در هفته معلم، محبت‌شان شامل حال معلمان می‌شود و از معلم تکریم می کنند این تکریم در ایام سال پیوسته باشد.وی خاطرنشان کرد: نقدهای زیبا می‌تواند به آموزش و پرورش در انجام وظیفه کمک کند.

 


 • دوشنبه 15 ارديبهشت 1393-16:52

  سلام.بنده از کسانی بودم که در این مراسم حضور داشتم. واقعا متاسفم برای کسانی که بخواهند زحمات یک نماینده را زیر سوال ببرند چون مهمانهای این جلسه همه انسانهای فهیم فرهنگی بودند. و انان قضاوت کردند وقتی که حرف دلشان از طرف منتخب خودشان بیان شد. اندکی انصاف داشته باشید.

  • ساری مهد ناتوانان!پاسخ به این دیدگاه 1 6
   يکشنبه 14 ارديبهشت 1393-15:39

   بله ! دقیقا حق با آقای دامادیه!
   مواد زیادی از قانون اشکال دارد!
   ...
   محمد دامادی! مردم رو بی ریا دوست داشته باشند و بی ریا ابراز علاقه کن...
   چون هر بچه ای متوجه میشه که ظاهرت با باطنت یکی نیست...

   • دوشنبه 15 ارديبهشت 1393-9:58

    اشتباه میکنی داداش
    مهندس دامادی این همه عاشق داره به خاطر صداقتشه اگه یه عده حاظر هستند جونشونو واسش بدن به خاطر یکرنگیشه
    شما هرچیزی رو میتونستی بگی اما اینکه ظاهر و باطنش یکی نیست بیشتر شبیه یه جوک میمونه

   • يکشنبه 14 ارديبهشت 1393-12:29

    اگر صحبت تخصص است چرا حرف نپخته وخام ميزنين ؟؟!!
    آموزش وپرورش بيايد بيمارستان تخصصي بزنه حتما وزيربهداشت بيادمدرسه بسازه؟؟!!!!!!!!!!
    اگرقانون ايراد دارد شما قانون گذارين!!!
    درستش كنين ..
    ضمنا اين كارهاي تكراري وهم عرض ديگران ودخالت دركارهم نيست .
    بهترنيست به جاي اينكارپيشنهادبدين بيمه هاي فرهنگيان رامعتبرتروبا دامنه بيشتركنند بجاي .....

    • يکشنبه 14 ارديبهشت 1393-14:20

     اندیشه جان منو نگران کردی این چه حرفی بود زدی مهندس گفته وزارت آموزش و پرورش بیاد واسه کارمندانش بیمارستان تخصصی بزنه
     این چه ربطی به وزارت بهداشت و درمان داره یه بیمارستان میزنن از فرهنگیان هزینه دریافت نمیکنن تا یه معلم و خونواده اش دغدغه ای درمان نداشته باشند مثل کلنیک فرهنگیان که الان وجود داره
     اندیشه جان منتقد باش نه مغرض

    • يکشنبه 14 ارديبهشت 1393-10:42

     اوف ول کن دامادی
     هر روز شعارهای پرطمطراق، بذار بیمارستان ها و پروژه های دیگه ای که کلنگ زدین اجرا بشه بعد چنین اظهار نظرهایی بفرمایید

     • راهبندی ریکاپاسخ به این دیدگاه 5 4
      يکشنبه 14 ارديبهشت 1393-11:26

      ساروی کار نماینده کلنگ زدن نیست قانونگزاری هستش و پیگیری حسن اجرای قانون که مهندس دامادی به نحو احسن داره وظایفشو انجام میده

      • دوشنبه 15 ارديبهشت 1393-15:34

       نماینده فقط علی اصغر یوسف نژاد که کار اصلی نمایندگی بود

     • يکشنبه 14 ارديبهشت 1393-9:52

      از اینکه نماینده ای جوان شهرم به مسائل به صورت عمیق نگاه میکند و به مشکلات واقع بینانه نگاه میکند از ایشان تشکر میکنم و امیدوارم که در جهت رفع این مشکلات موفق باشد


      ©2013 APG.ir