تعداد بازدید: 3301

توصیه به دیگران 0

چهارشنبه 24 ارديبهشت 1393-13:43

«سوء تفاهم» در دانشگاه مازندران

نمایش طنز «سوء تفاهم» در دانشگاه مازندران به روی صحنه می رود.


مازندنومه، سرویس فرهنگی و هنری: از سوی گروه تئاتر ساوشان جهاد دانشگاهی واحد مازندران،  نمایش طنز«سوء تفاهم» به نویسندگی و کارگردانی حمیدرضا گل محمدی تواندشتی  از 28 اردی بهشت ماه به مدت سه روز به روی صحنه می رود.

این نمایش طنز که در سالن آمفی تئاتر هنر و معماری دانشگاه مازندران اجرا می شود، با همکاری کانون خیریه امام حسن مجتبی(ع)، معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه مازندران و معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی واحد مازندران به روی صحنه می رود و درآمد فروش گیشه صرف امور خیریه خواهد شد  .

در این نمایش که به معضلات و مشکلات اجتماعی روز وهجمه های فرهنگی در اداره و خانواده می پردازد، مهران مهدی نژاد نوری، میلاد عبدی، مصطفی رحمانی، صمد حضرتی و پیمان نبی زاده بازی می کنند.

هم چنین زینب تقوی، مژگان ساکی، نکیسا نادری، شکیبا سنجابی، سیاه مشته،علیرضا گل محمدی، آزاده قاسمی، رضا آقا بابا نتاج، علی پاداشی و سامره حسینی به عنوان عوامل فنی در این نمایش همکاری دارند .

این نمایش از ساعت11.30 تا 13 در سالن آمفی تئاتر دانشکده هنر و معماری دانشکده هنری به روی صحنه می رود . • سه شنبه 4 آبان 1395-1:1

  چرا فعالیت کانون تئاتر جهاد دانشگاهی کمرنگ شده است تا سال گذشته فعالیت های خوبی داشت.

  • پنجشنبه 13 خرداد 1395-1:25

   از دست اندکاران تئاتر جهاد دانشگاهی مازندران می خواهم که تولیدات دیگری ازاین قبیل نمایش ها را در سطح دانشگاه داشته باشند .

   • داود از دانشجویان دانشگاه مازندران پاسخ به این دیدگاه 2 0
    يکشنبه 12 مهر 1394-0:16

    دمت گرم استاد کار قشنگی بود چرا دیگه ادامکه نمی دید.

    • شنبه 13 تير 1394-3:20

     کارگرزدان این نمایش حرکت خوبی را در دانشگاه مازندران انجام داده است و در طول این چند سالی که من در این دانشگاه مشغول درس خواندن بودم تعداد زیادی دانشجو آموزش دیده اند و پس از اموزش به اجرای نمایش در سطح دانشگاه پرداختند که این نمایش نیز جزء یکی از همان کار ها بوده است ، آرزوی موفقیت برای این نویسنده و کارگردان دارم .
     علی دانشجوی شیمی دانشگاه مازندران


     ©2013 APG.ir