تعداد بازدید: 3537

توصیه به دیگران 2

دوشنبه 24 شهريور 1393-7:57

آجدانی به مناظره می آید، زاویه به مازندران

لطف الله اجدانی و دکتر سعید اسلامی با مجری گری دکتر صلواتی، مهرماه در ساری با هم مناظره خواهند داشت/بخش های از این این مناظره از برنامه زاویه پخش خواهد شد.


مازندنومه، سرویس سیاسی: تالار گفت و گوی دفتر آموزش و پژوهش استانداری مازندران در مهرماه، شاهد مناظره ای با موضوع فرایند تجدد در ایران و هویت ایرانی خواهد بود.

دو طرف این مناظره لطف الله آجدانی و دکتر سعید اسلامی قرار دارند. آجدانی که تاکنون مناظره های مختلفی را با شخصیت های علمی و سیاسی داخل و خارج کشور انجام داده است، این بار در مورد آسیب شناسی تجدد و دستاوردها و ناکامی های آن در ایران با دکتر اسلامی -از استادان برجسته علوم سیاسی- مناظره می کند.

این مناظره را دکتر عبدالله صلواتی، چهره نام آشنای مناظره های تلویزیونی و مجری پیشین برنامه زاویه و عضو کنونی شورای سردبیری دوره جدید این برنامه اجرا می کند.

قرار است خلاصه این مناظره در یکی از برنامه های تلویزیونی زاویه، از شبکه 4 پخش شود.

 


 • چهارشنبه 26 شهريور 1393-12:54

  آجدانی را باید به چالش کشید همین! امید مناظره خوبی باشه.

  • سلام ایران و ایرانیپاسخ به این دیدگاه
   چهارشنبه 26 شهريور 1393-11:33

   عرض ادب خدمت مازندرانی های عزیز
   مناظره کردن اشخاص حداقل دستاوردبرای بینندگان و شنودگان اطلاعاتی است که در اختیار قرارمیگیرد .
   نکته بااهمیت این که ماباید بدانیم اشخاص مصاحبه گر دارای چه رزومه ای هستند و گرایش های آنان چگونه هست . درراستای اعنلای ایران عزیز مباحث را بدون جناح بندی مورد نقد و بررسی قرار میدهند ؟ هدف از مناظره ، براساس آن چیزی است که ، در اختیاربینندگان قرارمیگیرد؟ با علم براینکه فرصت های زیادی در لحظه های زندگی هر فردی وجود دارد و نحوه کابردی کردن آن را باید بیاموزیم . این نکته را هم دوستان در جریان قرارگیرند بررسی وقایع با توجه به اینکه فرصت طلبان نیز در حال شنود هستند آیا ارزیابی نقاط ضعف میتواند در تاریخی دیگر علیه جامعه تاریخی ما استفاده قرارگیرد.
   میدانم سربلندی ای ایران

   • غلامی سیدکلاییپاسخ به این دیدگاه 3 1
    سه شنبه 25 شهريور 1393-10:20

    جناب دکتراجدانی ازافتخارات استان وشخصیت ملی هستن امید هستند امید هست همچون گذشته مناظره پر بیننده وموفقی باشد.
    ارادتمند غلامی سید کلایی

    • فلاح علیرضاپاسخ به این دیدگاه 0 5
     دوشنبه 24 شهريور 1393-22:36

     آقای اجدانی توان مناظر را ندارد و اینها همه یکسری هماهنگی است که ایشان در سطح بالا با دوستان خویش انجام دادند تا بزرگنمایی داشته باشند. من جای استاندار محترم باشیم ایشان را از حلقه نزدیکان خویش کات می کنم . با تشکر از مازند نومه لطفا عین کامنت را بگذارید.

     • دوشنبه 24 شهريور 1393-23:25

      فلاح ته بادی برو مناظره هاکن!! مناظره که شوخی نیه. پخش زنده هسه و مردم وینه، بلد نوی ته کار زاره. ته شه عمر دله اتا مصاحبه هاکردی ؟ مناظره ته پیشکش! آجدانی لااقل نراقی و حادعادل و توکلی و...دها شخصیت جا مناظره هاکرده. شما /املیها معلوم نیه هیی جا چچی خانی!! ول هاکنین دیگه!

      • خدايا خسودان را شفا بدهپاسخ به این دیدگاه 1 0
       سه شنبه 25 شهريور 1393-0:27

       نفاق انداختن نتيجه حسادت هست
       خدايا هدايت كند همه را

     • دبیر ریاضیپاسخ به این دیدگاه 6 1
      دوشنبه 24 شهريور 1393-17:41

      خیلی جالبه دوباره مناظره دکتر آجدانی را ببینیم و لذت ببریم و به ایشان افتخار کنیم

      • دوشنبه 24 شهريور 1393-12:10

       دكتر آجداني و دكتر اسلامي و دكتر صلواتي از افتخارات كشور هستند. انشااله بتوان در اين مناظره مانند نشستهاي پيشين به نتايج خوبي رسيد و دوستان علاقمند به جواب سوالات خود برسند.


       ©2013 APG.ir