تعداد بازدید: 10991

توصیه به دیگران 9

شنبه 6 دی 1393-2:20

خط خطی های 13 سالگی!

گزارش تصویری از جشن تولد 13 سالگی مازندنومه/ عکس از: بابک ابهرزاد • چهارشنبه 29 بهمن 1393-14:9

  تبریک بسیار به آقای صادقی و ارزوی صبر برای همسر محترمشون که این مازندنومه که ما میبنیم پاینده است شما یه راه دیگه ای رو پیشنهاد کن...

  • حسین گوران از سوادکوه اوریم پاسخ به این دیدگاه
   پنجشنبه 2 بهمن 1393-17:15

   با سلام و عرض تبریک سیزده سالگی سایت مازندنومه به عرض میرسانم برای حل مشکلات جامعه از چمله جوانان و بیکاری عزیزان سوادکوه جاده اسفالت سوادکوه ،هشدارویژه به مسئولین منطقه، تلاش خدا پسندانه داشته باشید بدانید این مردم دوست داشتنی هستند لذا دریغ نکنید .
   سپاسگزارم

   • فاطمه زهراپاسخ به این دیدگاه 1 0
    جمعه 26 دی 1393-19:30

    با سلام و عرض تبریک به مناسبت جشن سیزده سالگی سایت مازندنومه و تشکر از اینکه نشان دادید که مدیران ما تا چه اندازه بیکارند که در جشن یک سایت شرکت می کنند ولی برای حل مشکلات جامعه وقت کافی ندارند .

    • سردبیر مازندنومهپاسخ به این دیدگاه 0 1
     پنجشنبه 18 دی 1393-0:13

     درود و سپاس بیکران از ابراز محبت های دوستان ارجمندم. جای شما که نبودید، خالی بود. ان شاءالله فرصت های بعدی

     • علی سینا رویگریانپاسخ به این دیدگاه
      چهارشنبه 17 دی 1393-17:56

      علی جان صادقی خسته نباشی از سیزده سال خستگی!

      • دوشنبه 15 دی 1393-19:59

       بهترین قسمت جشن واره آرزوی همسر محترم آقای صادقی از تعطیلی پایگاه برای توجه بیشتر به خانواده بود!
       به یاری ایزد منان زندگی موفقی داشته باشید تا جوانان ازدواج را یاد بگیرند.

       • دوشنبه 15 دی 1393-18:19

        صفای هنیشتن اونجه بیه که خورهای مازندنومه واری صداقت ونه دله دییه.

        • علی اکبر عنایتیپاسخ به این دیدگاه 1 0
         يکشنبه 14 دی 1393-12:25

         دوست گرامی جناب آقای صادقی ، سردبیر فرهیخته مازند نومه ، تولد سیزده سالگی سایت مازندنومه که توجه ویژه ای به تاریخ و فرهنگ ، اخبار و رویدادهای فرهنگی مازندران دارد را به شما و تمامی همکاران پر تلاش تان تبریک عرض می نمایم . امیدوارم همواره تندرست و پیروز باشید.

         • زمانی، حقوقدان؛ تهرانپاسخ به این دیدگاه 3 2
          دوشنبه 8 دی 1393-11:12

          جناب آقای صادقی، سردبیر محترم و توانمند مازندنومه، ضمن تبریک سالگرد سیزدهمین سال حیات موثر و موفق سایت وزین و اثر بخش مازندنومه و سپاس و تقدیر فراوان از جنابعالی و همکاران محترم رسانه ای، آرزوی توفیقات حرفه ای روزافزون برای شما و همکاران ارجمند و بالندگی روزافزون مازندنومه را از حضرت دوست مسالت دارم.
          بی شک، مازندنومه نه تنها در سطح رسانه های شمالی و منطقه ای، بلکه در سطح ملی و بین المللی از موفقیت های متعددی در ایفای رسالت حرفه ای و رسانه ای تاکنون برخوردار بوده و خواهد بود.

          • جعفری از ساریپاسخ به این دیدگاه
           شنبه 2 اسفند 1393-10:11

           جناب آقای صادقی،ضمن تبریک به شما ،تولد سیزده سالگی مازند نومه را به شما و سایرهمکارانتان را صمیمانه تبریک عرض نموده و آرزوی توفیقات روزافزون را برای شما مسئلت می نمایم،امید است که انشالله مدیر مسئولان سایتهای ... و ...بیآیند،زیر دستان شاگردی کنند،و دست از پارچه خواری و سر سپردگی دست بر دارند،اینها فکر می کنند،با تهدید و ارعاب به استاندار و سایر مدیران استان،می توانند،زهر چشم از آنها بگیرند و آنها را بترسانند،و از آنان باج خواهی و سود جویی نمایند،باور کنید،جناب آقای صادقی عزیز،هر دو شان،افرادی فرصت طلب و سود جوبوده ،ودر هر دوره ایی مطابق با وضعیت حاکم،خودشانرا همفکر و همسنگ با آنان نموده،و نهایت بهره برداری را بعمل میآورند.از جنابعالی خواهش می نمایم،که بدون حذب این متن،کل مطالب را در کامنت قرار داده،تا مردم عزیزاستان دقیقا چهره نا مبارک و عمر و عاص گونه شانرا بشناسند.


          ©2013 APG.ir