تعداد بازدید: 2623

توصیه به دیگران 1

پنجشنبه 27 بهمن 1384-0:0

موانع را رفع کنيد-استاندار گلستان

استاندار گلستان رفع موانع نقشه برداري و مطالعه زمين هاي آشوراده را خواستار شد.


farsnews خبر داد:محمدعلي شاعري در نامه اي به رييس سازمان حفاظت محيط زيست با تأكيد بر اين مسئله آورده است: پيرو ملاقات و مذاكره حضوري 26 آذر 84 موافقت حضرتعالي در خصوص اجراي طرح هاي گردشگري در چارچوب ضوابط و معيارهاي سازمان محيط زيست در آشوراده ضمن پيوست نامه شماره 11505/841 28 آذرماه 84 سازمان مناطق گردشگري كه سير چگونگي تملك و اخذ مجوزهاي قانوني و همچنين تأكيد بر اجراي طرح بر اساس ضوابط سازمان محيط زيست در آن توضيح داده شده است خواهشمند است دستور فرماييد مراتب چگونگي بررسي و تصويب طرح توسط هيأتي مركب از كارشناسان سازمان محيط زيست سازمان ميراث فرهنگي و گردشگري و نماينده استانداري انجام شود.
وي افزوده است: باتوجه به اينكه تهيه و ارائه هرگونه طرح مستلزم نقشه برداري و مطالعه توسط كارشناسان سازمان مناطق گردشگري مي باشد ضرورت دارد تأكيدا دستور فرماييد تا سازمان محيط زيست مازندران با رفع فوري موانع همكاري لازم را معمول دارند.
همچنين بنابر گزارش مديريت روابط عمومي سازمان مناطق گردشگري پيش از اين برخي عوامل وابسته به اداره كل حفاظت محيط زيست مازندران بارها از حضور نقشه برداران اين سازمان در جزيره آشوراده جلوگيري و با بازداشت كارشناسان زيان هاي زماني و مالي فراوان به آنان وارد كرده اند.

درباره شاعري-استانداربهشهري گلستان- مطلبي در وبلاگhttp://www.miandareh.persianblog.com آمده که بد نيست آن را بخوانيد.    ©2013 APG.ir