تعداد بازدید: 6794

توصیه به دیگران 1

سه شنبه 8 فروردين 1385-0:0

بادبادك پر

جشنواره بين‌المللي پرواز بادبادك ها در مجتمع تفريحي و توريستي خط‌آهي محمودآباد در حال برگزاري است.اين جشنواره با همكاري انجمن دوستي ايران و مالزي در شهرستان محمودآباد و با حضور استاندار محترم مازندران،‌ ناطق‌نوري نماينده مجلس شوراي اسلامي و جمعي از مديران استاني و محلي و حضور مردم، ساعت 16 روز شنبه پنج فروردين،در مجتمع تفريحي و توريستي خط آهي محمودآباد افتتاح شد و بعد از سخنراني و اجراي موسيقي، بادبادكها به هوا فرستاده شدند.

جشنواره بادبادك ها تا 13 فروردين ادامه دارد و مسابقه بادبادك ها نيز از ديگر برنامه‌هاي اين جشنواره است.

به گفته رجبعلي خسروآبادي، رئيس انجمن دوستي ايران و مالزي، جشنواره پرواز بادبادك ها با هدف فعاليت فرهنگي و دوستي ميان اعضاي خانواده‌ها برگزار مي‌شود و در حاشيه آن نمايشگاه صنايع دستي، تئاتر و هنرهاي نمايشي نيز برپا مي‌شود.

اين نخستين فعاليت فرهنگي انجمن دوستي ايران و مالزي پس از برگزاري نمايشگاه سال گذشته «ايران و مالزي» است كه در اصفهان برپا شد و شهرداري محمودآباد در برگزاري اين جشنواره با انجمن دوستي ايران و مالزي همكاري مي‌كند.

بيش از دو سال است كه از تاسيس انجمن دوستي ايران و مالزي مي‌گذرد. هدف اصلي اين انجمن بسترسازي براي ارتقاي همكاريهاي دو كشور در زمينه‌هاي فرهنگي، اجتماعي و اقتصادي عنوان شده است.(chn)    ©2013 APG.ir