تعداد بازدید: 3668

توصیه به دیگران 2

يکشنبه 15 شهريور 1394-18:36

سوم مهرماه برگزار می شود؛

همايش پياده روي خانوادگي در ساری

همایش پیاده روی خانوادگی 3 مهرماه 94 در ساری برگزار و از طریق برنامه تلویزیونی "صبح و نشاط" به صورت زنده پخش می شود.


مازندنومه، سرویس اجتماعی: همایش پیاده روی خانوادگی 3 مهرماه 94 در ساری برگزار می شود.

در نشست مشترکي که با حضور دلاور بزرگ نيا مديرکل ميراث فرهنگی، گردشگري و صنایع دستی مازندران برگزار شد، عماد محمودي -رييس هيات ورزش هاي همگاني شهرستان ساري- گفت: همايش پیاده روی همگانی در قالب برنامه "صبح و نشاط" و با پوشش تصویری صدا و سیما سوم مهرماه در مرکز استان برگزار می شود.

وی با بیان این که مسیر حرکت از میدان شهید قاسمی ساری تا پارک ملل است، افزود: زمان آغاز برنامه ساعت 7:30 صبح است.

محمودی تصریح کرد: این هیات برنامه هاي گردشگري ورزشي نیز در دست اقدام دارد.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مازندران نیز در این نشست حمايت خود را از اجرای چنین برنامه هایی اعلام کرد.

بزرگ نیا در خصوص امضای تفاهم نامه با هیات ورزش همگانی شهرستان ساری در زمینه گردشگری ورزشی هم اعلام آمادگی کرد و گفت: پیاده روی همگانی نیازمند حمایت همه ی سازمان ها از قبیل ورزش و جوانان، شهرداری، راهنمایی رانندگی و نیروی انتظامی است و سازمان میراث نیز از هرگونه حمایت و کمک در راستای بهتر برگزار شدن این برنامه مضایقه نمی کند.

در این جلسه محمدرضا حسن پور -عضو هيات رئيسه هيات ورزش های همگانی ساری- موانع و مشکلات تحقق ورزش همگاني را در کمبود وسايل و امکانات، کم توجهي به ورزش مدارس، توجه بيش از حد به ورزش قهرماني و بي علاقگي افراد دانست و گفت: استفاده از فضاهاي بلا استفاده و زمين هاي خاکي و تبديل آن به فضاهاي مناسب، احياي ورزش هاي بومي و محلي، رسيدگي بيشتر به ورزش مدارس و تنوع رشته هاي ورزشي جهت پوشش همه ي سلايق از راهکارهای ترویج فرهنگ ورزش همگانی است.    ©2013 APG.ir