تعداد بازدید: 1847

توصیه به دیگران 1

پنجشنبه 11 آبان 1385-0:0

پخش رایگان

درپی افزایش فشارها بر انجمن اسلامی دانشکده‌ی فنی دانشگاه مازندران، تعلیق فعالیت‌ها و جلوگیری از چاپ نشریات آن، اعضای این انجمن روز یک شنبه- در اقدامی نمادین- آرشیو نشریات قدیمی انجمن را برای پخش رایگان در بین دانشجویان روی میزی در صحن دانشگاه قرار دادند.


 با افزایش جمعیت به دور این میز، حراست دانشگاه به همراه مسئول جدید امور فرهنگی به‌سرعت خود را به محل تجمع دانشجویان رساند و از ادامه‌ی پخش این نشریات (که همگی مجوز داشتند) جلوگیری به‌عمل آورد.

 پس از دقایقی جو صحن دانشگاه به‌شدت متشنج شد و فعالان انجمن اسلامی با مسئولین امنیتی دانشگاه به درگیری لفظی پرداختند.لازم به ذکر است که در جریان این درگیری‌ها، یکی از اعضای انجمن اسلامی دانشگاه به دفتر حراست احضار شد.برای دیدن عکس هایی از این قضیه به این نشانی بروید:http://komite-das.blogfa.com/


  • جمعه 12 آبان 1385-0:0

    به سايت وبلاگ نشاني داده شده سري زدم. به يادم انداخت كه انگار با دانشجويان پيكار در راه آزادي طبقه كارگر روبرو هستم. ابتدا فكر كردم كه شايد اشكال كامپيوتري كلمه داس را در عنوان اين وبلاگ قرار داده است. بعد ديدم اين يك خلاصه از عنوان انگليسي DAS است. يادم آمد كه چپي هاي كمونيست همه فخرشان داس و چكش بود كه آن را حتي حاضر بودن به دستور اربابشان بر روي سينه شان هم نصب نمايند. چون جو جامعه جور ديگري شده الآن مي شود از چكش گذشت و به داس اكتفا كرد. البته تحت يك قالب كه اگر شك كردند بگوئيم بي سوادها اين اختصار قلان كلمات است. ببينيد شياطين با كلمات هم مي توانند به دلخواه خودشان بازي كنند و نيات خود را در زير لواي اختصارات بپوشانند و از اين كار لذت هم مي برند. محتواي اين سايت هم محتواي مقابله با نظام دارد و انگار دستور از روسيه و آمريكا و چين مي گيرد كه براي مقابله با نظام حاكم جهت سازي كند. از جناب آقاي صادقي تعجب مي كنم كه اين نفوذي هاي مسئله دار را به سايت خوب خودشان مجاناً راه داده اند. واقعاً كه!!!


    ©2013 APG.ir