تعداد بازدید: 3223

توصیه به دیگران 0

سه شنبه 14 مهر 1394-8:42

نماینده نوشهر و چالوس در مجلس:

مردم غرب مازندران منتظر ایجاد منطقه آزاد تجاری گردشگری هستند

و حالا سفر آقای رییس جمهوری(38)/ قاسم احمدی لاشکی: مردم غرب مازندران منتظر هستند که منطقه آزاد تجاری گردشگری به محوریت بندر نوشهر ایجاد شود/ از پیشنهادهای ما در سفر دولت به مازندران، امتداد خط ریلی از قائمشهر به نوشهر است.


 مازندنومه؛ سرویس سیاسی، خبر ارسالی کمیته رسانه ستاد استقبال مردمی از رییس جمهوری: قاسم احمدی با اشاره به اینکه آمادگی کامل مردم مازندران به ویژه غرب استان را برای استقبال از رئیس‌جمهوری و هیئت دولت اعلام می‌کنیم، اظهار کرد: امیدواریم این سفر بتواند ره‌آورد خوبی برای مردم استان و به ویژه حوزه انتخابیه نوشهر و چالوس به همراه داشته باشد.

وی با بیان اینکه مردم غرب مازندران منتظر هستند که منطقه آزاد تجاری گردشگری به محوریت بندر نوشهر ایجاد شود، افزود: بندر نوشهر یکصد سال عمر دارد و این افتخاری است که بعد از سال‌ها به عنوان منطقه آزاد معرفی شود.

نماینده مردم نوشهر و چالوس در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه دولت اعتدال از این خواسته به‌حق مردم حمایت کند، گفت: انتظار داریم در سفر دولت به مازندران وضعیت آزادراه تهران شمال تعیین تکلیف شود، بعد از اینکه 30 سال از عمر این پروژه گذشته فقط یکی از قطعات این محور مورد استفاده قرار گرفته و قطعه یک و دو آزادراه هم زودتر به بهره‌برداری برسد.

این مسئول با بیان اینکه ایام تعطیل بهار و تابستان و پنجشنبه و جمعه در طول سال، این منطقه پذیرای گردشگران است، تصریح کرد: ترافیک ناشی از حضور گردشگران باعث شده تا مردم در سختی زندگی کنند و باید فکری برای میزبان شود.

احمدی با اشاره به اینکه بندرنوشهر نیازمند احداث خط ریلی است، ادامه داد: از پیشنهادهای ما در سفر دولت به مازندران، امتداد خط ریلی از قائمشهر به نوشهر است، ایجاد منطقه آزاد تجاری گردشگری مورد تاکید ماست و همچنین پروژه‌های نیمه‌کاره ورزشی هم باید به سرانجام برسد.

 


 • شنبه 16 آبان 1394-6:15

  ما که تو نوشهر از محسنی خیری ندیدیم حداقل قاسم احمدی را میشه دید.خداییش تو مجلس هم مثل بعضی ها چرت نمیزنه .این آدرس نقشه عمق بستر خزر است میبینید سواحل شرق مازندران اصلا عمق کشتیرانی ندارد.این سند حقانیت منطقه آزاد بندر صدساله نوشهر است http://irancoasts.pmo.ir/pso_content/media/image/2013/10/30740_orig.jpg

  • سوادکوهی کیجاپاسخ به این دیدگاه 1 1
   چهارشنبه 15 مهر 1394-9:38

   قاسم احمدی با اشاره به اینکه آمادگی کامل مردم مازندران به ویژه غرب استان را برای استقبال از رئیس‌جمهوری و هیئت دولت اعلام می‌کنیم،............. دوباره به ویژه تکرار میشه:
   امیدواریم این سفر بتواند ره‌آورد خوبی برای مردم استان و به ویژه حوزه انتخابیه نوشهر و چالوس به همراه داشته باشد.
   چرا می خواین خودتونو ویژه تر نشون بدید؟؟؟؟؟؟؟ ! این ادبیات زننده اس... جلو رئیس جمهورم شما نماینده های استان می خواین اینطوری حرف بزنید و جلو برید !!! سعی کنید شماها یه سمت بشینید شرقیا یه سمت ابمعدنی شما ها یه مارک باشه شرقیا یه مارک دیگه اها شرقی غربی جهت موهاتون رو هم یادتون نره !!!! حتما حرکت رو به جلو خواهید داشت همونطور که تا به حال داشتید... با این اتحاد بویژه!!!!

   • سه شنبه 14 مهر 1394-15:14

    ...کجایی محسنی بند پی که یادت بخیر...

    • چهارشنبه 15 مهر 1394-14:57

     درسته حاج قاسم احمدی شاید مناسب جایگاه نمایندگی مردم نباشد اما این نباید ما را به مدیریت لبخند محسنی بندپی محتاج و آرزومند نشان دهد،محسنی از تحصیل کردگان فقط چارتا بچه مایه دار دورش جمع کرده بود و السلام! از مردم هم افراد با مقبولیت پایین جامعه رو! امید است افق های اندیشه آنچنان روشن گردد که افراد مستقل نه به مفهوم غیرسیاسی ،اندیشمند و با ثبات اخلاقی_نه لبخند نمایندگی_ بتوانند در صحنه حضور یابند ورنه اگر معلم دبستان هم برود مدیسین لباس می شود نماینده،ته داستان یکی است برادر!


    ©2013 APG.ir