تعداد بازدید: 2788

توصیه به دیگران 0

سه شنبه 14 مهر 1394-22:40

فرمانده انتظامی مازندران:

تمهیدات لازم پلیس برای سفر دولت به مازندران مهیا است

و حالا سفر آقای رییس جمهوری(41)/فرمانده انتظامی مازندران: پلیس تمام تمهیدات امنیتی در حوزه‌های مختلف ترفیکی، انتظامی و امنیتی در سفر رئیس‌جمهوری به استان را به صورت کامل لحاظ کرده است.


  مازندنومه؛ سرویس سیاسی، خبر ارسالی کمیته رسانه ستاد استقبال مردمی از رییس جمهوری: سردار مسعود جعفری‌نسب با اشاره به فعالیت‌های گسترده نیروی انتظامی در حوزه‌های مختلف ترافیکی، امنیتی و انتظامی، اظهار کرد: فعالیت‌های پلیس در کنار همکاری و همدلی دیگر دستگاه‌ها محقق می‌شود.

وی با بیان اینکه مسئولان رده‌های مختلف در مازندران، تعامل نزدیک با یکدیگر دارند و این مسئله کار نیروی انتظامی را هم راحت‌تر می‌کند، افزود: تعامل و انسجام دستگاه‌ها با یکدیگر باعث کاهش تصدفات و همچنین کاهش کشته‌شدگان ناشی از تصادف می‌شود و این موضوع را در 6 ماه نخست امسال هم شاهد هستیم.

فرمانده انتظامی مازندران درباره سفر رئیس‌جمهوری به مازندران، گفت: از رئیس‌جمهوری تشکر می‌کنیم که محبت کرده و مردم مازندران را مورد لطف خود قرار می‌دهد و در آینده نزدیک شاهد حضور آقای روحانی در استان هستیم.

این مسئول با بیان اینکه همه تمهیدات امنیتی در حوزه‌های مختلف ترفیکی، انتظامی و امنیتی به صورت کامل دیده شده است، تصریح کرد: حضور پرشور و هماهنگ مردم که استقبال خوبی از رئیس‌جمهوری خواهند کرد در کنار اینکه ما هم تمام تمهیدات امنیتی را درنظر می‌گیریم، سفر خوبی را برای رئیس دولت در مازندران شکل می‌دهد.

جعفری‌نسب با اشاره به اینکه مشکل امنیتی خاصی در استان نداریم و آماده استقبال از رئیس‌جمهوری هستیم، ادامه داد: دولت در حال خدمت است و این خدمت‌رسانی را باید قدر بدانیم.

وی با بیان اینکه بیش از هزار پلیس افتخاری در مازندران با فرماندهی انتظامی همکاری می‌کنند تا امنیت همه‌جانبه را برای مردم به ارمغان بیاوریم، گفت: مازندران از استان‌های امن کشور است و تلاش ما هم برای افزایش ضریب امنیت در این استان شمالی است.

     ©2013 APG.ir