تعداد بازدید: 3544

توصیه به دیگران 1

شنبه 17 بهمن 1394-23:22

نامزد تایید صلاحیت شده مرکز استان مازندران:

گاهی رای نیاوردن هم توفیق است

علی اصغر یوسف نژاد گفت: بعضی از دوستان از یک تا سه سال تلاش کردند تا بتوانند در انتخابات از اعتبار و هویت مردم دفاع کنند اما به هر حال نشد و این ناراحت کننده است/فقط رای آوردن توفیق نیست بلکه گاهی رای نیاوردن نیز توفیق است.


 مازندنومه؛ سرویس سیاسی، محمداسماعیل بخشی سورکی: علی اصغر یوسف نژاد اظهار داشت: امروز که قطعیت این بخش از تایید صلاحیت ها مشخص شده، برای بنده هم روز خوب و هم روز بدی بود.

وی با بیان اینکه از این جهت که حق بسیاری از نامزدها احقاق و از این بلاتکلیفی خارج شدند و مردم هم شرایط خود را دانستند روز خوبی برایم بود، افزود: بعضی از دوستان صلاحیت شان احراز نشد و ناراحت هستم.

این نامزد انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: انصافاً بعضی از این دوستان از یک تا سه سال تلاش کردند تا بتوانند در انتخابات از اعتبار و هویت مردم دفاع کنند اما به هر حال نشد و این ناراحت کننده است.

یوسف نژاد با بیان اینکه دیروز با آقای شجاعی و اکنون نیز با آقای نقیبی صحبت داشتم، افزود: چندین دوره این موضوع بر من گذشته است، اما در این دوره شرایط بسیار سخت بود و شب گذشته نیز تا صبح در بیم و امید تعیین صلاحیت ها بودیم.

وی گفت: فقط رای آوردن توفیق نیست بلکه گاهی رای نیاوردن نیز توفیق است، چرا که بنده در دوره قبل به نیت نمایندگی وارد رقابت ها شدم اما در آن شرایط رای نیاوردم اما در فاصله زمانی کمی در موقعیت معاون اداری یک وزارتخانه مطرح شدم.

نماینده سابق ساری و میاندورود با بیان اینکه امیدواریم دوستان دیگری تایید شوند تا صندوق های انتخابات گرم تر شود، افزود: نه برای ما که احراز صلاحیت شدیم ارزش و لطف خاصی است و نه برای دوستانی که صلاحیت شان احراز نشد این امر نقطه ضعف است.

  معاون سابق حقوقی و پارلمانی وزارت اقتصاد اظهار داشت: اگر بنده از نظر شورای نگهبان تایید صلاحیت نمی شدم، ستاد بنده کماکان پابرجا بود و در خدمت آقای طبرسی، معلمی، لاریجانی و دیگر علما برای انتخابات خبرگان بودیم، ادامه داد: اگر احراز نمی شدیم هیچ اتفاقی نمی افتاد بلکه تلاش می کردیم تا مردم به پای صندوق های رای بیایند.

وی با بیان اینکه هیات نظارت بر انتخابات بخشی از انتخابات است و جدای از آن هم نیست گفت: بنابر این تایید و یا تایید نشدن صلاحیت ها یک روند طبیعی و قانونی است که باید به آن تمکین کرد.

یوسف نژاد گفت: همه نامزدهای انتخابات حتی آن ها که رای چندانی هم ندارند برای ما محترم هستند و تاکنون نیز به همه احترام گذاشتیم چرا که اعتقاد داریم که نباید بازنده میدان اخلاق بود.

 


 • باقر فرهادی سنگدهیپاسخ به این دیدگاه
  دوشنبه 19 بهمن 1394-12:35

  با سلام تمام توفیق از قدرت خداست اما عملکرد درست معرف انسان می باشد لذا ضمن آرزوی توفیق برای تمامی داوطبان می خواهم بگویم وقتی وارد عرصه مجلس شدید محرومان یادتان نرود و دو وظیقه قانون گذاری و نظارت را فراموش نکنید متاسفانه نظارت درحد شعار مانده ؟؟!! وانتخاب را با انتقاد و سپس با تعریف بپذیرید که این وادی امتحان است نه وادی تنعم

  • س میرزا پورپاسخ به این دیدگاه 0 1
   يکشنبه 18 بهمن 1394-14:55

   اصغر یوسف نژاد: اگر بنده از نظر شورای نگهبان تایید صلاحیت نمی شدم، ستاد بنده کماکان پابرجا بود و در خدمت آقای طبرسی، معلمی، لاریجانی و دیگر علما برای انتخابات خبرگان بودیم، ادامه داد: اگر احراز نمی شدیم هیچ اتفاقی نمی افتاد بلکه تلاش می کردیم تا مردم به پای صندوق های رای بیایند.

   • دوشنبه 19 بهمن 1394-11:26

    خب با این گزاره باید به چه نتیجه ایی رسید؟
    یوسف نژاد یک نا اصلاحطلب فصولگرای ابن الوقت است

   • يکشنبه 18 بهمن 1394-14:18

    درود بر مرد اول اصلاح طلبان استان ،علي اصغر يوسف نژاد

    • يکشنبه 18 بهمن 1394-23:26

     یوسف نژاد اگه اصلاح طلب بود که تایید صلاحیت نمی شد! کدوم اصلاح طلب واقعی تایید صلاحیت شده؟! این چه جور اصلاح طلبیه که دم پر شهردار ساریه!؟

    • محمد رجبیپاسخ به این دیدگاه 1 1
     يکشنبه 18 بهمن 1394-12:50

     با این سخنان سوزناک ترین نیش را به شجاعی زده است
     اقای شجاعی ببیند پول های بخش فرهگی ساری را در کجا خرج میکرد انوقت نفرین هنرمندان یادش می امد
     در حالیکه یک جوان 3 میلیون وام را باید با 28 درصد بگیرد و چند ضامن اقای شجاعی تمام اعتبر فرهنگی را خرج ... کرد تا ستاد انتخاباتی بسازد

     • يکشنبه 18 بهمن 1394-11:42

      مازندنومه اگه قراره یه رسانه بی طرف و باشی و به رسالتت عمل کنی انچنان که ازت انتظار میره
      بهتره یا کامنتا رو کامل بزارید یا اگر بنا به سانسور کردنه به کل اون پیام رو نذارید

      • يکشنبه 18 بهمن 1394-10:0

       خوبه که همیشه ایشون ناپلئونی تائید میشن
       ...
       جالبه علارقم میل باطنی اصلاحطلب ها ایشون اخرین گزینه ایی هستند که همیشه قراره بهشون رسید


       ©2013 APG.ir