تعداد بازدید: 4562

توصیه به دیگران 2

سه شنبه 29 تير 1395-9:20

معرفی سومین فرماندار سیمرغ؛ به زودی

معاون سیاسی و امنیتی استاندار مازندران ماه رمضان سال گذشته در مراسم معارفه فرماندار کنونی سیمرغ، او را جزو «مدیران کارامد دولت» معرفی کرده بود و حالا این مدیر به زعم آقایان کارامد، یک سال پس از صدارتش، بازنشسته می شود. شنیده شده سعید میرزایی که عضو حزب کار و رییس شورای شهر قائم شهر است سومین فرماندار سیمرغ می شود.


 مازندنومه، سرویس سیاسی: به زودی سومین فرماندار کیاکلا که به مدد سفر محمود احمدی نژاد به این منطقه چند سالی است سیمرغ نام گذاری شده، معرفی می شود.

ماه رمضان سال گذشته فرج الله یدالله پور که زمانی معاون فرماندار جویبار بود، فرماندار سیمرغ شد. معاون سیاسی و امنیتی استاندار مازندران در مراسم معارفه، او را جزو «مدیران کارامد دولت» معرفی کرده بود و حالا این مدیر کارامد به زعم آقایان استانداری، یک سال پس از صدارتش، برکنار، جابه جا یا بازنسشته می شود.

پس از معرفی نمایندگان استان به مجلس دهم، ربیع فلاح چراغ سبزی به آن ها نشان داد که اگر دل بر تغییر در منطقه خود آراسته اند، او آمادگی پذیرش خواسته های نماینده ها را دارد. به همین دلیل برخی فرماندارها با فشار یا توصیه نماینده های مجلس در حال تغییر و جابه جایی هستند. از جمله این تغییرات در شهرستان سیمرغ است؛ جایی که فرج الله یدالله پور جای خود را به سعید میرزایی می دهد.

یدالله پور از فرمانداران ساکت استان بود که خیلی در فضای رسانه ای حضور نداشت و آخرین خبرهای سایت فرمانداری سیمرغ را هم که ملاحظه کنید، تنها خبر چند بازدید و دیدار و جلسه را می توان در آن یافت.

اما سعید میرزایی که سومین فرماندار سیمرغ خواهد شد چهره شناخته تری دارد و به اردوگاه اصلاح طلبان نزدیک تر است. جالب آن که فرماندار سیمرغ نخست نیز میرزایی نام داشت؛ علی اصغر میرزایی!

سعید میرزایی کوتنایی که به تیم غلام گرزین -نماینده اصلاح طلب مردم قائم شهر در مجلس ششم و هم محلی کوتنایی او- نزدیک است، در مرحله دوم انتخابات مجلس دهم، بر خلاف نظر اصلاح طلبان شاخص شهرستان قائم شهر که پشت کمال علیپور ایستادند، با علی ادیانی راد همراهی کرد و حالا دبیر دوم کمیسیون انرژی مجلس، در صدد جبران تلاش های اوست.

  میرزایی مدرک مهندسی مکانیک با گرایش حرارت و سیالات  دارد و کارشناس ارشد در رشته مدیریت اجرایی است. او در دولت روحانی و پس از انتصاب رضاگرزین به عنوان مدیرکل فنی و حرفه ای مازندران، رئیس مرکز هتلداری فنی و حرفه ای استان شد.

وی عضو حزب اسلامی کار استان و از شهریورماه گذشته رئیس شورای اسلامی شهر قائم شهر است. در رزومه او عناوینی چون: مدرس دانشگاه، صنایع و مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان مازندران، نماینده مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان مازندران در امور شوراها و شهرداری ها و پروژه های عمرانی، مدیر اجرایی طرح صنعت ساختمان شهرستان قائم شهر، معاون مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان قائم شهر، مدیر عامل شرکت فنی و مهندسی بهاب تجن شمال و رئیس هیئت مدیره شرکت تعاونی مطهر قائم شهر دیده می شود.

گفتنی است چندی پیش در پی ابلاغ بخش نامه ای به سازمان مدیریت و برنامه ریزی مازندران، راه برای بازنشستگی برخی مدیران باز و همین دستاویز استاندار مازندران شده تا به بهانه بازنشستگی و در واقع برای جلب نظر نمایندگان مجلس، تعدادی از فرماندارها را بازنشسته کند.

 


 • جمعه 1 مرداد 1395-12:47  منتفی شدن تغییر فرمانداران در مازندران !؟

  آیا وزارت کشور جلوی تغییرات نسنجیده و غیرمنطقی استاندار مازندران را خواهد گرفت ؟

  شنیده ها حاکیست بعد از عکس العمل حامیان دولت در شهرستان های نوشهر ، محمودآباد ، سوادکوه شمالی ، میاندورود و سیمرغ در مورد عزل و جا به جایی فرمانداران موفق ، وزارت کشور با تغییر فرمانداران در این شهرستان ها مخالفت کرده است .

  گفته می شود در روزهای اخیر استاندار مازندران با فشار نمایندگان مجلس قصد داشت فرمانداران شهرستان های ذکر شده را تغییر دهد. در یکی از شاهکارهای استاندار مازندران ، قرار بود رئیس یک مرکز هتلداری به عنوان فرماندار یکی از شهرستان های استان معرفی شود .

  به نظر می رسد ربیع فلاح برای ماندن در استانداری حاضر است هرگونه تعاملی با نمایندگان مجلس داشته باشد و بنا ندارد به خواسته های آنها نه بگوید.

  🔷 البته این یک مثال قدیمی است که میگویند ترس در نهایت منجر به مرگ خواهد شد...

  • پنجشنبه 31 تير 1395-22:30

   به نظر گزارشتان مغرضانه است آفای میرزائی در مرحله اول یکی از طرفداران سرسخت رضیان بود و در واقع بیشتر باحمایت رضیان این اتفاق داره میفته .

   • پنجشنبه 31 تير 1395-9:54

    از ضعیف ترین نماینده تاریخ قایم شهر و کیاکلا و سوادکوه انتظاری جز انتخاباب بی تدبیر و ضعیف ترین فرد در حوزه مدیریت نخواهیم داشت انشال... پاسخ در مجلس اتی

    • حسن نتاجپاسخ به این دیدگاه 36 0
     پنجشنبه 31 تير 1395-8:4

     ...باید در همه چیز شک کرد

     • فرشادفرپاسخ به این دیدگاه 164 1
      چهارشنبه 30 تير 1395-21:37

      پس از سالها،مردم زحمت کش و فهیم شهرستان سیمرغ،افتخار داشتند در راس هرم سیاسی و مدیریت ارشد شهرستان ما از مدیریت فعال،دلسوز،مردمی و حاظر در صحنه،فرماندار محترم:
      اقای ؛؛فرج اله یداله پور؛؛
      بهره مند گردند ،که توانسته اند در اندک مدت حضور در این مقام با همه کاستی های موجود کلیه مدیران زیر مجموعه خویش را به عنوان یک قدرت واحد در ارتقائ کمی و کیفی متحد، ودر راستای اهداف بلند مدت شهرستان گام بردارند،که همکاری امام جمعه محترم و دیگر مسئولین گواه این مدعاست،
      لذا از سیاسی کاران محض خواهشمندم،لطف کنند چوب لای چرخ این شهرستان نگذارند،فرصت ترقی وپیشرفت ولو باسرعت کم را از این مردم نگیرند
      به عنوان یک کارگر که هماره دلسوز این شهرستان میباشد،و به نماینگی از کسانی که دلشان و دستشان برای ارتقای این شهرستان کار میکند و همفکران محترم،ضمن قدر دانی از فرماندار پر تلاش و خاکی که با خلوص نیت کار میکند وارباب رجوع را پشت جلسات ساختگی معطل نمیکند،ممنونیم وتوفیق روز افزون مدیران خدوم به این مردم فهیم را ارزومندیم.
      بهرام فرشادفر

      • ابراهیمیپاسخ به این دیدگاه 16 4
       چهارشنبه 30 تير 1395-13:9

       علی اصغر میرزایی فرماندار خوبی بود بعداز ایشان آقای شیرازی معاون سابق فرمانداری سیمرغ بهترین و شایسته ترین گزینه بودند که آقایان تدبیر نکردند حال که آقای یدالله پور آمدند دراین مدت کم از نظر منطقی تغییر ایشان به مصلحت نیست آخر مگر سیمرغ محل معامله آقیان با نمایندگان آن هم نماینده مخالف برنامه های دولت است؟

       • سه شنبه 29 تير 1395-18:41

        متأسفانه دکتر رضیان داره صحنه رو خالی میکنه به دلیل بی تجربگی

        • سه شنبه 29 تير 1395-17:44

         بهتر است که به جای سیمرغ از همان کیاکلا استفاده کنیم وقتی اغلب مردم واژه سیمرغ را نمی پسندند

         • سه شنبه 29 تير 1395-15:44

          باسلام
          ادیانی زیرک تر ازآن است که از عوامل آقای
          غلام گرزین در مناصب سیاسی حوزه انتخابیه اش به کار گیرد
          اوبه قاعده بازی آشناست. در زمانی نه چندان دور با گرزین ها معامله ای خواهد کرد که درس آموز خواهد بود.

          • سه شنبه 29 تير 1395-14:29

           وای بر استاندار اگه بخواد با فشار نماینده این فرماندار رو بازنشسته کنه...
           واقعا حیف هستش

           • سه شنبه 29 تير 1395-13:10

            بهتر بود مینوشتی شایعه به جای به زودی
            وزارت کشور زیر بار نمیرود

            • اصلاح طلبپاسخ به این دیدگاه 111 0
             سه شنبه 29 تير 1395-12:59

             عجیب است که مازندنومه یک فرد اصلاح طلب ریشه دار و فعال را ساکت خطاب میکنید! به شما پیشنهاد میکنم سخنرانی مهندس یداله پور را در شورای اداری اخیر شهرستان مطالعه بفرمایید و ببینید چه دفاع جانانه ای از سیاست های دولت کردند شاید معنی ساکت برای شما روشن تر شود! خودتان را حامی دولت میخوانید ولی فرمانداران حقیقی حامی دولت را تخریب میکنید؟

             • سه شنبه 29 تير 1395-12:13

              اقای ادیانی اگر فرماندار عزیز ما یداله پور را جابه جا کنی یک رای هم در کیاکلا نخواهید داشت، اقای رضیان یه خودی نشان دهید

              • سه شنبه 29 تير 1395-11:12

               با سلام خدمت آقای صادقی عزیز
               یقین بدونید کارکنان وزارت کشور یه فرماندار اوصلگرای وزارت کشوری رو به فرماندار اصلاح طلب غیر وزارت کشوری ترجیح میدهند. مشئولیت مستقیم کاهش همکاری کارکنان فرمانداری ها و نزول راندمان کاری با شخص آقای استاندار هست. یادمان نرود که هنوز بخشدارانی با مدرک فوق دیپلم و با قرارداد معین یا مامورینی غیر وزارت کشوری حضور دارند که استاندار هیچ تلاشی برای تعویضشون نکرد.

               • یه کارمند دیگهپاسخ به این دیدگاه 5 0
                چهارشنبه 30 تير 1395-18:21

                ...والله که استان مازندران رو امام زمان نگه داشته وگرنه با این مدیران مردم هنوز زنده اند خیلی حرفه

               • سه شنبه 29 تير 1395-10:14

                وای بر این استاندار

                • سه شنبه 29 تير 1395-10:13

                 این اتفاق نخواهد افتاد، یداله پور از فعال ترین و قویترین فرمانداران استان است

                 • سه شنبه 29 تير 1395-10:10

                  یداله پور از با تجربه ترین مدیران اصلا طلب که سابقه مدیریت استانی و 8 سال بخشداری در دوره اصلاحات رو دارند، مازندنومه ی عزیز بر چه اساسی میرزایی را به دولت و اصلاحات نزدیکتر از یداله پور میدانید؟

                  • سه شنبه 29 تير 1395-10:7

                   در این یک سال که ایشان آمدند خدمات بسیار ارزنده ای انجام دادند، بازنشستگی مهندس یداله پور به ضرر شهرستان است

                   • کیاکلاییپاسخ به این دیدگاه 107 0
                    سه شنبه 29 تير 1395-10:5

                    واقعا حیف هستش که بخوان اقای یداله پور رو جابجا کن.
                    به ضرر شهرستان سمرغ هستش.
                    ایشون مدیری با تجربه و فعال بودن.

                    • سه شنبه 29 تير 1395-10:0

                     یدالله پور یکی از مدیران شایسته و با تجربه وزارت کشوریست، متاسفانه با فشار ادیانی نماینده ی مخالف دولت می خواهند بازنشستش کنند تا نیروی خودشان را به این پست بگمارند، البته به دلیل خدمات ارزنده ایشان این انتصاب با واکنش مردمی روبرو خواهد شد


                     ©2013 APG.ir