تعداد بازدید: 3984

توصیه به دیگران 2

جمعه 30 مهر 1395-21:36

جمعه در ساری؛

هیات رییسه شورای هماهنگی اصلاح طلبان مازندران انتخاب شدند/ چهره های نزدیک به استاندار رای نیاوردند

در روزی که اسفندیار عشوری به دلیل احترام به پیشکسوتان سیاسی و حفظ اتحاد و انسجام اصلاح طلبان از نامزدی انصراف داد، برخی چهره های اصلاح طلب نزدیک به ربیع فلاح، در انتخابات هیات رییسه شورای هماهنگی اصلاح طلبان مازندران رای نیاوردند.(معرفی ترکیب جدیدهیات رییسه اصلاح طلبان+ میزان آرا+عکس)


 مازندنومه، سرویس سیاسی:  از ساعت 9 تا 13 امروز جمعه در جلسه ای، اعضای هیات رییسه شورای هماهنگی اصلاح طلبان مازندران انتخاب شدند.

در این انتخابات که در سالن اجتماعات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران برگزار شد، جمعی از اصلاح طلبان استان مازندران حضور داشتند.

در نشست امروز، علی اسدی 21 رای به دست آورد و مجددا" رییس شورای هماهنگی اصلاح طلبان مازندران شد.

قرار بود اسفندیار عشوری با علی اسدی بر سر این سمت رقابت کند، که دبیر حزب کارگزاران مازندران اعلام کرد: به دلیل احترام به پیشکسوتان سیاسی استان و برقراری هماهنگی و انسجام و اتحاد، از رقابت با اسدی کنار می کشد. پس از انصراف عشوری، اسدی در رقابت با اصغررستم زاده 21 رای کسب کرد و رییس باقی ماند.اما نایب رییس نخست شورا محمودرضا محسنی شد که 35 رای به دست آورد. او برادر انوشیروان محسنی بندپئی -رییس سازمان بهزیستی کشور- است. نایب رییس دوم نیز جواد حق نظر شد با 24 رای.

در این انتخابات اکبر بهمنش با 29 رای دبیر اول و سیدمحسن نورانی با 28 رای دبیر دوم هیات رییسه شورای هماهنگی اصلاح طلبان مازندران شدند.

کمیته تشکیلات با 23 رای به اشکان ذهابیان و امور شهرستان ها نیز با 22 رای به احمد سرخپر واگذار شد.

در این انتخابات، علی دستباز با 30 رای سخنگوی هیات رییسه شورای هماهنگی اصلاح طلبان استان و اصغر رستم زاده هم با 41 رای مسئول کمیته سیاسی شد.

هم چنین سید مصطفی فلاح با 41 رای به عنوان مسئول کمیته مالی و پشتیبانی، علی سیف الله زاده با 22 رای به عنوان کارپرداز مالی انتخاب شدند.

غیر از انصراف همراه با تدبیر عشوری که مورد توجه قرار گرفت، رای آوردن برخی منتقدان استاندار مازندران هم چون رستم زاده، فلاح، ذهابیان، اسدی و مانند این ها نیز دیگر نکته خاص جلسه امروز بود؛ جایی که چهره های نزدیک به ربیع فلاح مانند گلین مقدم و عادلانی رای نیاوردند. جعفر قمی هم که به تازگی در سیستم استانداری سمت گرفته است، نامزد هیات رییسه نشد.

می توان گفت در ترکیب تازه هیات رییسه شورای هماهنگی اصلاح طلبان مازندران، وزن منتقدان سیاسی استاندار مازندران سنگین تر شده است.

 سه نفر از حزب کارگزاران مازندران(فلاح، ذهابیان و رستم زاده)، 3 نفر از حزب اتحاد ملت(سیف الله زاده، حق نظر و نورانی) و سه نفر از حزب اعتماد ملی(سرخپر، دستباز و اسدی) وارد ترکیب تازه شدند.در دوره قبل این افراد در هیات رییسه عضویت داشتند:
رییس: اسدی
نایب اول: حق نظر
نایب دوم: جعفر قمی
دبیر: سرخ پر
تشکیلات: نورانی
شهرستان ها: عادلانی
سیاسی: قلی تبار
مالی: گلین مقدم
سخنگو: رستم زاده
منشی اول: معافی
منشی دوم: ادیب

خاطرنشان می کنیم امروز در مصوبه ای منشی ها حذف و دبیر دوم و کارپرداز به هیات رییسه اضافه شدند.

 


 • يکشنبه 2 آبان 1395-1:11

  آقای اسدی و دست باز هم عضو اعتمادملی هستند

  • شنبه 1 آبان 1395-11:47

   عشوری تدبیر کرد و جلوی تفرقه را گرفت.
   عشوری فرصتی برای طراز ملی است که باید خودشرا حفظ کند و وارد بگو مگوی سطح پایین نشود .

   • شنبه 1 آبان 1395-11:8

    ضمن تبریک به جناب اسدی
    باید گفت واقعا حق عشوری بیش از اینهاست
    اینجا هم نشان داد که هرجا حضور داشته باشد منشا اثر خواهد بود

    • محمد مهدیپاسخ به این دیدگاه 8 4
     شنبه 1 آبان 1395-9:10

     امیدواریم جوانگرایی شورای جدید بتونه فضای سیاسی استان را فعال تر کنه

     • شنبه 1 آبان 1395-7:40

      درود بر اسفندیار عشوری
      نشان داد اصلاح طلبی در تراز ملی است

      • شنبه 1 آبان 1395-17:17

       عشوری از بیم شکست ،انصراف داد.عشوری وقتی با بهمنش و عادلانی و قمی و احمدی فولادی(حامیان اصلی ربیع فلاح)چفت و بست میشه باید هم بیمناک رقابت با علی اسدی باشد.


      ©2013 APG.ir