تعداد بازدید: 2700

توصیه به دیگران 1

شنبه 5 فروردين 1396-9:43

از «پایتخت5» چه خبر؟

پیش تولید سریال «پایتخت ۵» که رنگ و بویی مازندرانی دارد، به کارگردانی سیروس مقدم در قبرس آغاز شده و ضبط این سریال از نیمه‌های فروردین شروع می‌شود.


مازندنومه، سرویس فرهنگی و هنری: پیش تولید سریال «پایتخت ۵» به کارگردانی سیروس مقدم در قبرس آغاز شده و ضبط این سریال از نیمه‌های فروردین شروع می‌شود.

پس از چند ماه از شروع نگارش فصل پنجم سریال «پایتخت»، این روزها عوامل اصلی تولید این سریال در قبرس مشغول بازدید لوکیشن و انجام مراحل مربوط به پیش تولید هستند.

«پایتخت 5» به نویسندگی محسن تنابنده، کارگردانی سیروس مقدم، تهیه کنندگی الهام غفوری و با مشارکت سازمان فرهنگی هنری اوج قرار است اواسط فروردین در قبرس کلید بخورد.

همچنین قرار بود این سریال در روزهای پایانی اسفند سال گذشته کلید بخورد، اما به دلیل نداشتن متن کافی این اتفاق رقم نخورد.

محسن تنابنده، احمد مهرانفر، علیرضا خمسه، ریما رامین فر، هومن حاجی عبداللهی، سارا و نیکا فرقانی اصل از بازیگرانی هستند که در قبرس مقابل دوربین خواهند رفت.

گروه تولید تا پایان خرداد ماه سال جاری مشغول به ضبط خواهند بود و بعد از قبرس به شهرک دفاع مقدس می‌روند.

به گزارش فارس، پیش‌تر قرار بود «پایتخت5» در روزهای ابتدایی اسفند ماه با حضور اغلب بازیگران اصلی در شهر آتن و نیکوزیا کلید بخورد و گروه تولید در لوکیشن‌های کنار دریا، اسکله، بازارهای قدیمی و سنتی،‌ هتل، کوچه‌ها و محله‌ها، مراکز خرید و… قصه فصل پنجم «پایتخت» را آغاز کنند.

فصل‌های پیشین این سریال در سالهای گذشته از شبکه یک سیما به مناسبت نوروز و رمضان روی آنتن رفت و فصل پنجم «پایتخت» نیز قرار است تا در ماه رمضان سال آینده از همین شبکه پخش شود.

در این سریال که رنگ و بویی مازندرانی دارد، محسن تنابنده، علیرضا خمسه، ریما رامین‌فر، احمد مهرانفر، نسرین نصرتی، محمدرضا علیمردانی، هومن حاجی عبداللهی، سعید آقاخانی، سارا و نیکا فرقانی اصل و ... به ایفای نقش می‌پردازند.

در چند سال اخیر یکی از پرطرفدارترین فیلم های تلویزیون ایران، سریال پایتخت بوده که توانسته خود را در دل مردم ایران جای کند. فصل پنجم این سریال بر خلاف فصل های قبلی که در مازندران فیلمبرداری شد، در خارج از کشور کلید می خورد.
  • چهارشنبه 9 فروردين 1396-17:19

    «در چند سال اخیر یکی از پرطرفدارترین فیلم های تلویزیون ایران، سریال پایتخت بوده که توانسته خود را در دل مردم ایران جای کند.»
    خدا را شکر که بعد از آن همه فحش و بد و بیراه به این نتیجه رسیدید!


    ©2013 APG.ir