تعداد بازدید: 4053

توصیه به دیگران 2

پنجشنبه 26 مرداد 1396-11:31

در نشستی در سرخرود؛

مسئولان ستاد روحانی در مازندران گزینه های استانداری را انتخاب کردند

در جلسه ای که عصر چهارشنبه در سرخرود تشکیل شد، مسئولان ستاد روحانی در مازندران رحمان زاده، طاهرنژاد و کریمی مله را به همراه نریمان به عنوان گزینه های پیشنهادی استانداری مازندران انتخاب کردند.


 مازندنومه، سرویس سیاسی: عصر چهارشنبه نشستی در سرخرود تشکیل شد که می توان آن را به آغاز رسمی تغییرات مدیریتی در مازندران تعبیر کرد.

به گزارش مازندنومه، در این نشست 22 نفر از مسئولان ستاد دکتر روحانی در مازندران از همه شهرستان ها و مناطق، نیز قائم مقام رییس ستاد و دبیر اجرایی ستاد مرکزی دکتر روحانی حضور داشتند.

 در این نشست در مورد شاخص های مطلوب استاندار آینده بحث و تبادل نظر صورت گرفت و در ادامه با رای گیری، چند گزینه پیشنهادی استانداری انتخاب شدند تا به عنوان تصمیم نهایی این جمع، طی ساز و کاری به تهران معرفی شوند.

در آغاز این جلسه ی بدون حاشیه و هم گرا، هیات رییسه موقت هفت نفره تشکیل شد و در ادامه مهدی احمدی فولادی –رییس ستاد روحانی در ساری- و نیز احمدناطق نوری که به عنوان مهمان در جلسه حضور داشت، درباره ضرورت تغییرات مدیریتی مناسب و دلخواه روحانی خواهان در مازندران سخن گفتند.

در ادامه این جلسه با رای حاضران گزینه های مطلوب و پیشنهادی مسئولان ستاد روحانی در مازندران برای استانداری مازندران انتخاب شدند.

بر اساس گزارش منابع موثق به مازندنومه با توجه به این که هر عضو جلسه می توانست به سه نفر رای دهد، پس از شمارش آرا و بدون قید اولویت؛ جعفر رحمان زاده، یدالله طاهرنژاد و دکتر علی کریمی مله به همراه محسن نریمان حائز اکثریت آرا و به عنوان گزینه های اصلی پیشنهادی استانداری  مازندران انتخاب شدند.
قرار است مسئولان ستاد روحانی در مازندران  این جلسات را به طور منظم ادامه دهند و خروجی آن را به رییس و سایر مسئولان ستاد روحانی در کشور ارسال کنند.

-تکمیلی:

پس از انتشار خبر بالا، علیرضاشریعت -دبیر اجرایی و جانشین رییس ستاد روحانی در مازندران- به خبرنگار ما گفت: اعضای این گروه به زودی با شکل گرفتن هیات رییسه دائمی و تعیین سخنگو، خبرهای رسمی از طریق سخنگو به اطلاع رسانه ها خواهد رساند.


 • مجتبی غفارزاده متینپاسخ به این دیدگاه 2 0
  سه شنبه 28 شهريور 1396-15:56

  به اعتقاد بنده تعصبات را کنار بگذارید.و بهترین گزینه را انتخاب کنیم.مهندس یدالله طاهرنژاد ارجح ترین گزینه است.

  • سه شنبه 21 شهريور 1396-14:50

   فقط رحمان زاده

   • چهارشنبه 15 شهريور 1396-22:11

    اکنون زمان پیروز شدن علم بر چرم می باشد چرا که تاریخ از پیروزی چرم بر علم خاطرات ناگواری دارد..آری آن بار سقراظ شوکران را نوشید و علمیت همراه با جامعیت تجربی رنگ باخت...اما این بار نوبت پیروزی علم است....به امید کامیابیه مرد خستگی ناپذیره عرصه ی علم سیاست مازندارن و ایران دکتر علی کریمی مله

    • استاد دانشگاهپاسخ به این دیدگاه 2 1
     يکشنبه 29 مرداد 1396-23:37

     با سلام
     و احترام برای تمام گزینه ها
     ولی بنظر بنده دکتر علی کریمی مله بهترین گزینه موجود است زیرا هم انسان علمی و مشرف به مسائل سیاسی موجود در کشور است و هم بعلت نزدیکی به دولت و دکتر آشنا مشاوره مورد اعتماد رئیس جمهور می تواند برای استان مفید باشد. اگرچه تمام گزینه ها سوابق عالی دارند و همه در حد یک مدیر توانمند هستند ولی زمان آن رسیده یک فرد فرهیخته و علمی استاندار مازندران باشد.
     بنظر میرسد شانس دکتر کریمی مله بیش از دیگر گزینه ها است

     • يکشنبه 29 مرداد 1396-15:21

      ضمن احترام به این گروه عبوری استاندار می شود

      • يکشنبه 29 مرداد 1396-21:51

       خودش هم همینو میگه! اما واقعیت جای دیگه و چیز دیگه ایه. عبوری شهرداری واسش زیاده. حالا ببین

      • معجزه خاموشپاسخ به این دیدگاه 2 2
       شنبه 28 مرداد 1396-16:48

       سلام
       به نظر بنده، مهندس نریمان بهترین گزینه هست. سوابق گذشته ایشان موید و تایید کننده این موضوع می باشد.

       • شنبه 28 مرداد 1396-11:20

        انتخاب هر یک از این گزینه ها ، برازنده خواهد بود.

        • پورموسویپاسخ به این دیدگاه 4 3
         شنبه 28 مرداد 1396-8:9

         تصمیم درست و قابل ستایشی بود

         • جمعه 27 مرداد 1396-23:10

          چه خوب. امبدواریم از بین کریمی یا رحمانزاده یکی انتخاب بشه

          • پنجشنبه 26 مرداد 1396-18:56

           دکتر کریمی عالیه


           ©2013 APG.ir