تعداد بازدید: 2426

توصیه به دیگران 0

پنجشنبه 12 بهمن 1396-8:9

آغاز فروش اینترنتی بلیت فیلم فجر در مازندران

فیلم های برگزیده جشنواره فیلم فجر امسال، در سینماهای سپهر ساری و شقایق نوشهر اکران می شود+جدول اکران


مازندنومه، سرویس فرهنگی و هنری: معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران از آغاز فروش اینترنتی بلیت سی و ششمین جشنواره فیلم فجر درمازندران خبر داد.

محسن محمدی گفت: علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به سایت ‌فروش اینترنتی بلیت سی و ششمین جشنواره فیلم فجر در مازندران، به نشانی www.iranejra.com بلیت فیلم مورد علاقه خود را خریداری کنند.

وی افزود: سی و ششمین جشنواره فیلم فجر همزمان با دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی از ١٤ تا ۲۲ بهمن ماه امسال در سینماهای شقایق نوشهر و سپهرساری  برگزار می‌‌شود.

معاون هنری و سینمایی ارشاد مازندران تصریح کرد: ۱۷ فیلم از بخش سودای سیمرغ و بخش ویژه کودکان و نوجوانان جشنواره فیلم فجر در  شهرهای ساری و نوشهر اکران می‌شود.

این مسئول ادامه داد: «قهرمانان کوچک»، «خجالت نکش»، «جاده قدیم»، «دنیای کیف‌ها»، «چهار راه استانبول»، «دارکوب»، «فیلشاه»، «ماهورا»، «بمب»، «دزد و پری»، «امیر»، «شکلاتی»، «تنگه ابوغریب»، «سوء تفاهم»، «به وقت شام»، «سرو زیر آب» و «مغزهای کوچک زنگ‌زده» در مازندران اکران می‌شود.محمدی یادآور شد: پنج عنوان فیلم کودک و نوجوان هم در سانس‌های صبح به صورت رایگان و با هماهنگی آموزش و پرورش به نمایش گذاشته می‌شود.

وی خاطرنشان‌کرد: فیلم‌ها در سه سانس و در ساعت‌های ۱۶، ۱۸ و ۲۰ اکران می‌شود.

 

     ©2013 APG.ir