تعداد بازدید: 1860

توصیه به دیگران 1

دوشنبه 21 اسفند 1385-0:0

دنياي وارونه وارونه!

استاندار مازندران براي دومين بار در چند ماه اخير نسبت به وضعيت مديريت شهري و عمراني شهرهاي استان به ويژه ترافيك انتقاد كرد.


 ابوطالب شفقت اظهار داشت: زندگي در مركز استان با وضع بد ترافيكي بسيار دشورا و نگران كننده شده است.


وي در همين ارتباط از بهداشت خيابان‌هاي شهر‌هاي استان با توجه به مسافر پذير بودن اين استان نيز انتقاد كرد و گفت: شهرداران به وضعيت عمراني شهرهاي استان توجهي ندارند.
استاندار مازندران با بيان اين‌كه قانون، اجراي درست مديريت شهري را به شوراي شهر و شهرداري سپرده است تصريح كرد: من از حق قانوني خود در اجراي درست برنامه‌هاي اعلام شده از سوي شورا‌ها و شهرداران نمي‌گذرم.


شفقت با اشاره به نزديكي نوروز و سرازير شدن مسافران نوروزي خاطر نشان كرد: مازندران علاوه بر اين‌كه بايد ميزبان خوبي براي مهمانان باشد بايد زمينه شادي مردم را نيز در ايام پر طروات بهار فراهم كند.

وي از برگزاري مجمع عمومي شوراي اداري استان در 14 فروردين سال آينده خبر داد و افزود: اين مجمع با حضور اعضاي شوراي اداري شهر‌هاي استان، نمايندگان مجلس، فرمانداران و نمايندگان مردم استان در مجلس خبرگان رهبري در حسينيه عاشقان كربلاي ساري برگزار و همه مديران آغاز سال كاري جديد را از اين مكان آغاز مي كنند.(farsnews)    ©2013 APG.ir