تعداد بازدید: 2863

توصیه به دیگران 1

دوشنبه 23 مهر 1386-0:0

مرد 20 ميليارد توماني!

مدير‌كل بازرسي مازندران گفت: پرونده اختلاس 20 ميليارد توماني كه در يكي از شعب بانك تجارت شهرستان ساري روي داد، در حال رسيدگي است.


محمود امام قلي‌پور افزود: اين اختلاس طي 9 سال گذشته اتفاق افتاد و با تلاش بازرسان و دستگاه‌هاي نظارتي در سال گذشته كشف شد.


وي با اشاره به نقش نظارت در كاهش آسيب‌ها و افزايش كارآمدي مديران دولتي اظهار داشت: نظارت مهم‌ترين عامل زمينه‌ساز براي رعايت اخلاق مناسب اداري است كه به اصلاح رفتار مديران منجر مي‌شود.

امام قلي‌پور خاطر‌نشان كرد: بيشترين وقت بازرسان و كارشناسان سازمان را بررسي شكايت‌هاي مردمي تشكيل مي‌دهد.

مدير‌كل بازرسي استان مازندران با اشاره به اينكه عمده تخلفات در مازندران مربوط به منابع طبيعي، بانك‌ها و شهرداري‌ها است، افزود: با تلاش بازرسان و دستگاه‌هاي مسئول نظارتي در طول 6 ماه گذشته بيش از 8 هزار هكتار از اراضي جنگلي و منابع طبيعي استان رفع تجاوز شد و به بيت المال برگشت.


وي در پايان در پاسخ به سئوال خبرنگاري درباره تخلف پرداخت تسهيلات يك ميليارد توماني‌ به يكي از شركت‌هاي توليدي زودبازده كه در غير نياز توليدي‌اش صرف شده است، گفت: گزارش اين تخلف به بازرسي مازندران رسيده است و كارشناسان در حال بررسي اين پرونده هستند(farsnews)


  • چهارشنبه 25 مهر 1386-0:0

    خبرهاي خوشتر ازاين را از زبان دكتر احمدي‌نژاد در ماه‌هاي آغازين تكيه دادن بر تخت رياست جمهوري شنيده بوديم. خيال كرديم همه دزدان و مختلاسان را دستگير ومجازات كردند. خوش خيال بوديم نگو كه بيچاره‌هاي نيازمند ميلياردي همچنان هستند و خواهند بود حتما نو رسيده‌هايي هم خواهيم داشت. شكر به توليد انبوه نرسيده اند. نبايد سر به سرشان گذاشت اين نيازمندان پارتي كه نداشتند ،حتما پول هم نداشتند شكر كه به هردو دست يافتند.


    ©2013 APG.ir