تعداد بازدید: 2435

توصیه به دیگران 1

سه شنبه 4 دی 1386-0:0

از نظر برگزاري انتخابات،سرآمد دنيا هستيم-طبرسي

نماينده ولي فقيه در مازندران گفت: مجلس هشتم به منتخباني از سوي مردم نيازمند است كه پيرو ولايت فقيه و بازوي اجرايي دولت باشند.


نورالله طبرسي افزود: در كشوري زندگي مي كنيم كه از نظر برگزاري انتخابات سرآمد دنيا است.
وي با اشاره به اينكه نمايندگان شوراها، رياست جمهوري، مجلس خبرگان رهبري و نمايندگي در مجلس از سوي مردم انتخاب مي شوند ايران را نماد مردم محوري در دنيا برشمرد و اظهار داشت: با اين وجود برخي دشمنان، ايران را ناقض حقوق بشر و آزادي مي شمارند كه حرفي بيهوده است.


نماينده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبري با اشاره به اينكه همه اقشار و گروه ها بايد خود را ملزم به شركت در انتخابات بدانند خاطر نشان كرد: اميدواريم كه انتخابات مجلس هشتم يكي از بهترين، فعال ترين و پرجمعيت‌ترين انتخابات بعد از انقلاب شود تا افرادي شايسته با راي مردم وارد پارلمان شوند.


طبرسي رهنمودهاي مقام معظم رهبري را سرلوحه كار انتخابات عنوان كرد و گفت: ملت ايران از دوران آزمون و خطا عبور كرده است و بايد در اين دوره از انتخاب افراد به صورت احساساتي و حزبي خودداري كنيم.


وي با تاكيد بر اين نكته كه پيروزي اخلاقي بهتر از پيروزي سياسي است افزود: كساني كه راي غير قانوني به دست بياورند نماينده مشروع در اسلام نيستند.


طبرسي به رسانه ها و خبرنگاران نيز توصيه كرد تا اخلاق رسانه اي و مطبوعاتي را بيشتر رعايت كنند تا سلامت انتخابات به ظهور برسد. 

وي در پايان از ارسال نامه اي به مقام معظم رهبري خبر داد كه خواستار ديدار طلبه هاي استان هاي شمالي با معظم له شدند.(farsnews)

 


 • جعفر قربانپورپاسخ به این دیدگاه 0 0
  سه شنبه 11 دی 1386-0:0

  با احترام به همه کاندیداهای محترم مجلس هشتم شهرستان ساری
  خدمت به مردم را از رفتار خود شروع کنید ؟ با کمک به دولت در این بحران قطع گاز و مشکلات زندگی مردمی که توقع دارید به شما رای بدهند :
  پیشنهاد می نمایم این هزینه های غیر ضروری انتخابات را برای کمک به دانش آموزان محروم و مدرسه سازی یا برای درمانگاه ترک اعتیاد جوانان عزیز در بهزیستی و یا انجمنهای خیریه ؛ تالاسمی ؛ سرطان ؛ دیابت و یا به هموطنان محروم کمیته امداد و بهزیستی در این زمستان سرد و بدون گاز همراه با گرانی مایحتاج زندگی هدیه نمایید تا خداوند سبحان به کار شما برکت عنایت نماید و انشاءا... محبت شما را در دل مردم شکوفا کند . رای را از قلبهای مهربان مردم بگیرید نه با تبلیغات پر هزینه و ....

  "مردمی که چین پوستینشان ؛ مردمی که رنگ روی آستینشان ؛ مردمی که نام هایشان ؛ جلد کهنه شناسنامه هایشان ؛ درد می کند (زنده یاد قیصرامین پور) "
  خدا خیرتان دهد - با تشکر - جعفر قربانپور
  کاندیدای فرهنگی مستقل مجلس هشتم شهرستان ساری و کارشناس ارشد امور اجتماعی مجلس شورای اسلامی دوره ششم

  • يکشنبه 9 دی 1386-0:0

   shoma gonde nagoid, ki pas bege


   ©2013 APG.ir