تعداد بازدید: 2080

توصیه به دیگران 1

چهارشنبه 3 بهمن 1386-0:0

آن روزی که در مسند نمایندگی بودید چه کردید؟

انتقاد شديداللحن امام جمعه بابل از برخي مسئولان ونماينده هاي سابق.


حجت الاسلام و المسلمین روحانی -امام جمعه بابل -در واکنش به برخی از اظهارنظر گروهي از نمایندگان سابق مازندران در مجلس گفت:"بعضی اظهار نظرها در چند مدت اخیر در مطبوعات شده که توسط بعضی از نمایندگان سابق استان و ورشکسته های سیاسی انجام شده است."

وي گفت:"آن ها در مصاحبه شان به مسئولین نظام می تازند و می گویند که این مسئولان، مردم استان را در این سرما و مشکلات رها کردند."

روحاني افزود:" این افراد متهم و مسئولان سابق که اکنون مدعی شده اند، کسی نیست از اینها بپرسد که آن روزی که در مسند نمایندگی بودید چه کردید؟ ای کاش از چند سال قبل این فکر را می کردید و خط لوله گاز دو استان مازندران و گلستان را به ترکمنستان متصل نمی کردید تا امروز دچار این مشکلات نمی شدیم."

امام جمعه بابل خطاب به مسئولان و نمایندگان سابق استان گفت: نمایندگان سابق آن قدر غرق در بازی های سیاسی بودند که وضعیت امروز استان از پس اقدامات آنها به وجود آمد.

وي خطاب به مسئولان سابق گفت:"آن ها دنبال مسایل کوچک و امتیاز طلبی بودند ومردم حق شما را بر کف دست تان گذاشتند و به شما رأی ندادند و نفرت شان را نسبت به شما نشان دادند."

وي افزود:" شما مدت ها بی توجهی کردید، شما به مسایل کلی استان و از جمله این خط انتقال بی توجهی کردید، شما در این جریان متهم هستید و باید پاسخگو باشید."

روحاني ادامه داد:" کسی نیست ازاینها بپرسد چرا (کار)نکردید؛اما امروز با وقاحت مدعی شدید و یقه افراد دیگر را می گیرید. متأسفیم که بعضی از افراد درمسند نمایندگی مورد پرسش و بازخواست در مورد عملکرد شان قرار نمی گیرند."

او در پايان تصريح کرد: شایسته است در این موقعیت مردم استان در مورد این نواقص پرس و جو کنند و تا پاسخگوی این مسایل باشند و مردم سابقه برخی کاندیداها بررسی کنند تا بار دیگر مردم فریب این دسته را نخورند.

فرستنده:روابط عمومی ستاد برگزاری نماز جمعه  - (WWW.MIADBABOL86@YAHOO.COM)


 • پنجشنبه 4 بهمن 1386-0:0

  خدا پدر شما مازند نومه ای هارو در میاره بدبخت های روزگار شمائید

  • پنجشنبه 4 بهمن 1386-0:0

   مازند نومه ای ها خیلی نامردند

   • جعفر قربانپورپاسخ به این دیدگاه 0 0
    پنجشنبه 4 بهمن 1386-0:0

    با سلام و احترام
    به استحضار می رسانم بسیاری از مشکلات شخصی مردم اعم از مشکلات اقتصادی ؛ درخواست وام ؛ اشتغال ؛ عمران و آبادی محل زندگی و ... ناشی از عدم برنامه ریزی مناسب در سیستم اقتصادی می باشد که رفع این مشکل اساسی از وظایف نمایندگان است. بنا براین مردم شریف از روی ناچاری به نمایندگان محترم متوسل می شوند . مگر همین نمایندگان در شعارهای انتخاباتی خویش رفع این مشکلات را مطرح نمی کردند . در بخش عمرانی نیز پیگیری نمایندگان نسبت به بودجه عمرانی که در مجلس تصویب نموده اند برای دقت و سرعت در اجرای پروژه های عمرانی که باعث توسعه اقتصادی و اجتماعی می شوند بسیار مهم است . توصیه می نمایم نمایندگان محترم علاوه بر کار در مجلس در کنار مردم و سنگ صبور آنان و پیگیر رفع مشکلات شخصی مردم نیز باشند و انشاءا... خداوند نیز توفیق خواهد داد . کارهای شخصی کسی که به نماینده خویش رای داده آفت نیست ؛ برکت کار نماینده است چون رضایت مردم رضایت خداوند را در پی دارد . این کار بستگی به توانمندی و روحیه بالای نمایندگان محترم دارد .
    با تشکر - جعفر قربانپور
    کاندیدای فرهنگی مستقل شهرستان ساری و کارشناس ارشد امور اجتماعی مجلس شورای اسلامی دوره ششم


    ©2013 APG.ir