تعداد بازدید: 2478

توصیه به دیگران 1

چهارشنبه 17 بهمن 1386-0:0

قصه اي نه تازه

تبليغات انتخابات و مسايل مربوط به تاييد و رد صلاحيت داوطلبان، نگاه ها را از قطع دوباره گاز در شهرهاي مرکزي استان ، دور کرده است. 


مردم شهرهاي قائم شهر وساري از ديروز با افت وقطع فشار گاز روبه رو هستند.سرماي چندروز گذشته باعث افزايش مصرف و به تبع آن افت وقطع فشار گاز شده است.

نبود گاز دوباره مردم را وادار کرده است دوباره به استفاده از سوخت هايي مثل نفت روي آورند.دست کاري در علمک هاهم اقدام ديگر مردم سرمازده است.


 • جعفر قربانپورپاسخ به این دیدگاه 0 0
  شنبه 20 بهمن 1386-0:0

  با احترام به همه کاندیداهای محترم مجلس هشتم شهرستان ساری
  خدمت به مردم را از رفتار خود شروع کنید ؟ با کمک به دولت در رفع مشکلات زندگی مردمی که توقع دارید به شما رای بدهند :
  پیشنهاد می نمایم این هزینه های غیر ضروری انتخابات را برای کمک به دانش آموزان محروم و مدرسه سازی یا برای درمانگاه ترک اعتیاد جوانان عزیز در بهزیستی و یا انجمنهای خیریه ؛ تالاسمی ؛ سرطان ؛ دیابت و یا به هموطنان محروم کمیته امداد و بهزیستی هدیه نمایید تا خداوند سبحان به کار شما برکت عنایت نماید و انشاءا... محبت شما را در دل مردم شکوفا کند . رای را از قلبهای مهربان مردم بگیرید نه با تبلیغات پر هزینه و ....
  "... مردمی که چین پوستینشان ؛ مردمی که رنگ روی آستینشان ؛ مردمی که نام هایشان ؛ جلد کهنه شناسنامه هایشان ؛ درد می کند (زنده یاد قیصرامین پور) " خدا خیرتان دهد - با تشکر - جعفر قربانپور کاندیدای فرهنگی مستقل مجلس هشتم شهرستان ساری و کارشناس ارشد امور اجتماعی مجلس شورای اسلامی دوره ششم

  • جمعه 19 بهمن 1386-0:0

   آخرين خبرها از دلاور بزرگ نيا :بزرگ نيا تائيد صلاحيت شد (19بهمن)
   www.delavar.org


   ©2013 APG.ir